18 maja, 2021

Nowa normobaria w Bytowie już otwarta!

Kolejna normobaria otwiera swoją śluzę dla wszystkich zainteresowanych. Tym razem zapraszamy do Bytowa, malowniczego miasta w północnej Polsce, w województwie pomorskim. Nowy obiekt znajduje się pod adresem Mądrzechowo, ul. Szafirowa 5, 77- 100 Bytów i w jego oficjalnym otwarciu wziął udział wynalazca normobarii, Doktor Pokrywka. Osoby zainteresowane skorzystaniem z pobytu w prozdrowotnej atmosferze mogą zarezerwować wizytę pod numerem telefonu 725 725 828 lub za pośrednictwem formularza znajdującego się w naszym katalogu.

Wszystkich tych, którzy chcą w świadomy sposób wzmocnić swoje zdrowie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji znajdziecie też na stronie internetowej obiektu: http://www.normobaria-bytow.pl/ oraz profilu na Facebooku.

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Drugi Filar – Normobaria

Poznaj środowisko, które pomoże Ci odblokować naturalne procesy zdrowienia.

Więcej >

Mapa normobarii w Polsce

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Wyślij komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.