27 marca, 2021

Nowa normobaria w Szczecinie już otwarta!

Na mapie województwa zachodniopomorskiego nie może zabraknąć jej stolicy. Przy ulicy Bałkańskiej 13 w pięknym położeniu przy lesie na północy Szczecina, przed spacerem, po spacerze na wieże Bismarcka podziwiając piękno przyrody enklawy leśnej Puszczy Wkrzańskiej – Uroczysko Kupały, można zregenerować swój organizm w prozdrowotnych warunkach panujących w komorze normobarycznej. Nabrać oddechu zregenerować siły, chociaż na chwilę zapomnieć o problemach. Nasycić organizm korzystnie wpływającą na zdrowie mieszanką gazów w jonosferze.

Żeby skorzystać z prozdrowotnego działania atmosfery wzbogaconej o tlen, wodór i dwutlenek węgla wystarczy zadzwonić pod numer 506 983 759, napisać maila
kontakt@normobaria.info lub umówić się na wizytę przez naszą stronę http://normobaria.info/. Znaleźć nas również można na facebooku: https://www.facebook.com/normobaria.info/. Serdecznie Zapraszamy – Normobaria Szczecin ulica Bałkańska 13 (71-829).

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Drugi Filar – Normobaria

Poznaj środowisko, które pomoże Ci odblokować naturalne procesy zdrowienia.

Więcej >

Mapa normobarii w Polsce

Zapisz się do newslettera

    Zapisz się do newslettera

      Wyślij komentarz

      This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.