23 października, 2020

Wykład Doktora Pokrywki na Dożynkach w Wagnerówce 2020 [FILM]

W ramach tegorocznej edycji odbywających się w Lubnowie Dożynek organizowanych przez właścicieli Gospodarstwa Ekologicznego Wagnerówka swój wykład wygłosił Doktor Pokrywka. Tematem wystąpienia był Fenbendazol, substancja stosowana u zwierząt w celu odrobaczania który może wpływać również na komórki nowotworowe. Zapraszamy do obejrzenia:

Doktor Pokrywka, jako twórca Akademii Długowieczności i autor koncepcji Czterech Filarów Długowieczności nie ustaje w promocji metod pozwalających na odblokowanie naturalnych procesów zdrowienia. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej oraz wdrożyć w życie zmiany prowadzące do prawdziwej długowieczności zapraszamy do wizyty w jednej z Placówek Akademii:

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   5 komentarzy

   1. Agata 24 października 2020 at 06:57- Odpowiedz

    Panie Doktorze leczy pan, leczy jak wszyscy terapeuci…Tylko Pan leczy poprzez pielęgnowanie zdrowia…Jedynie tym Pan się różni…Wszyscy, którzy próbują wpływać na objawy chorobowe – leczą.

    Jeśli chodzi o Fenbendazol, to chciałam napisać ,,coś,,ze swojego doświadczenia – przede wszystkich dla Tych, którzy obawiają się go wziąć ze strachu.

    Poddałam się temu eksperymentowi bez większych rezultatów…W moim przypadku nie wiele on zadziałał w moich dolegliwościach ale też od niego nie umarłam ani stan zdrowia mi się nie pogorszył.

   2. Piotr 26 października 2020 at 19:05- Odpowiedz

    Witam pani Agato
    Chciałbym się dowiedzieć w jakiej formie pani przyjmowała fenbendazol i przez jaki okres czasu . Doktor Jan mówił o 80mg dziennie przez 21 dni .
    W Niemczech, Kanadzie jest to poniekąd dostępne dla ludzi a u nas tylko dla zwierzaków .
    Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz.

   3. Agata 29 października 2020 at 19:44- Odpowiedz

    Fenbendazol pierwsze 21 dni przyjmowałam ściśle w/g zaleceń Doktora Pokrywki ale jak przeczytałam w internecie jakie ,,końskie,, dawki przyjmują ludzie z chorobami nowotworowymi to na swoją odpowiedzialność podwoiłam dawkę zalecaną przez Doktora i przyjmowałam ją jeszcze przez dwa miesiące i po tym okresie przerwałam przyjmowanie…ponieważ nie odczuwałam, żadnego efektu – ani pozytywnego ani negatywnego.

   4. Agata 30 października 2020 at 11:57- Odpowiedz

    Dla zainteresowanych żywymi świadectwami. Na końcu artykułu, w komentarzach są umieszczone kolejne świadectwa….

    https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wyleczyl-sie-z-raka-tabletkami-przeciwko-pasozytom-dla-psow-2019-05

   5. janusz 12 listopada 2020 at 11:40- Odpowiedz

    Pytanie do akademii długowiecznosci. Z wielka uwagą wysłuchałem tego filmu kilkakrotnie. nasuwa mi się jedno pytanie. Jeżeli komórki nie metabolizują cukru , bo enzymy są zablokowane, to co się dzieje z tym cukrem? Jak jest wydalany z komórki? Czy nie podnosi to jego poziomu we krwi? czy nie obciąża nerek? po prostu na chłopski rozum co się z nim dzieje, bo wówczas jest w nadmiarze i czy nie szkodzi? Przy diecie ketogennej jest go po prostu mało a tu go dostarczamy normalnie tyle tylko , że organizm nie przerabia go!!???

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.