23 listopada, 2020

Nowa normobaria w Górkach Wielkich już otwarta

Z radością informujemy, że na normobarycznej mapie Polski pojawił się nowy punkt. Nowo otwarty obiekt nazywa się Normobaria Pod Piramidami. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia by przekonać się dlaczego. Pomieszczenie normobaryczne znajduje się pod adresem ul. Szpotawicka 149, 43-436 w Górkach Wielkich, w województwie śląskim. Wszystkich zainteresowanych umówieniem wizyty zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 606 653 058 lub przez formularz kontaktowy w naszym katalogu.

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do Programu Długowieczności Doktora Pokrywki

One Comment

  1. Agata 25 listopada 2020 at 11:19- Odpowiedz

    Miło, że w tej Normobarii pomyślano o wszystkich pacjentach, z różnymi dolegliwościami…Fotele wolno stojące, wygodne. Z szacunkiem pomyślano o nocujących w Normobarii, a nie jak w niektórych Normobariach (za duże pieniądze) spanie na twardych ławkach w śpiworach.

Wyślij komentarz