12 października, 2016

Zdjęcia z wrześniowych Warsztatów

Odbyły się X-te Warsztaty Zdrowotne Doktora Pokrywki, tym razem w hotelu Złoty Las w Złotym Lesie. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy! Oto wypowiedź jednej z uczestniczek, Beaty Łuckiej – Ziembińskiej:

„Myślałam, że to będzie, jak na wielu konferencjach, tylko siedzenie i słuchanie wykładów. A tu tyle różności: wyjazd do normobarii w Szalejowie, wycieczka do Zamku Grodno, Nordic Walking, Slow Jogging, miłe pogaduszki w komorze pneumatycznej w Szczawnie Zdroju akupunktura, masaże. No i oczywiście wykłady Doktora Pokrywki i Filipa. Przemiła atmosfera stworzona przez Was. Na pewno przyjadę jeszcze raz, na Warsztaty albo na tygodniowe wczasy”.

Na pierwszym zdjęciu uczestnicy z Doktorem w Normobarii. Kolejne Warsztaty 4-6 listopada 2016. Szczegóły na stronie warsztatów.

img_2827

img_2849

img_2870

img_2874

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   2 komentarze

   1. Ewa Pierzchalska-Wasinska 13 października 2016 at 13:37- Odpowiedz

    SUPER , Jestem zachwycona tym co Pan robi i wierzę że osiągnę długowieczność . Młody wygląd jaki posiadam mimo mojego wieku to częściowo geny a reszta dbanie o ciało i duszę .Podając mój wiek dodaje ….ale moja dusza jest wciąż młoda !!!! Teraz korzystając z Pana rad i produktów. na pewno będę żyła długo i szczęśliwie . Pozdrawiam Ewa

   2. Agata 14 października 2016 at 10:01- Odpowiedz

    Tak! To bardzo miłe spotkania. Samo spotkanie się z ludźmi, którzy skierowani są w tym samym kierunku.., to bardzo duża przyjemność :-).

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.