17 lipca, 2021

Bajkalina, Mitoshot, Alermim – Wykład Doktora Pokrywki Wagnerówka 2021 [FILM]

W ramach cyklicznych spotkań pod nazwą Wagnerówka słuchacze o otwartych umysłach mają okazję wysłuchać prelegentów z całej Polski. Tegoroczna edycja zgromadziła ogromne grono zainteresowanych – nie zabrakło tam też Doktora Pokrywki, który w swoim wystąpieniu przybliżył trzy z polecanych przez Akademię Długowieczności środków wspierających pracę nad zdrowiem i zdrowieniem. Doktor odpowiadał też na pytania publiczności, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem na szereg tematów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu opublikowanego na kanale aTVBe:

Więcej o środkach omówionych w filmie możecie dowiedzieć się z artykułów na naszej stronie. Bajkalina, będąca podstawą Rozsądnej Suplementacji stanowiącej Trzeci Filar Długowieczności to jedno z głównych narzędzi profilaktyki długiego życia w dobrym zdrowiu. O kolejnych schematach przyjmowania cyklicznie przypominamy na naszej stronie – kolejny zaczyna się już wkrótce, bo 20 lipca:

Bajkalina – sposób na przedłużenie życia?

Poznaj zioło, które jest w stanie wydłużyć życie komórek.

Więcej >

O tym w jaki sposób Mitoshot może być pomocny w przypadku problemów z wypaleniem dowiecie się z artykułu Syndrom wypalenia i brak sił życiowych – jak sobie z nimi radzić? Alermim jak i pozostałe środki znajdziecie na stronie https://red-ox.pl. Aby dowiedzieć się więcej o programie Czterech Filarów Długowieczności oraz pozostać z nami w kontakcie zapraszamy do przyłączenia się do naszego newslettera, co można zrobić podając swój adres e-mail na dole strony.

Nastomiast osoby szukające kompleksowego wsparcia w zakresie wspierania zdrowia zapraszamy do kontaktu z Placówkami Akademii, których dane kontaktowe możecie znaleźć klikając na przycisk poniżej:

Znajdź Placówkę Akademii Długowieczności

Zapisz się do newslettera

    Zapisz się do newslettera

      Wyślij komentarz

      This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.