Chata Mirdada – Nowa placówka Akademii Długowieczności
 • Opublikowano:

  1 lutego 2019

 • Komentarze:

  2

Z przyjemnością informujemy, że Chata Mirdada, ośrodek agroturystyki zdrowia i rozwoju oficjalnie dołączył do Akademii Długowieczności jako nowa placówka. Na miejscu oferowane są terapie takie jak akupunktura, moksybucja, bańki, masaż ajurwedyjski, optymalne zdrowienie, masaż czy biorezonans. Wkrótce otwarta zostanie też normobaria, umożliwiająca skorzystanie z prozdrowotnej atmosfery stanowiącej jeden z Czterech Filarów Długowieczności Doktora Pokrywki.

Placówka znajduje się w Sierpnicy, w województwie dolnośląskim. Osoby zainteresowane wizytą znajdą wszystkie szczegóły na stronie: https://www.chatamirdada.com/

Idea Akademii Długowieczności zatacza coraz szersze kręgi – powstają nowe normobarie a Warsztaty Zdrowotne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Kolejna ich edycja odbędzie się już 22 lutego – wszystkich tych, którzy chcieliby osobiście poznać Doktora Pokrywkę i wymienić się doświadczeniami dotyczącymi zdrowienia w ramach weekendu pełnego pozytywnej energii serdecznie zapraszamy do zapisów. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Warsztatów.

2 komentarze
Andrzej

2019-02-01 13:00:30 Odpowiedz

Cieszymy się ogromnie i pozdrawiamy doktora Pokrywkę oraz całą społeczność Akademii Długowieczności.
zespół Chata Mirdada

  Akademia Długowieczności

  2019-02-01 13:18:15 Odpowiedz

  Również serdecznie pozdrawiamy! 🙂

Napisz komentarz