27 marca, 2021

Nowa normobaria w Szczecinie już otwarta!

Na mapie województwa zachodniopomorskiego nie może zabraknąć jej stolicy. Przy ulicy Bałkańskiej 13 w pięknym położeniu przy lesie na północy Szczecina, przed spacerem, po spacerze na wieże Bismarcka podziwiając piękno przyrody enklawy leśnej Puszczy Wkrzańskiej – Uroczysko Kupały, można zregenerować swój organizm w prozdrowotnych warunkach panujących w komorze normobarycznej. Nabrać oddechu zregenerować siły, chociaż na chwilę zapomnieć o problemach. Nasycić organizm korzystnie wpływającą na zdrowie mieszanką gazów w jonosferze.

Żeby skorzystać z prozdrowotnego działania atmosfery wzbogaconej o tlen, wodór i dwutlenek węgla wystarczy zadzwonić pod numer 506 983 759, napisać maila
kontakt@normobaria.info lub umówić się na wizytę przez naszą stronę http://normobaria.info/. Znaleźć nas również można na facebooku: https://www.facebook.com/normobaria.info/. Serdecznie Zapraszamy – Normobaria Szczecin ulica Bałkańska 13 (71-829).

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Drugi Filar – Normobaria

Poznaj środowisko, które pomoże Ci odblokować naturalne procesy zdrowienia.

Więcej >

Mapa normobarii w Polsce

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.