opinie

Poniżej zamieszczamy opinie osób, które postanowiły wprowadzić w życie wskazówki zawarte na stronach Akademii Długowieczności. Jeśli chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami, lub macie jakiekolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Wypowiedź pacjentki

Miałam astmę na studiach. Po wyjściu za mąż po 4 latach małżeństwa dowiedziałam się, że nie mogę mieć dzieci. Jestem pacjentką Doktora Pokrywki od ponad 30 lat. Doktor nakłuwał mnie na astmę i na to, żebym mogła mieć dzieci. Dziecko urodziłam, syn ma teraz 29 lat. Przez wiele lat miałam spokój z astmą, potem odezwała się w menopauzie i znowu przeszła. Koło 40-tki coś mnie użarło w nogę w agroturystyce. Układ limfatyczny, nerki, wątroba – wszystko mi wysiadło. Doktor zalecił dietę rozgrzewającą, opartą na gotowanych zupach. Powiedział: nie jeść jogurtów, nie jeść surowizny. Słuchałam Doktora – jak powiedział 14 dni nie jeść, to nie jadłam. Byłam pod telefonem, w razie potrzeby mogłam skontaktować się z Doktorem. Stosowałam mumio, piłam wodę przegotowaną z niewielkim dodatkiem spirytusu. Schudłam 8 kilogramów. Pod koniec tej głodówki byłam bardzo słaba. Ale organizm się oczyścił, wszystkie dolegliwości mi przeszły.

Doktor Pokrywka jest mi bliski jak przyjaciel. Bardzo mi w życiu pomógł. Różne rzeczy poukładał, pomógł psychicznie. Potrzebowałam przewodnika duchowego, jakiś wzorzec. Teraz czuję się dobrze. Tylko sprawy kostne – bóle nadgarstka i stóp. Dlatego przyjeżdżam. Ale widzę, że to szybko przechodzi.

Pani Ania

Wypowiedź pacjenta

Mam astmę. Jestem tu w normobarii czwarty raz. Przyjeżdżam z kolegą, który mnie do tego zachęcił. Odczuwam dużą poprawę dzięki tym posiedzeniom w normobarii. To efekt nie tylko podwyższonego ciśnienia, ale także podwyższonej zawartości dwutlenku węgla, jaka tutaj panuje. Profesor Konstantin Butejko mówił, że astma jest jednym z objawów choroby głębokiego oddychania. Niedobór dwutlenku węgla w pęcherzykach płucnych powoduje astmę. Dlatego warto sobie zrobić w domu sypialnię o podwyższonej zawartości dwutlenku węgla. Pomyślę o tym. Póki co, te posiedzenia w normobarii mi pomogły. Ulżyło mi. Żona mówi mi: już nie kaszlesz.

Pan Jerzy z Sobótki

Wypowiedź pacjenta

Z powodu choroby serca miałem założono mi stenty. Miałem nadciśnienie. Od trzech lat jeżdżę przyjeżdżam tutaj do Szalejowa do Doktora Pokrywki. Przyjeżdżam na siedem do dziesięciu dni i jestem tu codziennie. Odbywam posiedzenia w normobarii, poddaję się zabiegom akupunktury, biorę dożylne wlewy magnezowe i wlewy witaminy C. Po tych trzech latach teraz czuje się bardzo dobrze, nic mi nie dolega, nie biorę żadnych tabletek. Nadciśnienie mi przeszło.

Pan Józef

Wypowiedź pacjenta

Mam obecnie 89 lat. W wieku 75 lat objechałem rowerem Europę. Zajęło mi to 12 miesięcy. Spałem w namiocie, sam sobie gotowałem. Trasa obejmowała m.in. Nordcapp, Portugalię, Gibraltar, Istambuł. Napisałem książkę „Rowerem po Europie”. Potem objechałem na motocyklu Anglię, Szkocję i Walię. Zwiedziłem też na całą Irlandię, objeżdżając ją dookoła motocyklem. Kilka lat temu przeszedłem udar mózgu. Miałem wykrzywione usta, zawroty głowy, powłóczyłem nogami. W szpitalu wojskowym w Busku lekarze postawili mnie na nogi. Jednakże nadal nie byłem w pełni sprawny. Miałem zachwiania równowagi przy chodzeniu, różne rzeczy wypadały mi z rąk, zdarzało mi się, że jedzenie mi z ust wypadało. Ciężko mi było chodzić nawet z laską.

