11 września, 2020

Nowa normobaria w Bolesławcu rusza już 22 października

Kolejna normobaria otwiera swoją śluzę dla wszystkich zainteresowanych. Tym razem obiekt powstał w Bolesławcu w woj. dolnośląśkim, przy ul. Bobrowej 3. Osoby, które chciałyby skorzystać z prozdrowotnej atmosfery mogą już rezerwować wizyty pod numerem telefonu: 698 651 290 lub przez formularz kontaktowy dostępny w naszym katalogu.

Oficjalne otwarcie jest zaplanowane na 22 października i będzie połączone z wizytą twórcy normobarii, Doktora Pokrywki. To świetna okazja by spotkać się osobiście z założycielem Akademii Długowieczności, który będzie jak zawsze odpowiadał na pytania uczestników. Serdecznie zapraszamy!

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.