11 listopada, 2020

Wirtualny spacer po Normobarii Bolesławiec

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wygląda wnętrze normobarii bez wychodzenia z domu, macie ku temu świetną okazję. Poniżej prezentujemy spacer 3D przygotowany przez właścicieli Normobarii Bolesławiec. Jak widać wnętrze jest przestronne i nie różni się specjalnie od zwyczajnych pomieszczeń mieszkalnych. Osoby, które nie lubią ciasnych przestrzeni nie mają się więc czego obawiać:

A tak prezentuje się wnętrze normobarii na zdjęciach:

Przypomnijmy, że Normobaria Bolesławiec znajduje się przy ul. Bobrowej 3 w Bolesławcu. Osoby zainteresowane wizytą serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 881 718 700

Więcej informacji znajdziecie też na stronie internetowej: https://normobaria.boleslawiec.pl/

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   2 komentarze

   1. Agata 11 listopada 2020 at 17:19- Odpowiedz

    Estetycznie ale z chorobami kości, stawów i mięśni wysiedzieć – do dwóch godzin – na takich niewygodnych ławkach, to niewąskie wyzwanie i cierpienie. Wiem co piszę, takie same są w Normobarii w Szalejowie koło Polanicy.

   2. Aga 12 listopada 2020 at 09:42- Odpowiedz

    Dzień dobry, ogromnie cieszy mnie fakt ze normobaria jest teraz tak blisko mojego miejsca zamieszkania. Miałam okazję, być tu już dwukrotnie i mogę powiedzieć, że jest bardzo komfortowo, nie wyliczając korzyści jakie niesie za sobą pobyt tu. Serdecznie polecam!
    p.s. oprócz siedzisk klienci mają do dyspozycji bardzo wygodny rozkładany fotel i z tego co pamiętam również leżankę w drugim pomieszczeniu czego nie ujęto na zdjęciach 😉

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.