29 czerwca, 2020

Nowe i poszerzone wydanie książki “Na zdrowie!” już dostępne

Książka “Na zdrowie. Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu” Doktora Pokrywki i Filipa Żurakowskiego przez kilka ostatnich lat cieszyła się ogromnym zainteresowaniem czytelników i osiągnęła status bestsellera wydawnictwa Sensus (grupa Helion).

Z dumą informujemy, że ukazało się drugie, poszerzone wydanie książki. To doskonałe źródło wiedzy o zdrowiu, zdrowieniu i sposobach prowadzących do prawdziwej długowieczności. Tematyka książki jest związana z koncepcją Czterech Filarów Długowieczności jednak omawia też ogromną ilość tematów, których nie znajdziecie nigdzie indziej. W naszej ocenie to obowiązkowa lektura dla wszystkich osób zdecydowanych na wzięcie swojego zdrowia w swoje ręce.

Ta książka mówi, jak żyć, aby nie chorować. O tym, że wiedza duchowa jest tak samo niezbędna do szczęścia, jak wiedza zawodowa… o świętowaniu, zabawie, zachwycie nad światem i zapale do życia. O tym jak zadbać o zdrowie swoje, swego współmałżonka, dzieci, wnuków lub starszych rodziców.

39,90 zł

Cytaty

Wspieranie organizmu na drodze do uruchomienia naturalnych mechanizmów zdrowienia nie ma skutków ubocznych. Natomiast leczenie ma zawsze skutki uboczne.

Wszyscy zajmujący się zdrowiem (również doktor Pokrywka) uznają ogromną rolę czynnika duchowego i emocjonalnego w zachowywaniu i przywracaniu zdrowia. Dobry nastrój i spokój wewnętrzny to podstawy zdrowia i zdrowienia.

Naszym celem jest przede wszystkim spowodowanie zmiany myślenia.

Depresja to nic innego, jak stan obniżonej energii życiowej. Ruch niewątpliwie sprzyja podnoszeniu poziomu tej energii.

Odchodzi się od twierdzeń, że tłuste jedzenie powoduje nadwagę. Upowszechnia się wiedza o tym, że nadwagę powodują węglowodany, zaś pożywienie z dużą zawartością tłuszczów, lecz niskowęglowodanowe (!!!) jest podstawą utraty zbędnych kilogramów.

Wszystkim zainteresowanym udostępniamy bezpłatnie fragment książki, który można przeczytać na stronie wydawnictwa Sensus:

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Wyślij komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.