Wirtualny spacer po Normobarii Bolesławiec
  • Opublikowano:

    11 listopada 2020

  • Komentarze:

    2

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wygląda wnętrze normobarii bez wychodzenia z domu, macie ku temu świetną okazję. Poniżej prezentujemy spacer 3D przygotowany przez właścicieli Normobarii Bolesławiec. Jak widać wnętrze jest przestronne i nie różni się specjalnie od zwyczajnych pomieszczeń mieszkalnych. Osoby, które nie lubią ciasnych przestrzeni nie mają się więc czego obawiać:

A tak prezentuje się wnętrze normobarii na zdjęciach:

Przypomnijmy, że Normobaria Bolesławiec znajduje się przy ul. Bobrowej 3 w Bolesławcu. Osoby zainteresowane wizytą serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 881 718 700

Więcej informacji znajdziecie też na stronie internetowej: https://normobaria.boleslawiec.pl/

Drugi Filar – Normobaria

Poznaj środowisko, które pomoże Ci odblokować naturalne procesy zdrowienia.

Czytaj dalej…

2 komentarze
Agata

2020-11-11 17:19:21 Odpowiedz

Estetycznie ale z chorobami kości, stawów i mięśni wysiedzieć – do dwóch godzin – na takich niewygodnych ławkach, to niewąskie wyzwanie i cierpienie. Wiem co piszę, takie same są w Normobarii w Szalejowie koło Polanicy.

Aga

2020-11-12 09:42:33 Odpowiedz

Dzień dobry, ogromnie cieszy mnie fakt ze normobaria jest teraz tak blisko mojego miejsca zamieszkania. Miałam okazję, być tu już dwukrotnie i mogę powiedzieć, że jest bardzo komfortowo, nie wyliczając korzyści jakie niesie za sobą pobyt tu. Serdecznie polecam!
p.s. oprócz siedzisk klienci mają do dyspozycji bardzo wygodny rozkładany fotel i z tego co pamiętam również leżankę w drugim pomieszczeniu czego nie ujęto na zdjęciach 😉

Napisz komentarz