20 lutego, 2018

Warsztaty Doktora Pokrywki już w ten weekend!

Na zdjęciu powyżej Doktor Pokrywka prezentuje maskę do nurkowania. Dlaczego? Dowiesz się na najbliższych Warsztatach Zdrowotnych, które odbędą się w dniach 23-25 lutego w Złotym Lesie. To już 25-ta edycja spotkań ludzi o otwartych umysłach i szukających ścieżek prowadzących do dobrego zdrowia, a tym samym prawdziwej długowieczności. Jeśli chcesz wprowadzić w swoim życiu zmiany na lepsze, nie zwlekaj i dołącz do nas!

Szczegóły dotyczące programu i zapisów znajdziesz na stronie warsztatów.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

2 komentarze

 1. SuaR eduJ 28 lutego 2018 at 10:43- Odpowiedz

  Dzien dobry, chciałem poinformować Pana, że osoba obsługująca normobarię K. Klocka / mszczana górna , robi bardzo pozytywne wrażenie na nowych gościach jak rownież i stałych bywalcach. Takie osoby należy nagradzać, ponieważ mało gdzie spotykałem się by osoba czekała na mnie z wpuszczeniem grupy lub by nie pozwalała by kubki były w połowie puste z woda red ox. Pomino, że przejechałem 200 km nie żałuje , ponieważ w bojanowie jest…. poniedziałek powinien byc dla klientów otwarty a nie zamknięty i jakaś informacja o tym, że Piotr ma wolne etc.
  Bardzo proszę by takie informacje były znane Panu i by nie polecał Pan zamkniętych oddziałów, albowiem dla jednych to kilkaset Km drogi.
  Co do Pana z M.G to proszę mu przekazać zadowolenie klientów, gdyż w przeciwieństwie do innych wyłudzaczy , nie patrzy na zegarek co do minuty i pozwala grupie nawiązać i poruszyć ciekawe tematy, to jest bardzo istotne z uwagi na coraz większe zidiocenie Polaków i małe społeczne zainteresowanie, gdzie ludzie mogą wymienić się wiedzą.

  • Akademia Długowieczności 2 marca 2018 at 12:47- Odpowiedz

   Dziękujemy za komentarz, przekażemy informację dalej!

Wyślij komentarz