11 lutego, 2015

Na zdrowie! Nowa książka.

Bądź zdrowy i spełniaj swoje pragnienia!

„Ludzie proszą bogów o zdrowie w swych modlitwach, a nie widzą, że sami posiadają w swojej dyspozycji środki ku temu”.
Demokryt z Abdery

Współczesny człowiek często jest tak zabiegany, zmęczony oraz zapętlony w swoich działaniach, że nie ma czasu zatrzymać się i zastanowić nad własnym życiem, zdrowiem, stanem ducha czy hierarchią wartości. Żyje trochę jak automat: pracuje do granic wyczerpania, a zamiast odpoczynku funduje sobie góry tabletek, które mają mu pomóc w szybkiej regeneracji organizmu. Autorzy tej książki pokazują, że można też żyć inaczej — lepiej, wolniej, zdrowiej. Że można wyznaczyć sobie jasne cele, unikać tego, co nam szkodzi, dobrze wykorzystywać czas i cieszyć się każdym dniem. Wszyscy niby to wiemy, ale… no właśnie, jak konkretnie to zrobić?

Doktor Jan Pokrywka i Filip Żurakowski stworzyli wygodny poradnik, poruszający różne kwestie istotne dla jakości naszego życia. Znajdziesz w nim rozdziały dotyczące zdrowia, właściwej diety czy znaczenia psychiki człowieka dla zachowania świetnej formy fizycznej. Dowiesz się, jak ważne są radość i ciekawość świata, jak realizować istotne cele oraz zdobywać wiedzę duchową. Przekonasz się, dlaczego warto zażywać magnez i unikać cukru, a także, co przeszkadza Ci osiągnąć stan równowagi życiowej. Książkę tę możesz czytać od początku do końca albo fragmentarycznie — w każdym z rozdziałów znajdziesz konkretne wskazówki, jak postępować, by żyć zdrowo i szczęśliwie. Zastosuj się do nich, a wkrótce poczujesz różnicę!

O zdrowiu ciała i ducha, a także o pokrzepiającym śnie
O odżywianiu i diecie Doktora Pokrywki
O trzech światach, błysku w oku i chodzeniu sprężystym krokiem
O magnezie, Ojcu Beno i dziobach papugi
O tym, że można jeść i chudnąć
O tym, że wiedza duchowa jest niezbędna do szczęścia
O tym, że wcale nie musisz zachorować na żadną z chorób cywilizacyjnych
O związku radości życia z stanem jelita cienkiego
O tym, że ta książka to także podręcznik zwyciężania

Sojusz duszy z ciałem — w walce o zdrowie i witalność!

Książka jest już w sprzedaży (ebook oraz wersja drukowana). Aby ją kupić przejdź na stronę księgarni sensus.pl.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

2 komentarze

  1. Krystyna 8 czerwca 2015 at 18:45- Odpowiedz

    Książka niby dobra, a jednak bardzo uboga w informację. Aby nie zostać wapniakiem niekoniecznie trzeba skupić się tylko na magnezie. Poziom magnezu miałam bardzo wysoki a wapniakiem po menopauzie jednak zostałam mimo, że o magnez dbałam. Okazuje się, żeby nie zostać wapniakiem należy w odpowiednim czasie zadbać właśnie o witD3, koniecznie witK2 o szerokim spektrum. Skupienie się tylko na magnezie to dużo za mało. Dla dobra kobiet warto było by to sprostować. W książce zbyt dużo się mówi o magnezie a zbyt mało o innych witaminach i minerałach bez których niestety nie można zapanować nad całością.

  2. Asia 10 czerwca 2015 at 14:48- Odpowiedz

    Książka jest znakomita, bardzo ciekawa i pouczająca. Warta szczególnego wyróżnienia, przetestowania i rozpowszechnienia. Winna dotrzeć do jak największego grona ludzi. Oczywiście na temat zdrowia nie wolno edukacji zakończyć na tym podręczniku ale nie powinno się tych tematów z podręcznika pomijać

    Z poważaniem Asia.

Wyślij komentarz