3 sierpnia, 2020

Normobaria polecana przez Akademię Długowieczności już w sprzedaży

Od wieków ludzkość zadaje sobie pytania – jak uzyskać długowieczność? Jak walczyć z chorobami uznawanymi za nieuleczalne? Do tych pytań ludzie nam współcześni dodają kolejne: – Jak przeciwdziałać chorobom które wraz z rozwojem cywilizacji stały się plagą naszych czasów – nowotworom, chorobom układu krążenia, chorobom autoimmunologicznym, cukrzycy, zaburzeniom przemiany materii? Jak w bezinwazyjny sposób wspierać naturalne procesy zdrowienia?

Odpowiedzią na te pytania jest normobaria – nowatorska metoda wspierania naturalnych procesów zdrowienia i odnowy organizmu opracowana przez lek. Jana Pokrywkę, oparta na wieloletnich doświadczeniach z terapią tlenową prowadzonych już od lat 30-tych XX wieku przez liczne ośrodki naukowe na całym świecie oraz osobiste wieloletnie badania Doktora Pokrywki.

Jan Pokrywka i Piotr Pokrywka na I Ogólnopolskim Forum Normobarycznym

Z radością informujemy, że w sprzedaży dostępna jest już normobaria polecana przez Akademię Długowieczności. Wyprodukowana we współpracy z zespołem placówki Akademii w Bojanowie komora normobaryczne jest wyposażona w spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa zautomatyzowaną aparaturę utrzymującą optymalne, parametry atmosfery wewnątrz komory – tak pod względem ciśnienia (1500 hPa) jak i pod kątem jej składu, zapewniające maksymalne efekty prozdrowotne.

Oferta

 • gotowe w pełni wykończone według indywidualnych życzeń klienta komory normobaryczne jako mieszkalne komory normobaryczne wraz z kompletnym osprzętem,
 • osprzęt do komór normobarycznych (kompletna maszynownia włącznie ze zautomatyzowanym systemem sterowania i wytwornicami gazów),
 • gotowe komory wraz z kompletnym osprzętem – do indywidualnego wykończenia wewnętrznego.

Komora – części składowe i elementy konstrukcyjne

W skład komory wchodzą:

 • zbiornik komory – stalowy pomalowany od zewnątrz,
 • izolacja termiczna zbiornika – piana pur,
 • zewnętrzna zabudowa kontenerowa stalowa lub drewniana,
 • konstrukcja pod sufit, podłogę, ściany i zabudowę,
 • okna ze szkła hartowanego – przystosowane do podwyższonego ciśnienia,
 • śluza wejściowa,
 • drzwi do śluzy i komory przystosowane do podwyższonego ciśnienia,
 • stopy umożliwiające posadowienie komory lub podwozie umożliwiające jej przewóz.

Osprzęt komory

Osprzęt komory stanowi kompletna maszynownia włącznie ze zautomatyzowanym systemem sterowania i wytwornicami gazów.

Wykończenie zewnętrzne komory

Możliwe wykończenie zewnętrzne komory jako kontenera metalowego, lub drewnianego (komora wygląda wówczas z zewnątrz jak dom letniskowy) – według indywidualnych życzeń Klienta. Ponadto istnieje możliwość wyposażenia komory w podwozie.

Wyposażenie wewnętrzne komory

W skład wewnętrznego wyposażenia komory wchodzą:

 • instalacja wodna i kanalizacyjna,
 • instalacja elektryczna,
 • klimatyzacja,
 • instalacja sytemu audio i TV,
 • toaleta,
 • opcjonalnie – łazienka z pełnym programem użytkowym.

Wykończenie wewnętrzne komory

Wykończenie wewnętrzne komory (materiały, wzory pokryć podłogowych i ściennych, umeblowanie, układ pomieszczeń, rodzaj i wzór pokrycia podłogowego, wyposażenie dodatkowe, stolarka drzwiowa wewnętrzna, wykończenie okien – karnisze zasłony, rolety okienne itp.) – według indywidualnych życzeń Klienta.

Na życzenie naszych Klientów wykonujemy wykończenie wewnętrzne komory przy użyciu najwyższej jakości materiałów – szlachetnych gatunków drewna, różnych rodzajów kamienia naturalnego (granit, marmur, trawertyn), wysokiej jakości ceramiki.

Cennik

Cena gotowej i w pełni wykończonej według życzeń klienta mieszkalnej komory normobarycznej ustalana jest indywidualnie w zależności od standardu jej wykończenia i umeblowania. Przyjęta cena tej normobarii widocznej na zdjęciach została ustalona na kwotę 1,300,000 zł netto.

Dane kontaktowe

DAMIAN SIERPOWSKI FIRMA USŁUGOWA I KAMIENIARSKA Sp. z o.o.
Wydawy 24, 63-900 Rawicz

Osoba do kontaktu

Piotr Pokrywka
+48 508 359 101

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.