3 października, 2017

XIX Warsztaty Zdrowotne Doktora Pokrywki już za nami!

W XIX – tych Warsztatach Zdrowotnych Doktora Pokrywki wzięło udział 35 osób z Polski i innych krajów. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy! Na Warsztatach poruszaliśmy następujące tematy:

Moduł I. Jelita – mózg – mikrobiota jelitowa. „Szczęście mieszka w jelitach”.
Moduł II. Homocysteina jako wskaźnik zagrożenia miażdżycą, zawałem serca i udarem mózgu. Dlaczego nie musisz się martwić wysokim poziomem cholesterolu?
Moduł III. Witaminy jako bodziec procesów zdrowienia organizmu, w tym mega dawki niacyny powodujące zdrowienie z depresji.
Moduł IV Jak pozbyć się przewlekłego zmęczenia i podnieść poziom energii życiowej?
Moduł V. Zdrowienie wskutek picia dużych ilości wody.
Moduł V. Leczenie czy zdrowienie? Postępowanie oparte na mobilizowaniu procesów zdrowienia – bez szkodliwych skutków ubocznych.

Wykłady Doktora Pokrywki i jego odpowiedzi na pytania uczestników spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i aplauzem. Oprócz tego były wykłady Doktor Marioli Lappo z Niemiec, Celiny Chacińskiej i Filipa Żurakowskiego, a także Nordic Walking i Czi Kung oraz sesje w komorach ciśnieniowych.

Zachęcamy do udziału w Warsztatach październikowych (20-22. 10.2017) i listopadowych (24-26.11.2017) – ostatnich w promocyjnej cenie. Szczegóły w Zakładce Warsztaty oraz na http://www.drpokrywka.pl

Zgłoś się: tel. 662 902 243

Zapisz się do newslettera

    Zapisz się do newslettera

      Wyślij komentarz

      This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.