28 września, 2020

Pierwsze certyfikaty Stowarzyszenia Normobarycznego przyznane

W związku z rosnącą popularnością normobarii w zeszłym roku do życia powołane zostało Międzynarodowe Stowarzyszenie Normobaryczne Doktora Pokrywki. To organizacja stawiająca sobie za cel dalszy rozwój technologii normobarycznej oraz upowszechnianie jej stosowania w Polsce i na świecie, dla dobra ludzi.

Z radością informujemy, że z powodzeniem uruchomiliśmy program certyfikacji dostępny dla wszystkich naszych członków.

Pierwsze trzy obiekty pomyślnie przeszły procedurę weryfikacyjną. Po potwierdzeniu w pomiarze odpowiednich stężeń tlenu, dwutlenku węgla, wodoru cząsteczkowego a także panującego ciśnienia obiekty w Szalejowie GórnymBojanowie i Klotyldzinie otrzymały oficjalne certyfikaty zgodności:

Korzystając z obiektów normobarycznych posiadających certyfikat Stowarzyszenia można mieć pewność, że atmosfera panująca wewnątrz spełnia normy określone w Dobrej Praktyce Placówek Normobarycznych.

Jak otrzymać certyfikat normobaryczny?

Aby ubiegać się o certyfikat normobaryczny należy dołączyć do Stowarzyszenia, co wymaga wypełnienia formularza dostępnego tutaj oraz opłacenia składki członkowskiej. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do tej inicjatywy serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do Programu Długowieczności Doktora Pokrywki

One Comment

  1. Agata 29 września 2020 at 07:19- Odpowiedz

    W końcu! Najwyższy czas! Bez certyfikatu nie powinno być mowy o udostępnianiu Normobarii pacjentom czy innym….

Wyślij komentarz