Zaczynamy Późno Letni Schemat Bajkaliny+. Dołącz do nas!
  • Opublikowano:

    20 lipca 2020

  • Komentarze:

    0

Bajkalina przedłuża telomery, czyli fragmenty DNA regulujące długość życia komórek. Przedłużenie telomerów ma szansę realnie wpłynąć na Twoją długowieczność. Z tego powodu suplementacja bajkaliny jest podstawowym elementem Rozsądnej Suplementacji, czyli Trzeciego Filaru Długowieczności.

bajkalina

Bajkalina – sposób na przedłużenie życia?

Poznaj zioło, które jest w stanie wydłużyć życie komórek.

Czytaj dalej…

Doktor Pokrywka zaleca przyjmowanie Bajkaliny+ poczas zmian pór roku według kalendarza chińskiego. Późnym latem będzie to sześć dni w okresie od 20 do 30 lipca.

Dla osób, które nie miały wcześniej styczności z Akademią to świetny moment aby rozpocząć realizację Czterech Filarów Długowieczności – wyjątkowego programu Akademii łączącego pradawną wiedzę Dalekiego Wschodu i najnowsze zdobycze świata nauki.

Jeśli chcesz rozpocząć razem z nami przyjmowanie Bajkaliny+ w schemacie opracowanym przez Doktora Pokrywkę kliknij przycisk poniżej i złóż zamówienie. Bajkalinę+ zaleca się przyjmować rano i wieczorem przez sześć dni. Schemat ten powtarza się pięć razy w roku. Wejdź na ścieżkę prowadzącą do prawdziwej długowieczności!

Brak komentarzy
Napisz komentarz