21 grudnia, 2020

Nowa normobaria w Rzeszowie zaprasza na sesje

To już kolejny obiekt normobaryczny w stolicy województwa podkarpackiego, co jest świetną wiadomością dla wszystkich osób z tej okolicy które stawiają zdrowie i zdrowienie na pierwszym miejscu. Nowa normobaria znajduje się pod adresem Krasne 8, 36-007 Rzeszów i jej śluza jest szeroko otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Aby osobiście doświadczyć prozdrowotnego działania optymalnej atmosfery wystarczy skontaktować się pod numerem telefonu 575 588 626 lub przez formularz kontaktowy dostępny w naszym katalogu. Więcej informacji znajdziecie też na stronie https://normobariarzeszow.pl/ – serdecznie zapraszamy!

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Wyślij komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.