Zacząłem jeździć do Szalejowa Górnego do normobarii Doktora Pokrywki. Równocześnie poddawałem się akupunkturze i zażywałem produkty zdrowotne polecane przez Akademię Długowieczności. Czy mi to pomogło? Nadzwyczaj pomogło! Po około dziesięciu takich pobytach czuję się o wiele lepiej. Jestem silniejszy. Chodzenie nie sprawia mi trudności. Nie zdarzają mi się teraz zachwiania równowagi. Chodzę bez laski. Jeżdżę na rowerze. Jestem teraz w pełni sprawnym człowiekiem, nie został żaden ślad po udarze.

Henryk Atenborski

Wypowiedź pacjentki

Dwa lata temu obudziłam się o 2-giej w nocy z okropnym bólem głowy. Mąż zawiózł mnie na oddział ratunkowy szpitala. Po kilku godzinach oczekiwania zostałam przyjęta. Lekarz stwierdził nadciśnienie i skierował mnie do lekarza rodzinnego. Ten wypisał mi receptę na tabletki obniżające ciśnienie i powiedział: będzie je pani brała do końca życia. Pojechałam do Doktora Pokrywki. Doktor powiedział: Pani Basiu, ja ludzi uwalniam od tabletek. Przeszłam 9 zabiegów akupunktury w odstępach tygodniowych. Ciśnienie wróciło do normy. Minęły dwa lata, nie biorę żadnych tabletek, nie mam nadciśnienia, nie mam bólów głowy.
Chciałbym powiedzieć wszystkim ludziom, którzy mają nadciśnienie: nie warto zatruwać swojego organizmu tabletkami na zbijanie ciśnienia. Nadciśnienie jest uleczalne!

Barbara z Wałbrzycha

Wypowiedź pacjentki

Lekarz z przychodni powiedział mi że mam podwyższony poziom cholesterolu i przepisał mi statyny. Nie mogłam w to uwierzyć, przecież czułam się dobrze. Pojechałam do Doktora Pokrywki, którego znam od wielu lat. „Dziecko, ty nie masz zbyt wysokiego poziomu cholesterolu. To oficjalne normy cholesterolu są zaniżone. U ciebie jest wszystko w porządku, nie musisz brać żadnych tabletek.
To było klika lat temu. Nie biorę statyn i czuję się znakomicie. A co by było, gdym zażywała te statyny? Ile szkody narobiłyby w moim organizmie? Przecież każdy lek chemiczny ma szkodliwe działania uboczne!

Iza z Wałbrzycha

Wypowiedź pacjenta

Miałem zniszczony staw biodrowy w lewej nodze i częściowo też w prawej. Lekarze chcieli mi wymieniać panewkę i głowę kości udowej na sztuczny implant. Nie byłem chętny na to. Pomogły mi zalecone przez Doktora Pokrywkę suplementy, akupunktura i komora. Zażywałem bajkalinę i naltrekson, okresowo też przyjmowałem witaminę C. W komorze przesiadywałem prawie codziennie. Medycyna oficjalna mówi, że panewka i głowa kości udowej nie regeneruje się. U mnie się zregenerowały. Odrzuciłem kulę, minęły 3 lata i ja chodzę.

Mariusz

Wypowiedź pacjenta

Miałem czerniaka na plecach. Brałem chemię i byłem dwa razy operowany. Lekarze chcieli mnie operować po raz trzeci. Przedoperacyjne badania tomograficzne wykazały, że są przerzuty w płucach. Mówili, że trzeba brać chemię. Po chemii bardzo źle się czułem. Badania ultradźwiękowe w zeszłym roku wykryły guzy pięć na cztery na trzy centymetry. Doszło do takiej sytuacji, że lekarze odrzucili mnie. Powiedzieli: my już nic nie możemy dla pana zrobić. Żona była zrozpaczona i zbulwersowana. Jak to, coś trzeba robić! Jak można tak człowieka odrzucić! Ale to dobrze, że medycyna oficjalna mnie odtrąciła, spisała na straty. Ja teraz już wiem, że to była błędna droga.

