22 lutego, 2021

Holistyczne Centrum Terapii Naturalnych otrzymało certyfikat Stowarzyszenia Normobarycznego

Kolejna już placówka może cieszyć się oficjalnym potwierdzeniem zgodności warunków panujących wewnątrz pomieszczenia normobarycznego z założeniami sformułowanymi przez twórcę normobarii, Doktora Pokrywkę.

Holistyczne Centrum Terapii Naturalnych, stworzone i prowadzone przez Państwo Joannę i Przemysława Łagun to miejsce, gdzie każda osoba szukająca pomocy w odblokowaniu naturalnych procesów zdrowienia otrzyma pełne wsparcie. Na miejscu możliwe jest korzystanie ze wszystkich Czterech Filarów Długowieczności, czyli Hydrogenii, Normobarii, Rozsądnej Suplementacji oraz Akupunktury.

Pani Joanna Łagun otrzymuje certyfikat z rąk Prezesa Stowarzyszenia Szymona Kałwaka

W Centrum wykonywane są także zabiegi świecowania i konchowania, bańki lekarskie, zabiegi BARS oraz zajęcia słowiańskiej gimnastyki. Regularnie organizowane są także dodatkowe spotkania, zajęcia i wykłady, o których możecie się dowiedzieć ze strony na Facebooku. Wszystkie osoby z okolic Ostródy, które chciałyby umówić wizytę w Centrum, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 578 868 482.

Korzystając z obiektów normobarycznych posiadających certyfikat Stowarzyszenia można mieć pewność, że atmosfera panująca wewnątrz spełnia normy określone w Dobrej Praktyce Placówek Normobarycznych.

Jak otrzymać certyfikat normobaryczny?

Aby ubiegać się o certyfikat normobaryczny należy dołączyć do Stowarzyszenia, co wymaga wypełnienia formularza dostępnego tutaj oraz opłacenia składki członkowskiej.

Zapisz się do newslettera

  Zapisz się do newslettera

   2 komentarze

   1. Agata 12 marca 2021 at 08:37- Odpowiedz

    To tylko potwierdzenie parametrów normobarcznych . Dla chorego niewiele może to znaczyć

   2. Wlodek 9 kwietnia 2021 at 20:43- Odpowiedz

    trzeba sprobowac i miec wlasne zdanie bylem i odpowiem krotko _DZIALA!!!

   Wyślij komentarz

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.