Nowa normobaria w Bolesławcu rusza już 22 października
  • Opublikowano:

    11 września 2020

  • Komentarze:

    0

Kolejna normobaria otwiera swoją śluzę dla wszystkich zainteresowanych. Tym razem obiekt powstał w Bolesławcu w woj. dolnośląśkim, przy ul. Bobrowej 3. Osoby, które chciałyby skorzystać z prozdrowotnej atmosfery mogą już rezerwować wizyty pod numerem telefonu: 698 651 290 lub przez formularz kontaktowy dostępny w naszym katalogu.

Oficjalne otwarcie jest zaplanowane na 22 października i będzie połączone z wizytą twórcy normobarii, Doktora Pokrywki. To świetna okazja by spotkać się osobiście z założycielem Akademii Długowieczności, który będzie jak zawsze odpowiadał na pytania uczestników. Serdecznie zapraszamy!

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

Drugi Filar – Normobaria

Poznaj środowisko, które pomoże Ci odblokować naturalne procesy zdrowienia.

Czytaj dalej…

Normobarie w Polsce

Brak komentarzy
Napisz komentarz