10 maja, 2023

Zaczynamy Letni Schemat Bajkaliny+. Dołącz do nas!

Bajkalina chroni telomery, czyli fragmenty DNA regulujące długość życia komórek. Przedłużenie telomerów ma szansę realnie wpłynąć na Twoją długowieczność. Z tego powodu suplementacja bajkaliny jest podstawowym elementem Rozsądnej Suplementacji, czyli Trzeciego Filaru Długowieczności.

Bajkalina – sposób na przedłużenie życia?

Poznaj zioło, które jest w stanie wydłużyć życie komórek.

Więcej >

Doktor Pokrywka zaleca przyjmowanie Bajkaliny+ poczas zmian pór roku według kalendarza chińskiego. W lecie będzie to sześć dni w okresie od 10 do 20 maja.

To świetny moment aby rozpocząć realizację Czterech Filarów Długowieczności – wyjątkowego programu Akademii łączącego pradawną wiedzę Dalekiego Wschodu i najnowsze zdobycze świata nauki.

Jeśli chcesz rozpocząć razem z nami przyjmowanie Bajkaliny+ w schemacie opracowanym przez Doktora Pokrywkę kliknij przycisk poniżej i złóż zamówienie. Bajkalinę+ zaleca się przyjmować rano i wieczorem przez sześć dni. Schemat ten powtarza się pięć razy w roku. Wejdź na ścieżkę prowadzącą do prawdziwej długowieczności!

Bajkalina+ to podstawa Rozsądnej Suplementacji – Trzeciego Filaru Długowieczności

Zamów Bajkalinę+

Dla tych, którzy szukają szerszego wsparcia prozdrowotnego zapraszamy do wypróbowania udoskonalonej formuły przyjmowania bajkaliny w postaci innowacyjnego suplementu liposomalnego MITOSHOT. Ma on zastosowanie przede wszystkim w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych. Suplement wspomaga również utrzymanie niskiego poziomu homocysteiny, oraz profilaktykę miażdżycy. Będzie też pomocny przy ogólnym pogarszaniu się kondycji psychofizycznej szczególnie dla:

 1. Osób starszych.
 2. Osób po zawałach.
 3. Osób przemęczonych (stres, zmęczenie, brak koncentracji).
 4. Osób cierpiących na syndrom wypalenia.
 5. Osób po antybiotykoterapii.
 6. Osób po radioterapii.
 7. Osób w okresie intensywnego wysiłku intelektualnego.
 8. Profilaktycznie lub sezonowo dla każdej osoby, która chce wzmocnić potencjał rewitalizacyjno-energetyczny swojego organizmu.

Więcej szczegółów w artykule:

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

5 komentarzy

 1. Gosia 1 czerwca 2021 at 08:19- Odpowiedz

  Gdzie kupie naltrex 50 mg najtaniej mam56 tabletek przepisanych jestem z sosnowca. I te bajkaline tez chce kupic mam hashimoto

 2. Mirka 16 lipca 2021 at 00:28- Odpowiedz

  Dzien dobry, czy moge przyjmowac Bajkaline z lekiem naltrexone (LDN)?

  • Akademia Długowieczności 17 lipca 2021 at 14:02- Odpowiedz

   Nie mamy wiedzy o jakichkolwiek negatywnych interakcjach między tymi substancjami, nie mamy jednak uprawnień do udzielania porad medycznych – zalecamy konsultację z lekarzem.

 3. Elzbieta 17 lipca 2023 at 15:43- Odpowiedz

  czy mozna poczytac również w języku angielskim lub niemieckim/

  • Akademia Długowieczności 25 sierpnia 2023 at 10:25- Odpowiedz

   Na ten moment nie, ale planujemy zmienić to w przyszłości.

Wyślij komentarz