17 września, 2021

Jesienne wzmocnienie akupunkturą

Za oknem zaczyna już być widać opadające liście, co oznacza że jesień jest już o krok. Rozpoczęcie tej pory roku to jeden z dwóch momentów, w którym zgodnie z programem Czterech Filarów Długowieczności zalecamy wszystkim odbycie profilaktycznego zabiegu akupunktury. Akupunktura, stanowiąca jeden z Filarów, to fantastyczna metoda na przywrócenie równowagi energetycznej a tym samym wzmocnienie zdrowia. W ten sposób możemy przygotować się na nadciągający sezon mniejszej ilości słońca i niższych temperatur, które negatywnie wpływają na naszą odporność. Jak wyglądają zabiegi zobaczyć możecie na filmie z placówki Akademii Długowieczności w Bojanowie:

Poza profilaktyką, zabiegi akupunktury pozwalają także wzmocnić zdrowie pacjentów na tyle, że dolegliwości z którymi borykają się na co dzień wycofują się. To doskonałe narzędzie, które daje nam szanse na osiągnięcie prawdziwej długowieczności, czyli długiego życia w dobrym zdrowiu.

Czy akupunktura boli?

Igły do akupunktury są dosyć cienkie. Pacjenci owszem czują nakłucia ale nie jest to wyraźny ból tylko raczej uczucie rozpierania, „prądu” lub mrowienia w nakłutej okolicy.

Gdzie można skorzystać z zabiegów akupunktury?

Z zabiegów akupunktury można korzystać we wszystkich placówkach Akademii Długowieczności, których dane możecie znaleźć klikając na przycisk poniżej:

Znajdź Placówkę Akademii Długowieczności

Oprócz nakłuć, na miejscu każdy ma możliwość skorzystania także z pozostałych Filarów Długowieczności oraz kompleksowej i holistycznej opieki. Wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoje zdrowie i rozpocząć pracę nad swoją długowiecznością zapraszamy do umówienia wizyty już dziś.

Zapisz się do newslettera

    Zapisz się do newslettera

      Wyślij komentarz

      This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.