Pierwsze certyfikaty Stowarzyszenia Normobarycznego przyznane
  • Opublikowano:

    28 września 2020

  • Komentarze:

    1

W związku z rosnącą popularnością normobarii w zeszłym roku do życia powołane zostało Międzynarodowe Stowarzyszenie Normobaryczne Doktora Pokrywki. To organizacja stawiająca sobie za cel dalszy rozwój technologii normobarycznej oraz upowszechnianie jej stosowania w Polsce i na świecie, dla dobra ludzi.

Z radością informujemy, że z powodzeniem uruchomiliśmy program certyfikacji dostępny dla wszystkich naszych członków.

Pierwsze trzy obiekty pomyślnie przeszły procedurę weryfikacyjną. Po potwierdzeniu w pomiarze odpowiednich stężeń tlenu, dwutlenku węgla, wodoru cząsteczkowego a także panującego ciśnienia obiekty w Szalejowie GórnymBojanowie i Klotyldzinie otrzymały oficjalne certyfikaty zgodności:

Korzystając z obiektów normobarycznych posiadających certyfikat Stowarzyszenia można mieć pewność, że atmosfera panująca wewnątrz spełnia normy określone w Dobrej Praktyce Placówek Normobarycznych.

Jak otrzymać certyfikat normobaryczny?

Aby ubiegać się o certyfikat normobaryczny należy dołączyć do Stowarzyszenia, co wymaga wypełnienia formularza dostępnego tutaj oraz opłacenia składki członkowskiej. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do tej inicjatywy serdecznie zapraszamy!

1 komentarz
Agata

2020-09-29 07:19:14 Odpowiedz

W końcu! Najwyższy czas! Bez certyfikatu nie powinno być mowy o udostępnianiu Normobarii pacjentom czy innym….

Napisz komentarz