Nowa normobaria w Rzeszowie zaprasza na sesje
  • Opublikowano:

    21 grudnia 2020

  • Komentarze:

    0

To już kolejny obiekt normobaryczny w stolicy województwa podkarpackiego, co jest świetną wiadomością dla wszystkich osób z tej okolicy które stawiają zdrowie i zdrowienie na pierwszym miejscu. Nowa normobaria znajduje się pod adresem Krasne 8, 36-007 Rzeszów i jej śluza jest szeroko otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Aby osobiście doświadczyć prozdrowotnego działania optymalnej atmosfery wystarczy skontaktować się pod numerem telefonu 575 588 626 lub przez formularz kontaktowy dostępny w naszym katalogu. Więcej informacji znajdziecie też na stronie https://normobariarzeszow.pl/ – serdecznie zapraszamy!

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Drugi Filar – Normobaria

Poznaj środowisko, które pomoże Ci odblokować naturalne procesy zdrowienia.

Czytaj dalej…

Normobarie w Polsce

Brak komentarzy
Napisz komentarz