10 marca, 2020

Poprawa stanu zdrowia po sesji normobarycznej [ŚWIADECTWO]

Na kanale YouTube Piotra Pokrywki, prowadzącego Placówkę Akademii Długowieczności w Bojanowie pojawił się nowy film, na którym można zapoznać się z opinią użytkowników w związku z ich doświadczeniami sesji w normobarii. Zapraszamy do obejrzenia!

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Osoby zainteresowane korzystaniem z normobarii mogą znaleźć aktualną listę placówek w naszym katalogu.

Wszystkich tych, którzy chcieliby zacząć realizować wszystkie Cztery Filary Długowieczności zapraszamy do naszych placówek, których dane można znaleźć tutaj.

Wprowadzenie w życie wszystkich Filarów to w naszej ocenie najlepszy sposób na to, by już dziś zbliżyć się do prawdziwej długowieczności. Długie życie w dobrym zdrowiu jest w naszym zasięgu!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Wyślij komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.