12 października, 2015

Wykład Doktora Pokrywki

Udostępniony niedawno na stronach Akademii Długowieczności film o mieszkaniu normobarycznym Doktora Pokrywki spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Wszystkie osoby, które zaciekawił ten temat chcielibyśmy poinformować o zbliżającej się okazji, aby osobiście posłuchać więcej na temat optymalnych warunków, w których ludzie mogą osiągnąć prawdziwą długowieczność.

Już w najbliższą niedzielę, czyli 18.10.2015, w Centrum Kongresowym we Wrocławiu startuje organizowany przez Janusza Zagórskiego i Fundację Dobre Wibracje Kongres Niezależnej Telewizji. Z radością informujemy, że program prelekcji w sali A otworzy o godzinie 10:30 wykład Doktora Pokrywki pod tytułem “Zamknąć Puszkę Pandory”. Będzie to świetna okazja by dowiedzieć się więcej na temat filarów długowieczności oraz szansa na zadanie pytań dotyczących poruszanych w wykładzie tematów.

Miejsce: Sala Audytoryjna Wrocławskiego Centrum Kongresowego przy ul. Wystawowej (obok Hali Stulecia, dawniej Hali Ludowej).

Koszt uczestnictwa w Kongresie wynosi 100 zł. Więcej informacji oraz pełny harmonogram można znaleźć na stronie: http://niezaleznatelewizja.pl/2015/10/ii-zlot-sympatykow-ntv/

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   3 komentarze

   1. maciek 16 października 2015 at 10:29- Odpowiedz

    Normobaria jak i woda Redox to wynalazki niepodparte żadnymi badaniami naukowymi, ani nie zostały przetestowane na ludziach. Za słowami doktora, ,,żeby coś sprawdzić potrzeba przynajmniej jednego pokolenia,,. W razie ciężkiej choroby nie polegałbym na tych wynalazkach. Poprzez zabawę ,,prób i błędów,, można przepłacić życiem.

   2. jang 16 października 2015 at 11:42- Odpowiedz

    Jeśli chodzi o normobarię, to nie wiem skąd ta pewność, że to czynnik długowieczności? Póki co normobaria nie uzdrawia i nie przeszkadza w umieraniu. Trochę pokory – proszę.

   3. jang 16 października 2015 at 12:04- Odpowiedz

    Może gdyby przebywał w normobarii (choć na to też nie ma dowodu) nieustająco to może i nie byłaby tego typu tleno-terapia pozbawiona sensu, ale 1/5 godziny dziennie to dużo za mało aby osiągnąć zadowolenie zdrowotne czy uzdrawiające. Tego typu sesje naprawdę pozbawione są sensu. Może kogoś i tam zadowalają ale na pewno nie chorego.

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.