22 września, 2022

Jesienne wzmocnienie akupunkturą

Temperatura za oknem spada zwiastując nadejście jesieni. To idealny moment aby ponownie zadbać o równowagę energetyczną, która z pewnością u wielu z nas została zachwiana przez ostatnie miesiące. W ramach programu Czterech Filarów Długowieczności wykorzystujemy w tym celu akupunkturę. Za pomocą akupunktury reguluje się – koryguje – niewłaściwy przepływ energii. Równowagę energetyczną organizmu przywraca się nakłuwając określone punkty ciała. Wkłuwane igły wywołują różne rezultaty. Odpowiednio nimi manipulując, kieruje się energię ku danemu organowi lub się ją od niego – częściowo lub całkowicie – odprowadza. W słowach Doktora Pokrywki:

„Przywrócenie równowagi energetycznej jest równoznaczne z usunięciem źródła choroby i wyzdrowieniem. Można powiedzieć, że akupunktura nie leczy chorób – powoduje, że choroby ustępują same. A ustępują dlatego, że zabiegi akupunkturowe uporządkowały gospodarkę energetyczną organizmu – usprawniły krążenie energii życiowej, a także podniosły jej poziom.”

Aby utrzymać organizm w dobrej kondycji, specjaliści zalecają skorzystać z zabiegu akupunktury co najmniej dwa razy w ciągu roku. Jeden raz wiosną (w kwietniu) oraz jeden raz jesienią (we wrześniu). Poza profilaktycznym przywróceniem równowagi energetycznej jest to też świetna okazja do konsultacji dotyczącej zdrowia lub suplementacji u osób cierpiących na konkretne dolegliwości. Dzięki regularnym wizytom mamy największe szanse na pełne wykorzystanie naturalnych procesów zdrowienia. W dłuższej perspektywie to najlepsza inwestycja w prawdziwą długowieczność.

Dla osób, które są zainteresowane wsparciem w realizacji wszystkich Czterech Filarów Długowieczności, najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta w Placówce Akademii. Na miejscu, oprócz zabiegów akupunktury można odbyć także sesje normobaryczne oraz otrzymać pełne wsparcie w pracy nad zdrowiem. Adresy Placówek można znaleźć poniżej:

Z kolei listę gabinetów akupunktury można znaleźć poniżej:

Znajdź gabinet akupunktury

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.