11 stycznia, 2023

Doktor Pokrywka w Normobarii Zielony Zakątek 26.02.2023

W tym roku mija 10 lat od powstania pierwszej, zarówno w Polsce jak i na świecie komory, a w zasadzie domu normobarycznego. Tempo rozwoju jest niesamowite i ściśle powiązane z prozdrowotnymi efektami jakich doświadczają pacjenci w każdym zakątku Polski, w którym działają obiekty normobaryczne.

Już niedługo, w obecnie największej w Polsce komorze normobarycznej Zielony Zakątek, a konkretniej w niedzielę 26 lutego każdy chętny będzie miał możliwość wziąć udział w spotkaniu oraz wykładzie Doktora Pokrywki, lekarza z ponad 30-letnim stażem w leczeniu akupunkturą i dietoterapią, absolwenta wrocławskiej Akademii Medycznej oraz twórcy pierwszej w Polsce i na świecie Normobarii.

Jeżeli ktoś nie miał wcześniej możliwości poznania osobiście Doktora, porozmawiania z nim, zadania nurtującego pytania dotyczącego swojego stanu zdrowia, to będzie ku temu świetna okazja by spotkać się osobiście z założycielem Akademii oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Normobarycznego i twórcą koncepcji Czterech Filarów Długowieczności, aby zadać mu pytania dotyczące zdrowienia i nie tylko.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy skontaktować się z recepcją Normobarii Zielony Zakątek.

I wykład 12:00 – 14:00

II wykład 15:00 – 17:00

Koszt spotkania z Doktorem Pokrywką – 200 zł /osobę

Wstęp do Normobarii: GRATIS!

Ilość miejsc ograniczona, konieczna przedpłata. Szczegółowe informacje oraz rezerwacja miejsc:

kontakt@normobaria-bg.pl

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1513424442477366/

Zapisz się do newslettera

    Zapisz się do newslettera

      Wyślij komentarz

      This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.