4 stycznia, 2019

Podsumowanie 2018 roku i plany na przyszłość

Rok 2018 już za nami – był to fantastyczny rok dla portalu i całej Akademii Długowieczności. W tym wpisie chcielibyśmy krótko go podsumować:

 • 187 – tyle wpisów opublikowaliśmy przez te 12 miesięcy, większość z nich przygotowanych przez niestrudzoną Ewę Wysocką,
 • 436 – tyle komentarzy umieściliście pod naszymi wpisami,
 • 500 – tyle osób dołączyło do naszego newslettera,
 • 5326 – tylu fanów na Facebooku mieliśmy 31 grudnia,
 • 417 570 – w sumie tyle odwiedzin zebraliśmy w 2018 roku, co daje nam wzrost w wysokości 35%!

Odbyło się 12 edycji Warsztatów Zdrowotnych Doktora Pokrywki. Przyjeżdżali na nie licznie uczestnicy z Polski, Irlandii, Holandii, Niemiec, Danii, USA, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

O warsztatach ludzie dowiadują się najczęściej ze stron longevitas.pl i drpokrywka.pl oraz od znajomych – zadowolonych uczestników wcześniejszych edycji. Jak wynika z ankiet, uczestnicy najbardziej cenią sobie wykłady Doktora Pokrywki oraz możliwość indywidualnej rozmowy z nim (każdy ma swoje „5 minut” osobistego spotkania z Doktorem na pięterku podczas wizyty grupy w normobarii w Szalejowie Górnym.

Ponadto wysoko oceniane są wykłady Doktor Marioli Lappo, Celiny Chacińskiej i  Filipa Żurakowskiego oraz akupunktura Anny Tarasiewicz, masaże Agnieszki Wołczyńskiej, ćwiczenia Czi Kung prowadzone przez Natalię Bazelę,  Nordic Walking pod kierunkiem Haliny Bernatt i koncert gongów Arlety Mańki. Warsztaty w roku 2018 odbywały się w trzech miejscach: Złotym Lesie, Hotelu Maria w Wałbrzychu i Hotelu Maria Antonina w Zagórzu Śląskim. To ostatnie miejsce wzbudza szczególny zachwyt uczestników ze względu na piękno natury: Jeziora Bystrzyckiego i otaczających  go gór ze średniowiecznym zamkiem Grodno.

Cztery Filary Długowieczności wciąż zyskują na popularności – dowodem tego są nowe placówki normobaryczne, które powstają coraz liczniej w całej Polsce. Na dzień dzisiejszy w naszym katalogu znajdziecie już 12 miejsc, w których możecie skorzystać z prozdrowotnej atmosfery. Dzięki temu coraz więcej osób ma możliwość skorzystania z normobarii w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

W 2019 roku będziemy nadal rozwijać nasz serwis oraz spróbujemy dotrzeć do jeszcze większej ilości osób z wiedzą dotyczącą zdrowienia oraz prawdziwej długowieczności. Bardzo dziękujemy Wam, naszym czytelnikom i tym z którymi mamy okazję spotkać się na Warsztatach Zdrowotnych. To dzięki Waszemu wsparciu dotarliśmy tutaj i dzięki niemu będziemy iść naprzód!

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.