12 października, 2015

Wykład Doktora Pokrywki

Udostępniony niedawno na stronach Akademii Długowieczności film o mieszkaniu normobarycznym Doktora Pokrywki spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Wszystkie osoby, które zaciekawił ten temat chcielibyśmy poinformować o zbliżającej się okazji, aby osobiście posłuchać więcej na temat optymalnych warunków, w których ludzie mogą osiągnąć prawdziwą długowieczność.

Już w najbliższą niedzielę, czyli 18.10.2015, w Centrum Kongresowym we Wrocławiu startuje organizowany przez Janusza Zagórskiego i Fundację Dobre Wibracje Kongres Niezależnej Telewizji. Z radością informujemy, że program prelekcji w sali A otworzy o godzinie 10:30 wykład Doktora Pokrywki pod tytułem “Zamknąć Puszkę Pandory”. Będzie to świetna okazja by dowiedzieć się więcej na temat filarów długowieczności oraz szansa na zadanie pytań dotyczących poruszanych w wykładzie tematów.

Miejsce: Sala Audytoryjna Wrocławskiego Centrum Kongresowego przy ul. Wystawowej (obok Hali Stulecia, dawniej Hali Ludowej).

Koszt uczestnictwa w Kongresie wynosi 100 zł. Więcej informacji oraz pełny harmonogram można znaleźć na stronie: http://niezaleznatelewizja.pl/2015/10/ii-zlot-sympatykow-ntv/

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

3 komentarze

  1. maciek 16 października 2015 at 10:29- Odpowiedz

    Normobaria jak i woda Redox to wynalazki niepodparte żadnymi badaniami naukowymi, ani nie zostały przetestowane na ludziach. Za słowami doktora, ,,żeby coś sprawdzić potrzeba przynajmniej jednego pokolenia,,. W razie ciężkiej choroby nie polegałbym na tych wynalazkach. Poprzez zabawę ,,prób i błędów,, można przepłacić życiem.

  2. jang 16 października 2015 at 11:42- Odpowiedz

    Jeśli chodzi o normobarię, to nie wiem skąd ta pewność, że to czynnik długowieczności? Póki co normobaria nie uzdrawia i nie przeszkadza w umieraniu. Trochę pokory – proszę.

  3. jang 16 października 2015 at 12:04- Odpowiedz

    Może gdyby przebywał w normobarii (choć na to też nie ma dowodu) nieustająco to może i nie byłaby tego typu tleno-terapia pozbawiona sensu, ale 1/5 godziny dziennie to dużo za mało aby osiągnąć zadowolenie zdrowotne czy uzdrawiające. Tego typu sesje naprawdę pozbawione są sensu. Może kogoś i tam zadowalają ale na pewno nie chorego.

Wyślij komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.