9 września, 2022

Komora normobaryczna na sprzedaż

Osoby zainteresowane kupnem własnej komory normobarycznej zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą obiektu z Kielc – szczegółowe informacje od sprzedawcy poniżej:

W związku ze zmianą profilu działalności naszej firmy, przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży obiektu usługowego – KOMORY NORMOBARYCZNEJ.

Komora normobaryczna jest miejscem o ściśle kontrolowanych warunkach zwiększonego ciśnienia, zwiększonej zawartości tlenu i dwutlenku węgla oraz cząsteczkowego wodoru. Procesy regeneracyjne organizmu uruchamiane są na skutek zwiększenia ilości komórek macierzystych, odpowiedzialnych za procesy naprawcze.

Terapia normobaryczna ma szerokie zastosowanie w wielu schorzeniach. Wzmacnia odporność i wydolność organizmu, przyspiesza gojenie i metabolizm, opóźnia procesy starzenia. Wskazania do zastosowania terapii normobarycznej znajdują się na stronie: https://normo-baria.pl/wskazania/

Informacje ogólne:

  • Powierzchnia – 67 m2 (budynek parterowy)
  • Przeznaczenie – usługowy
  • Umiejscowienie – oddzielny obiekt
  • Stan wykończenia – gotowy
  • Rynek – wtórny
  • Rok budowy – 2021
  • Wykończenie – wysoki standard
  • Media – prąd, kanalizacja, woda, klimatyzacja

Komora posiada wszystkie wymagane pozwolenia i odbiory. Możliwość przetransportowania obiektu do miejsca użytkowania. Obecnie obiekt umiejscowiony na działce dzierżawionej od gminy, w Kielcach, przy ul. Janusza Kusocińskiego 55.

Budynek wykonany w technologii kontenerowej, składający się z 17 osobowej części ciśnieniowej, wyposażonej w łazienkę dla osób korzystających z sesji normobarycznych i stanowisko do podawania czystego tlenu, śluzy ciśnieniowej oraz części socjalnej, w której znajduje się poczekalnia, recepcja, łazienka, pomieszczenie socjalne oraz pomieszczenie techniczne.

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo pod adresem: https://normo-baria.pl/

Cena obiektu 1.150 000,00 zł netto + 23% VAT.

Kontakt za pośrednictwem e-mail lub nr telefonu: 604 914 789

Zdjęcia obiektu

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera

Wyślij komentarz

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.