3 maja, 2021

“Przeczytałem o komorze normobarycznej i to mi pozwoliło chodzić.” Jacek Rozenek o powrocie do zdrowia.

Źródło zdjęcia: Dzień Dobry TVN

Aktor i trener motywacyjny Jacek Rozenek przeszedł dwa lata temu rozległy udar. Po raz pierwszy od tego incydentu postanowił publicznie podzielić się swoją historią powrotu do zdrowia. W materiale wyświetlonym w programie Dzień Dobry TVN opisał jak zmieniło się jego życie i jaką pracę wykonał aby przywrócić swojemu organizmowi sprawność.

Jeden z fragmentów materiału dotyczył sposobów i metod po jakie sięgał aktor w ramach rehabilitacji. Jedną z nich były sesje w komorze normobarycznej, stanowiącej Drugi Filar Długowieczności. W jego własnych słowach:

„W Polsce próbowałem wszystkiego, nie było mnie stać na zachodnie nowinki. Przeczytałem o komorze normobarycznej i to mi pozwoliło chodzić. Stwierdziłem, że to mi pozwoli przetrwać najcięższe chwile. Po roku zacząłem poruszać ręką. Pięć razy w tygodniu byłem na basenie, ale teraz już pływam. Wróciłem do większości rzeczy, które robiłem przed udarem.”

Pełny wywiad możecie zobaczyć tutaj.

Przykład Pana Jacka Rozenka to kolejny z rosnącej lawinowo listy osób, którym normobaria pomogła wzmocnić lub przywrócić zdrowie. Wynalazek Doktora Pokrywki w ciągu kilku lat rozprzestrzenił się po całym kraju, umożliwiając coraz większej ilości osób korzystać z prozdrowotnej atmosfery:

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Drugi Filar – Normobaria

Poznaj środowisko, które pomoże Ci odblokować naturalne procesy zdrowienia.

Więcej >

Wszystkim, którzy chcieliby umówić wizytę w normobarii zapraszamy do odnalezienia najbliższego obiektu w naszym katalogu:

Znajdź Normobarię

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Wyślij komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.