17 grudnia, 2020

Nowa normobaria w Rzeszowie startuje w ten weekend

Doskonała wiadomość dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa – już w tą sobotę, to jest 19 grudnia, w stolicy województwa podkarpackiego startuje nowa normobaria. Obiekt znajduje się przy ul. ul. Zawiszy Czarnego 16B, umożliwiając wszystkim zainteresowanym wypróbowania na własnej skórze prozdrowotnego działania normobarycznej atmosfery. Wewnątrz znajdziecie wygodne fotele kinowe, muzykę oraz TV, WiFi oraz nielimitowany dostęp do wody RED-OX. Możliwa jest rezerwacja zarówno sesji dziennych jak i nocnych.

W celu rezerwacji wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 608 127 361 lub przez formularz kontaktowy dostępny w naszym katalogu. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej https://www.n-baria.pl/

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Wyślij komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.