10 maja, 2021

Zaczynamy Letni Schemat Bajkaliny+. Dołącz do nas!

Bajkalina chroni telomery, czyli fragmenty DNA regulujące długość życia komórek. Przedłużenie telomerów ma szansę realnie wpłynąć na Twoją długowieczność. Z tego powodu suplementacja bajkaliny jest podstawowym elementem Rozsądnej Suplementacji, czyli Trzeciego Filaru Długowieczności.

Bajkalina – sposób na przedłużenie życia?

Poznaj zioło, które jest w stanie wydłużyć życie komórek.

Więcej >

Doktor Pokrywka zaleca przyjmowanie Bajkaliny+ poczas zmian pór roku według kalendarza chińskiego. W lecie będzie to sześć dni w okresie od 10 do 20 maja.

To świetny moment aby rozpocząć realizację Czterech Filarów Długowieczności – wyjątkowego programu Akademii łączącego pradawną wiedzę Dalekiego Wschodu i najnowsze zdobycze świata nauki.

Jeśli chcesz rozpocząć razem z nami przyjmowanie Bajkaliny+ w schemacie opracowanym przez Doktora Pokrywkę kliknij przycisk poniżej i złóż zamówienie. Bajkalinę+ zaleca się przyjmować rano i wieczorem przez sześć dni. Schemat ten powtarza się pięć razy w roku. Wejdź na ścieżkę prowadzącą do prawdziwej długowieczności!

Bajkalina+ to podstawa Rozsądnej Suplementacji – Trzeciego Filaru Długowieczności

Zamów Bajkalinę+

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   3 komentarze

   1. Gosia 1 czerwca 2021 at 08:19- Odpowiedz

    Gdzie kupie naltrex 50 mg najtaniej mam56 tabletek przepisanych jestem z sosnowca. I te bajkaline tez chce kupic mam hashimoto

   2. Mirka 16 lipca 2021 at 00:28- Odpowiedz

    Dzien dobry, czy moge przyjmowac Bajkaline z lekiem naltrexone (LDN)?

    • Akademia Długowieczności 17 lipca 2021 at 14:02- Odpowiedz

     Nie mamy wiedzy o jakichkolwiek negatywnych interakcjach między tymi substancjami, nie mamy jednak uprawnień do udzielania porad medycznych – zalecamy konsultację z lekarzem.

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.