6 lutego, 2022

Wsparcie zdrowienia – Placówki Akademii Długowieczności

Program Czterech Filarów Długowieczności umożliwia każdej osobie wejście na ścieżkę prowadzącą do długiego życia w dobrym zdrowiu. Wiele elementów programu można realizować na własną rękę w domu:

Hydrogenię, czyli przyjmowanie cząsteczkowego wodoru można realizować przez picie wody wodorowej (butelkowanej, jak Napój Red-OX lub pochodzącej z wytwornicy), lub korzystanie z oleju lnianego Red-OX.

Rozsądną Suplementację, w jej podstawowej formie, czyli okresowym przyjmowaniu Bajkaliny+, a także stałej suplementacji magnezu i witaminy C również możemy realizować samodzielnie.

Realizacja pozostałych dwóch Filarów, czyli Normobarii i Akupunktury, w większości przypadków będzie wymagała odwiedzin w odpowiedniej placówce. Będzie to szczególnie ważne w przypadku osób, które oprócz profilaktyki długowieczności zmagają się z konkretnymi problemami zdrowotnymi. Wizyta w jednej z Placówek Akademii Długowieczności, w których możliwa jest realizacja wszystkich Czterech Filarów to w takiej sytuacji najlepsze rozwiązanie. To miejsca gdzie skorzystamy z zabiegów akupunktury, umówimy pobyt w normobarii oraz otrzymamy pełne indywidualne wsparcie z zakresu Rozsądnej Suplementacji.

Gdzie znaleźć Placówkę Akademii?

Aktualną listę Placówek Akademii można znaleźć na mapie poniżej – szczegółowe informacje kontaktowe umieszczone są pod nią.

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.