3 października, 2017

XIX Warsztaty Zdrowotne Doktora Pokrywki już za nami!

W XIX – tych Warsztatach Zdrowotnych Doktora Pokrywki wzięło udział 35 osób z Polski i innych krajów. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy! Na Warsztatach poruszaliśmy następujące tematy:

Moduł I. Jelita – mózg – mikrobiota jelitowa. „Szczęście mieszka w jelitach”.
Moduł II. Homocysteina jako wskaźnik zagrożenia miażdżycą, zawałem serca i udarem mózgu. Dlaczego nie musisz się martwić wysokim poziomem cholesterolu?
Moduł III. Witaminy jako bodziec procesów zdrowienia organizmu, w tym mega dawki niacyny powodujące zdrowienie z depresji.
Moduł IV Jak pozbyć się przewlekłego zmęczenia i podnieść poziom energii życiowej?
Moduł V. Zdrowienie wskutek picia dużych ilości wody.
Moduł V. Leczenie czy zdrowienie? Postępowanie oparte na mobilizowaniu procesów zdrowienia – bez szkodliwych skutków ubocznych.

Wykłady Doktora Pokrywki i jego odpowiedzi na pytania uczestników spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i aplauzem. Oprócz tego były wykłady Doktor Marioli Lappo z Niemiec, Celiny Chacińskiej i Filipa Żurakowskiego, a także Nordic Walking i Czi Kung oraz sesje w komorach ciśnieniowych.

Zachęcamy do udziału w Warsztatach październikowych (20-22. 10.2017) i listopadowych (24-26.11.2017) – ostatnich w promocyjnej cenie. Szczegóły w Zakładce Warsztaty oraz na http://www.drpokrywka.pl

Zgłoś się: tel. 662 902 243

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Wyślij komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.