Od brata żony mieszkającego w Polsce dowiedziałem się o Doktorze Pokrywce. Przyjechaliśmy z żoną tutaj, do normobarii po raz pierwszy we wrześniu 2014 roku. Moja twarz była szara, byłem słaby i podłamany, ale miałem wolę życia. Byłem zdecydowany walczyć o swoje życie. Czułem ogromne wsparcie ze strony żony. Teraz jesteśmy w Polsce szósty raz. Wynajmujemy pokój w Polanicy i przyjeżdżamy tu do normobarii. Za każdym razem mam siedem zabiegów akupunktury i tyle samo kilkugodzinnych sesji przebywania w normobarii. Po komorze, igłach, bajkalinie, witaminie C (przyjmowanej dożylnie) od razu poczułem się dobrze. Nastąpił przełom w stanie fizycznym. Kolor twarzy się zmienił, poczułem potencjał zdrowia. Wszystkie zalecenia Doktora dotyczące diety i trybu dokładnie życia dokładnie wykonuję . Na razie nie mogę zgubić nadwagi, ale wierzę, że to nastąpi.

Siergiej ze Lwowa

Z przysłanego e-maila

Szanowny Panie Doktorze J. Pokrywka, oliwa magnezowa to cudowny środek. Dzięki niej nie tylko przestalam wydzielać nieprzyjemną woń potu ( a miałam z tym wielki problem od młodości; mam teraz prawie 60 lat). Zniknęła także inna drobna dolegliwość, tzn. napięcie mięśni. Gdy zasypiałam, napięcie mięsni powodowało, że drgałam i podskakiwałam na łóżku. Już na drugi dzień stosowania oliwy poczułam wielką różnicę i ulgę w zasypianiu – napięcie mięśni zniknęło całkowicie.
Więc chcę jeszcze raz podziękować serdecznie. Mój syn także dołącza się do podziękowań, bo on poci się nadmiernie tak jak ja. Mój mąż i córka używają też oliwy magnezowej, jednak oni nie widza raczej różnicy,   bo widocznie nie mieli niedoboru magnezu i pocą się mało. W każdym razie wszyscy stwierdziliśmy, że to nareszcie pierwszy naprawdę naturalny, bezpieczny, a przy okazji leczniczy rodzaj dezodorantu. Wszyscy powinni tego używać zamiast tych chemicznych żałosnych dezodorantów sprzedawanych w drogeriach.

LZ

Z przysłanego e-maila

Witam serdecznie,
jestem szczęśliwa, bo naltrekson mi pomógł :). Braliśmy z mężem 6 miesięcy. Ja po 3 miesiącach dostałam okres, którego nie miałam prawie 6 lat 🙂 – więc super.

KT

Wypowiedź pacjentki w poczekalni Doktora Pokrywki

Dziś jestem tutaj po ósmym zabiegu akupunktury. Został mi jeszcze jeden zabieg.

Mam dużo dolegliwości. Cukrzyca, nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu. Na to wszystko akupunktura mi pomogła, dolegliwości są mniejsze.

A przede wszystkim odczułam poprawę w chodzeniu, poruszaniu się. Przedtem chodziłam schylona. Nie mogłam się wyprostować, bo bolał mnie kręgosłup. Szłam, szłam i naraz musiałam stanąć. Nie mogłam rąk do góry podnosić. Odwracanie głowy w bok sprawiało mi ból. Teraz mogę głowę skręcać we wszystkie strony. Bóle kręgosłupa ustąpiły. Ręce swobodnie podnoszę do góry. Chodzę, mogę iść do miasta, nie muszę 4-5 razy stawać po drodze. Weszłam nawet na górę Świętej Anny.

Przychodzę na akupunkturę i stosuję inne rzeczy, które Doktor Pokrywka zaleca. Moczę nogi w magnezie, stosuję natryskiwanie oliwką magnezową pod pachami i na plecach. Zażywam witaminę C i sól ojca Beno. To wszystko pomogło mi cieleśnie i duchowo.

Pani A. B. z Kłodzka, 78 lat

Wypowiedź pacjentki w poczekalni Doktora Pokrywki

To jest już moja trzecia kuracja akupunktury u Doktora Pokrywki. Pierwszy raz byłam tu z mężem w roku 2000. Chodziło mi o ogólne wzmocnienie organizmu i sprawy reumatyczne. Odczułam poprawę. Potem przyjeżdżałam na drugą kurację w roku 2004 i też była poprawa.

W tej kuracji – trzeciej – jestem dzisiaj czwarty raz na nakłuwaniu. Raźniej się czuję, śpię lepiej, jestem spokojniejsza, wyciszona. Teraz idę jeszcze na kroplówkę magnezową dożylną.

