20 lutego, 2018

Warsztaty Doktora Pokrywki już w ten weekend!

Na zdjęciu powyżej Doktor Pokrywka prezentuje maskę do nurkowania. Dlaczego? Dowiesz się na najbliższych Warsztatach Zdrowotnych, które odbędą się w dniach 23-25 lutego w Złotym Lesie. To już 25-ta edycja spotkań ludzi o otwartych umysłach i szukających ścieżek prowadzących do dobrego zdrowia, a tym samym prawdziwej długowieczności. Jeśli chcesz wprowadzić w swoim życiu zmiany na lepsze, nie zwlekaj i dołącz do nas!

Szczegóły dotyczące programu i zapisów znajdziesz na stronie warsztatów.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   2 komentarze

   1. SuaR eduJ 28 lutego 2018 at 10:43- Odpowiedz

    Dzien dobry, chciałem poinformować Pana, że osoba obsługująca normobarię K. Klocka / mszczana górna , robi bardzo pozytywne wrażenie na nowych gościach jak rownież i stałych bywalcach. Takie osoby należy nagradzać, ponieważ mało gdzie spotykałem się by osoba czekała na mnie z wpuszczeniem grupy lub by nie pozwalała by kubki były w połowie puste z woda red ox. Pomino, że przejechałem 200 km nie żałuje , ponieważ w bojanowie jest…. poniedziałek powinien byc dla klientów otwarty a nie zamknięty i jakaś informacja o tym, że Piotr ma wolne etc.
    Bardzo proszę by takie informacje były znane Panu i by nie polecał Pan zamkniętych oddziałów, albowiem dla jednych to kilkaset Km drogi.
    Co do Pana z M.G to proszę mu przekazać zadowolenie klientów, gdyż w przeciwieństwie do innych wyłudzaczy , nie patrzy na zegarek co do minuty i pozwala grupie nawiązać i poruszyć ciekawe tematy, to jest bardzo istotne z uwagi na coraz większe zidiocenie Polaków i małe społeczne zainteresowanie, gdzie ludzie mogą wymienić się wiedzą.

    • Akademia Długowieczności 2 marca 2018 at 12:47- Odpowiedz

     Dziękujemy za komentarz, przekażemy informację dalej!

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.