20 lipca, 2022

Zaczynamy Późno Letni Schemat Bajkaliny+. Dołącz do nas!

Bajkalina chroni telomery, czyli fragmenty DNA regulujące długość życia komórek. Przedłużenie telomerów ma szansę realnie wpłynąć na Twoją długowieczność. Z tego powodu suplementacja bajkaliny jest podstawowym elementem Rozsądnej Suplementacji, czyli Trzeciego Filaru Długowieczności.

Bajkalina – sposób na przedłużenie życia?

Poznaj zioło, które jest w stanie wydłużyć życie komórek.

Więcej >

Doktor Pokrywka zaleca przyjmowanie Bajkaliny+ podczas zmian pór roku według kalendarza chińskiego. Późnym latem będzie to sześć dni w okresie od 20 do 30 lipca.

Dla osób, które nie miały wcześniej styczności z Akademią to świetny moment aby rozpocząć realizację Czterech Filarów Długowieczności – wyjątkowego programu Akademii łączącego pradawną wiedzę Dalekiego Wschodu i najnowsze zdobycze świata nauki.

Jeśli chcesz rozpocząć razem z nami przyjmowanie Bajkaliny+ w schemacie opracowanym przez Doktora Pokrywkę kliknij przycisk poniżej i złóż zamówienie. Bajkalinę+ zaleca się przyjmować rano i wieczorem przez sześć dni. Schemat ten powtarza się pięć razy w roku. Wejdź na ścieżkę prowadzącą do prawdziwej długowieczności!

Bajkalina+ to podstawa Rozsądnej Suplementacji – Trzeciego Filaru Długowieczności

Zamów Bajkalinę+

Dla tych, którzy szukają szerszego wsparcia prozdrowotnego zapraszamy do wypróbowania udoskonalonej formuły przyjmowania bajkaliny w postaci innowacyjnego suplementu liposomalnego MITOSHOT. Ma on zastosowanie przede wszystkim w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych. Suplement wspomaga również utrzymanie niskiego poziomu homocysteiny, oraz profilaktykę miażdżycy. Będzie też pomocny przy ogólnym pogarszaniu się kondycji psychofizycznej szczególnie dla:

 1. Osób starszych.
 2. Osób po zawałach.
 3. Osób przemęczonych (stres, zmęczenie, brak koncentracji).
 4. Osób cierpiących na syndrom wypalenia.
 5. Osób po antybiotykoterapii.
 6. Osób po radioterapii.
 7. Osób w okresie intensywnego wysiłku intelektualnego.
 8. Profilaktycznie lub sezonowo dla każdej osoby, która chce wzmocnić potencjał rewitalizacyjno-energetyczny swojego organizmu.

Więcej szczegółów w artykule:

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   One Comment

   1. Irena 19 sierpnia 2022 at 06:11- Odpowiedz

    Chciałabym poznać więcej Właściwości bajkainy

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.