Zaczynamy Jesienny Schemat Bajkaliny+. Dołącz do nas!
  • Opublikowano:

    1 października 2020

  • Komentarze:

    3

Bajkalina przedłuża telomery, czyli fragmenty DNA regulujące długość życia komórek. Przedłużenie telomerów ma szansę realnie wpłynąć na Twoją długowieczność. Z tego powodu suplementacja bajkaliny jest podstawowym elementem Rozsądnej Suplementacji, czyli Trzeciego Filaru Długowieczności.

bajkalina

Bajkalina – sposób na przedłużenie życia?

Poznaj zioło, które jest w stanie wydłużyć życie komórek.

Czytaj dalej…

Doktor Pokrywka zaleca przyjmowanie Bajkaliny+ poczas zmian pór roku według kalendarza chińskiego. Jesienią będzie to sześć dni w okresie od 1 do 10 października.

Dla osób, które nie miały wcześniej styczności z Akademią to świetny moment aby rozpocząć realizację Czterech Filarów Długowieczności – wyjątkowego programu Akademii łączącego pradawną wiedzę Dalekiego Wschodu i najnowsze zdobycze świata nauki.

Jeśli chcesz rozpocząć razem z nami przyjmowanie Bajkaliny+ w schemacie opracowanym przez Doktora Pokrywkę kliknij przycisk poniżej i złóż zamówienie. Bajkalinę+ zaleca się przyjmować rano i wieczorem przez sześć dni. Schemat ten powtarza się pięć razy w roku. Wejdź na ścieżkę prowadzącą do prawdziwej długowieczności!

3 komentarze
Agata

2020-10-03 08:52:16 Odpowiedz

Tańsza wersja i prawie podwójna ilość…Polecam.

[Link usunięty przez moderatora – reklama w serwisie jest płatna]

Agata

2020-10-03 09:14:49 Odpowiedz

Przepraszam AD ale my pacjenci powinniśmy sobie pomagać i nawzajem służyć sobie 🙂

Agata

2020-10-11 14:16:38 Odpowiedz

Nie moją intencją było reklamowanie produktu a tylko pomaganie chorym nie zawsze zamożnym. 100 kapsułek (w jednej 250mg) Bajkaliny za 32,00zł to naprawdę bardzo dobra cena i firma sobie beze mnie bardzo dobrze poradzi…

To była intencja tylko wspierająca człowieka, który czasami wydaje ostatnie grosze aby sobie pomóc….a bardzo często widzę jak brakuje niektórym chorym pieniędzy na zrealizowanie wszystkich zalecanych im suplementów.

Napisz komentarz