longevitas

21 września, 2017

Podziel się opinią o serwisie – ankieta

Drodzy czytelnicy! Chcemy rozwijać się w zgodzie z Waszymi oczekiwaniami. Dlatego prosimy o odpowiedź na kilka pytań dotyczących naszej strony. Pozwoli nam to jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby. Wypełnienie ankiety powinno trwać około 10 minut. Dziękujemy!

Aby wypełnić ankietę, kliknij tutaj.

Zapraszamy też do dzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami w komentarzach poniżej!

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   7 komentarzy

   1. Agata 21 września 2017 at 18:35- Odpowiedz

    Bądźcie, bądźcie! Piszcie, piszcie! Bo wpisaliście się już w mój rytuał. Codziennie czytam Was przy porannej kawie…To już trochę trwa…A gdy na stronie nie pojawi się nic nowego , to niestety czuję się rozczarowana :-). Mam jedno pytanie: Dlaczego udostępniliście materiał na temat MSM (siarki organicznej) a po jakimś czasie usunęliście te informacje?

    • Akademia Długowieczności 21 września 2017 at 18:46- Odpowiedz

     Autor oryginalnego artykułu, na podstawie którego powstał wspomniany tekst, zażyczył sobie aby usunąć naszą wersję z serwisu. Co prawda tekst nie został skopiowany i miał wyraźnie oznaczone źródło kierujące do strony autora ale mimo wszystko uszanowaliśmy prośbę autora i zdjęliśmy artykuł. A Pani dziękujemy za konstruktywne komentarze i za to że jest Pani z nami 🙂

   2. Agata 30 września 2017 at 10:10- Odpowiedz

    Mam jeszcze jedno pytanie: Dlaczego informacje o Chelatacji i Liposomalnej wit.C zostały przez AD usunięte? Czyżby nie spełniały swojej roli…?

    • Akademia Długowieczności 30 września 2017 at 14:10- Odpowiedz

     W przygotowaniu są nowe, poprawione wersje tych artykułów.

   3. Agata 1 października 2017 at 06:59- Odpowiedz

    To dobrze! A już się bałam, że oszukiwałam swój organizm :-).

   4. Ewa 22 lutego 2018 at 15:05- Odpowiedz

    Witam,

    gratuluję ciekawej strony – zaglądam tu czasem z zamiarem pogłębiania swojej wiedzy o zdrowiu.
    Mam jednak jedną uwagę. Strona zawiera wprawdzie sporo nieocenionej wiedzy, ALE … bardzo trudno do niej dotrzeć. Konstrukcja strony nie umożliwia (lub tego nie zauważyłam) możliwości przeszukiwania zawartości strony pod określonym kątem. Brakuje też łatwo dostępnej listy zawartych na stronie artykułów. Jedynym zauważalnym sposobem przeglądania jej jest uciążliwe (i wielce czasochłonne) przeszukiwanie kolejnych stron 1, 2, kolejne aż do 22 (i z czasem pewnie do dalszych… Uff!!!…). Kto dzisiaj ma czas na to, aby metodą “strona po stronie” zapoznawać się z zawartością każdej interesującej nas strony, witryny, portalu itp….

    Podam przykład. W tej chwili miałam zamiar odszukać tekst n.t. naltrexonu i wypowiedzi na temat jego stosowania dr Bihariego, który czytałam tutaj (w każdym razie takie mam przekonanie) kilka miesięcy temu. Po przejrzeniu kilku kolejnych stron – no, cóż, poddałam się, bo nie sposób poświęcać takiej ilości czasu na samo przeszukiwanie i to tylko jednej strony…
    Dlatego sugerowałabym np., aby “katalog” był rzeczywiście tylko katalogiem, tj. pełną listą artykułów. Kliknięcie w tytuł artykułu przenosiłoby użytkownika strony do samego artykułu. Drugie pomocne rozwiązanie, to możliwość przeszukiwania strony według podanego hasła, frazy lub t.p.
    Takie rozwiązanie zapewne ułatwiłoby korzystanie ze strony, a tym samym przyciągnęłoby do niej wielu kolejnych użytkowników.

    Pozdrawiam

    • Akademia Długowieczności 22 lutego 2018 at 17:07- Odpowiedz

     Na stronie głównej: http://longevitas.pl na górze strony znajduje się wyszukiwarka, która pozwala znaleźć artykuły zawierające określone słowo kluczowe (np. “naltrekson”). Czy jest ona słabo widoczna? Możliwe że powinniśmy też umieścić ją w takim miejscu by była dostępna też na poszczególnych podstronach. Bardzo dziękujemy za konstruktywny komentarz, bardzo cenimy sobie uwagi naszych czytelników, bo dzięki nim wiemy co możemy poprawić!

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.