20 lipca, 2023

Zaczynamy Późno Letni Schemat Bajkaliny+. Dołącz do nas!

Bajkalina chroni telomery, czyli fragmenty DNA regulujące długość życia komórek. Przedłużenie telomerów ma szansę realnie wpłynąć na Twoją długowieczność. Z tego powodu suplementacja bajkaliny jest podstawowym elementem Rozsądnej Suplementacji, czyli Trzeciego Filaru Długowieczności.

Bajkalina – sposób na przedłużenie życia?

Poznaj zioło, które jest w stanie wydłużyć życie komórek.

Więcej >

Doktor Pokrywka zaleca przyjmowanie Bajkaliny+ podczas zmian pór roku według kalendarza chińskiego. Późnym latem będzie to sześć dni w okresie od 20 do 30 lipca.

Dla osób, które nie miały wcześniej styczności z Akademią to świetny moment aby rozpocząć realizację Czterech Filarów Długowieczności – wyjątkowego programu Akademii łączącego pradawną wiedzę Dalekiego Wschodu i najnowsze zdobycze świata nauki.

Jeśli chcesz rozpocząć razem z nami przyjmowanie Bajkaliny+ w schemacie opracowanym przez Doktora Pokrywkę kliknij przycisk poniżej i złóż zamówienie. Bajkalinę+ zaleca się przyjmować rano i wieczorem przez sześć dni. Schemat ten powtarza się pięć razy w roku. Wejdź na ścieżkę prowadzącą do prawdziwej długowieczności!

Bajkalina+ to podstawa Rozsądnej Suplementacji – Trzeciego Filaru Długowieczności

Zamów Bajkalinę+

Dla tych, którzy szukają szerszego wsparcia prozdrowotnego zapraszamy do wypróbowania udoskonalonej formuły przyjmowania bajkaliny w postaci innowacyjnego suplementu liposomalnego MITOSHOT. Ma on zastosowanie przede wszystkim w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych. Suplement wspomaga również utrzymanie niskiego poziomu homocysteiny, oraz profilaktykę miażdżycy. Będzie też pomocny przy ogólnym pogarszaniu się kondycji psychofizycznej szczególnie dla:

 1. Osób starszych.
 2. Osób po zawałach.
 3. Osób przemęczonych (stres, zmęczenie, brak koncentracji).
 4. Osób cierpiących na syndrom wypalenia.
 5. Osób po antybiotykoterapii.
 6. Osób po radioterapii.
 7. Osób w okresie intensywnego wysiłku intelektualnego.
 8. Profilaktycznie lub sezonowo dla każdej osoby, która chce wzmocnić potencjał rewitalizacyjno-energetyczny swojego organizmu.

Więcej szczegółów w artykule:

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

One Comment

 1. Irena 19 sierpnia 2022 at 06:11- Odpowiedz

  Chciałabym poznać więcej Właściwości bajkainy

Wyślij komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.