wesolych-swiat

24 grudnia, 2015

Wesołych Świąt

Wszystkim czytelnikom Akademii Długowieczności chcielibyśmy życzyć zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Dziękujemy, że byliście z nami przez ostatni rok – w tym czasie longevitas.pl przeszło wiele zmian, z których wiele zainnspirowanych było Waszymi sugestiami i komentarzami. To wszystko to jednak dopiero początek. Wierzymy, że w kolejnym roku będziemy mogli jeszcze lepiej służyć Wam pomocą w drodze do osiągnięcia harmonii ciała, ducha i umysłu.

Już niedługo na stronie pojawią się nowe materiały dotyczące odżywiania. Planujemy także odświeżenie wyglądu poszczególnych podstron, tak aby można było jeszcze łatwiej odnaleźć na nich interesujące Was informacje.

Wesołych Świąt!

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   3 komentarze

   1. Agata 25 grudnia 2015 at 05:27- Odpowiedz

    Oby się działo…Wesołych Świąt i zdrowego samopoczucia po Świętach 🙂

   2. Maciek 26 grudnia 2015 at 07:22- Odpowiedz

    Dla lepszej informacji, zdrowia człowieka i interesu pacjenta w każdej informacji piszcie też o przeciwwskazaniach, bo nie ma nic w życiu optymalnego i idealnego. No może z wyjątkiem samej obróbki kulinarnej według pięciu przemian dostosowanej do energetyki człowieka. Sama obróbka to wartość stała ale produkty w potrawie też już są zmienne bo i muszą być. Ostatnio z prezentacją p. Celiny Chacińskiej toście zalecieli. Ludzie nieświadomi mogą wdepnąć w niewąskie bagno. Oprócz tego: Zdrowych i Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku – oby się działo!

   3. Jan 26 grudnia 2015 at 08:36- Odpowiedz

    A żeby nie wyglądało tak, jak byście dbali tylko o swój interes, to nie zlecajcie wszystkim ,,jak leci,, suplementacji, (którą rozprowadzacie u siebie) bez wcześniejszych wyników laboratoryjnych, bo naprawdę nie wszystkim brakuje tego samego i nie wszyscy potrzebują tego samego do wyzdrowienia.

    Wesołych Świąt!

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.