Pani S. R. z Otmuchowa, 83 lata

Z Facebooka Akademii Długowieczności

Swego czasu leczyłam się u doktora. Oliwy magnezowej długo nie używałam bo nie miałam takiej potrzeby, aż zaczęły mnie boleć nogi (łydki, kolana), a wcześniej wysłuchałam wywiadu z Panem Doktorem na temat magnezu. Teraz codziennie smaruję nogi oliwa magnezową – jest poprawa, nawet żylaki się pochowały. Każdemu to polecam jest super:))) serdecznie pozdrawiam Dorota :)))
Pani Dorota Kruk

Z Facebooka Akademii Długowieczności

Ja używam magnezu Ojca Beno i oliwy magnezowej. Też robię kąpiele w magnezie i moczenie nóg tak od 7 miesięcy. Bardzo dużą poprawę widzę u siebie. Stosuję też Baikalinę. Dochodzę do zdrowia i dziękuję p. doktorowi Pokrywce za szerzenie wszystkich wiadomości…
Pani Krystyna Pruska

36 komentarzy
Marcin

2016-12-29 10:34:35 Odpowiedz

Witam!!! Trafiłem na Państwa stronę zupełnie przypadkiem. Od ponad 3 lat mam problem z prostatą pomimo tego, że mam dopiero 30 lat. Wszystko zaczęło się od wychłodzenia nóg i krocza. Pojawiło się częste oddawanie moczu, tępy ból w kroczu problemy z erekcją i spadek popędu seksualnego. Lekarze stosowali jedynie antybiotyki rezultat tego działania żaden. Na badaniu usg na prostacie widoczne zwapnienia. Od tego czasu co prawda nie mam już częstomoczu ani bóli w kroczu, ale problem z erekcją i popędem pozostał. Dodam jeszcze, że wcześniej przed dolegliwościami odżywiałem się właśnie dużą ilością surowych warzyw i piłem dużo chłodnego mleka. Czy to również mogło zaważyć na wystąpieniu tychże dolegliwości??? Czy mogą mi Państwo w jakiś sposób pomóż?? Doradzić jak pozbyć się tego problemu??? Pozdrawiam!!!!

  Akademia Długowieczności

  2017-01-03 23:28:27 Odpowiedz

  Dzień dobrym, przykro nam słyszeć o Pana problemach zdrowotnych, niestety nie możemy zgodnie z prawem udzielać przez internet porad medycznych. Z tego powodu serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z lekarzem (kontakt do lekarzy może Pan znaleźć np. tutaj.)

WOJCIECH TOPIELECKI

2017-03-06 11:01:27 Odpowiedz

Cukrzyca typ 2 – polecam obejrzenie na you tube filmu :
po prostu na surowo – cofanie cukrzycy w 30 dni
WYPRÓBOWAŁE NA SOBIE.
„Efekt uboczny – zlikwidowałem nadciśnienie” .
Dwie „nieuleczalne choroby” zlikwidowane jedynie dietą.
Polecam.

TUSZYNSKA

2017-08-23 10:11:13 Odpowiedz

korzystałam z porad pana Pokrywki wymagane 8 razy.niestety niewiele mi to pomogło. Jeździłam tam 300 km. Chciałam ,żeby pomógł mi w depresji.Pana doktora jak sam mówi nie interesują choroby.To zasadniczy błąd.Zainteresowanie pacjentem to miód na duszę pacjenta.Teraz wiem,że to może jest Hashimoto a nie depresja.

grzegorzadam

2017-08-25 20:29:11 Odpowiedz

”Na badaniu usg na prostacie widoczne zwapnienia.”..

Zastosuj magnez, boraks, D3, K2 i zwapnienia się rozpuszczą:
http://longevitas.pl/spisek-w-sprawie-boraksu/#comment-6408

Angelika

2017-09-24 18:35:31 Odpowiedz

Witam choruje na dystrofię mięśniową zanik mięśni już od około 9 lat jest to choroba nie uleczalna . Mam dopiero 25 lat a choroba postępuje jestem jeszcze na chodzie ale nie wiem jak długo potrzebuje pomocy

  Akademia Długowieczności

  2017-09-25 15:24:09 Odpowiedz

  Dziękujemy za kontakt. Zachęcamy do kontaktu z Doktorem Pokrywką lub innymi praktykami zdrowienia, których można znaleźć w naszym katalogu.

