17 lipca, 2021

Bajkalina, Mitoshot, Alermim – Wykład Doktora Pokrywki Wagnerówka 2021 [FILM]

W ramach cyklicznych spotkań pod nazwą Wagnerówka słuchacze o otwartych umysłach mają okazję wysłuchać prelegentów z całej Polski. Tegoroczna edycja zgromadziła ogromne grono zainteresowanych – nie zabrakło tam też Doktora Pokrywki, który w swoim wystąpieniu przybliżył trzy z polecanych przez Akademię Długowieczności środków wspierających pracę nad zdrowiem i zdrowieniem. Doktor odpowiadał też na pytania publiczności, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem na szereg tematów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu opublikowanego na kanale aTVBe:

Więcej o środkach omówionych w filmie możecie dowiedzieć się z artykułów na naszej stronie. Bajkalina, będąca podstawą Rozsądnej Suplementacji stanowiącej Trzeci Filar Długowieczności to jedno z głównych narzędzi profilaktyki długiego życia w dobrym zdrowiu. O kolejnych schematach przyjmowania cyklicznie przypominamy na naszej stronie – kolejny zaczyna się już wkrótce, bo 20 lipca:

Bajkalina – sposób na przedłużenie życia?

Poznaj zioło, które jest w stanie wydłużyć życie komórek.

Więcej >

O tym w jaki sposób Mitoshot może być pomocny w przypadku problemów z wypaleniem dowiecie się z artykułu Syndrom wypalenia i brak sił życiowych – jak sobie z nimi radzić? Alermim jak i pozostałe środki znajdziecie na stronie https://red-ox.pl. Aby dowiedzieć się więcej o programie Czterech Filarów Długowieczności oraz pozostać z nami w kontakcie zapraszamy do przyłączenia się do naszego newslettera, co można zrobić podając swój adres e-mail na dole strony.

Nastomiast osoby szukające kompleksowego wsparcia w zakresie wspierania zdrowia zapraszamy do kontaktu z Placówkami Akademii, których dane kontaktowe możecie znaleźć klikając na przycisk poniżej:

Znajdź Placówkę Akademii Długowieczności

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.