24 lutego, 2023

Normobaria AX Med w Szczecinie nową Placówką Akademii Długowieczności

Program Czterech Filarów Długowieczności umożliwia każdej osobie wejście na ścieżkę prowadzącą do długiego życia w dobrym zdrowiu. Wiele elementów programu można realizować na własną rękę w domu. Realizacja Drugiego i Trzeciego Filaru, czyli Normobarii i Akupunktury, w większości przypadków będzie wymagała odwiedzin w odpowiedniej placówce. Będzie to szczególnie ważne w przypadku osób, które oprócz profilaktyki długowieczności zmagają się z konkretnymi problemami zdrowotnymi. Wizyta w jednej z Placówek Akademii Długowieczności, w których możliwa jest realizacja wszystkich Czterech Filarów to w takiej sytuacji najlepsze rozwiązanie. To miejsca gdzie skorzystamy z zabiegów akupunktury, umówimy pobyt w normobarii oraz otrzymamy pełne indywidualne wsparcie z zakresu Rozsądnej Suplementacji.

Z radością informujemy, że grono placówek Akademii powiększyło się o Normobarię AX Med w Szczecinie. Dzięki współpracy z Akademią Drogi do Zdrowia, odwiedzający normobarię mają możliwość skorzystania z zabiegów akupunktury, tym samym spełniając wszystkie warunki konieczne do uzyskania nowego statusu.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną pracę nad zdrowiem i zdrowieniem mieszkańców naszego kraju. Z kolei wszystkie osoby ze Szczecina i okolic serdecznie zapraszamy do umówienia wizyty. Można to zrobić pod numerem telefonu 509 663 663 – więcej informacji na stronie internetowej https://normobariaszczecin.pl/

Chcesz wiedzieć więcej o programie Czterech Filarów Długowieczności? Przeczytaj artykuł poniżej:

Cztery Filary Długowieczności

Poznaj fundamenty drogi prowadzącej do długiego i zdrowego życia.

Więcej >

Gdzie znaleźć Placówkę Akademii?

Aktualną listę Placówek Akademii można znaleźć na mapie poniżej – szczegółowe informacje kontaktowe umieszczone są pod nią.

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.