3 maja, 2021

“Przeczytałem o komorze normobarycznej i to mi pozwoliło chodzić.” Jacek Rozenek o powrocie do zdrowia.

Źródło zdjęcia: Dzień Dobry TVN

Aktor i trener motywacyjny Jacek Rozenek przeszedł dwa lata temu rozległy udar. Po raz pierwszy od tego incydentu postanowił publicznie podzielić się swoją historią powrotu do zdrowia. W materiale wyświetlonym w programie Dzień Dobry TVN opisał jak zmieniło się jego życie i jaką pracę wykonał aby przywrócić swojemu organizmowi sprawność.

Jeden z fragmentów materiału dotyczył sposobów i metod po jakie sięgał aktor w ramach rehabilitacji. Jedną z nich były sesje w komorze normobarycznej, stanowiącej Drugi Filar Długowieczności. W jego własnych słowach:

„W Polsce próbowałem wszystkiego, nie było mnie stać na zachodnie nowinki. Przeczytałem o komorze normobarycznej i to mi pozwoliło chodzić. Stwierdziłem, że to mi pozwoli przetrwać najcięższe chwile. Po roku zacząłem poruszać ręką. Pięć razy w tygodniu byłem na basenie, ale teraz już pływam. Wróciłem do większości rzeczy, które robiłem przed udarem.”

Pełny wywiad możecie zobaczyć tutaj.

Przykład Pana Jacka Rozenka to kolejny z rosnącej lawinowo listy osób, którym normobaria pomogła wzmocnić lub przywrócić zdrowie. Wynalazek Doktora Pokrywki w ciągu kilku lat rozprzestrzenił się po całym kraju, umożliwiając coraz większej ilości osób korzystać z prozdrowotnej atmosfery:

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Drugi Filar – Normobaria

Poznaj środowisko, które pomoże Ci odblokować naturalne procesy zdrowienia.

Więcej >

Wszystkim, którzy chcieliby umówić wizytę w normobarii zapraszamy do odnalezienia najbliższego obiektu w naszym katalogu:

Znajdź Normobarię

Zapisz się do newslettera

    Zapisz się do newslettera

      Wyślij komentarz

      This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.