   Angelika

   2017-09-25 15:46:49 Odpowiedz

   Czy Pan dr. miał już do czynienia z tego typu chorobą ? Czy jest wogóle szansa na jakąś poprawę ?

    Akademia Długowieczności

    2017-09-25 21:02:47 Odpowiedz

    Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na te pytania.

Wiesia

2017-11-25 15:05:12 Odpowiedz

Bardzo prosze o porade. Obecnie mieszkam w UK i bardzo zalezy mi na zabiegach proponowanych przez dr.Pokrywke/komora,akupunktura itd/. Chcialabym wiedziec czy sa organizowane jakies wczasy przez Akademie Dlugowiecznosci czy tez bede musiala
poszukac jakiegos hotelu,mieszkania jak najblizej osrodka na wlasna reke /bede bez samochodu/ ?Przyjazd planuje na wiosne 2018-na 2-3 tygodnie.Bede bardzo wdzieczna za kazda pomoc.porade w jaki najlepszy sposob zorganizowac sobie pobyt u Panstwa. Z gory dziekuje.

  Akademia Długowieczności

  2017-11-25 15:34:16 Odpowiedz

  Dzień dobry! W pobliżu normobarii w Szalejewie jest możliwość noclegu z wyżywieniem, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 509 175 570 – będzie Pani w stanie ustalić wszystkie szczegóły. Pozdrawiamy!

Rabski

2018-01-14 09:52:13 Odpowiedz

Brałem naltrexoni przez siedem miesięcy nie czułem żadnej różnicy, żadnej poprawy. No chyba, że pieniędzy miałem trochę mniej.
Szkoda, bo tak bardzo lubię sernik.

  Akademia Długowieczności

  2018-01-15 13:46:36 Odpowiedz

  Przykro nam, że w Pana przypadku terapia naltreksonem nie przyniosła spodziewanych rezultatów. Czy stosował Pan również pozostałe Filary Długowieczności?

Henryka

2018-03-06 07:53:14 Odpowiedz

Witam,jestem juz 5 raz w normobarii- dwa w Szalejewie,a teraz jezdzę niedaleko Grójca – wczoraj bylam 3 raz u nich – dlaczego po kazdym pobycie mam straszliwe bole i zawroty glowy ? Nadmieniam ze mam zmiany w kręgach szyjnych

  Akademia Długowieczności

  2018-03-11 00:07:53 Odpowiedz

  Przepraszamy, ale jako redakcja portalu nie jesteśmy lekarzami i nie mamy wiedzy (ani uprawnień) aby w komentarzach udzielać porad lekarskich. Zalecamy konsultację z lekarzem.

Alicja Prus

2018-03-19 19:20:37 Odpowiedz

Bardzo proszę o informację, czy Państwa metody moga przynieść ulgę w przewlekłych, trwajacych od trzydziestu lat migrenach.
Pozdrawiam Alicja Prus

  Akademia Długowieczności

  2018-03-24 00:25:37 Odpowiedz

  W sprawie pomocy zdrowotnej polecamy kontakt bezpośrednio z lekarzami i praktykami zdrowienia, których znajdzie Pani w naszym katalogu, dostępnym pod adresem: http://longevitas.pl/katalog

Bożena z Jeleniej Góry

2018-05-23 07:45:34 Odpowiedz

Jestem pacjentką dr. Pokrywki. Mam astmę . Po podawaniu dożylnym magnezu u doktora wszystko się uspokoiło – ucichło serce , rozluźniły się oskrzela. Mój doktor pulmonolog z Jeleniej Góry chętnie poda mi magnez dożylnie na miejscu , skoro tak mi pomaga , więc prosi bardzo Pana Doktora o podanie wielkości dawki magnezu do wlewów ..
A ja Panu Doktorowi bardzo dziękuję za pomoc.

  Akademia Długowieczności

  2018-05-28 10:01:32 Odpowiedz

  Dziękujemy Pani za komentarz, jeśli chodzi o dawkę to bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio z Doktorem Pokrywką, którego dane kontaktowe można znaleźć na stronie http://drpokrywka.pl

marek

2018-05-24 11:13:16 Odpowiedz

witam. czy dr. Pokrywka leczy chorobę Lesniowskiego Crohn ?

  Akademia Długowieczności

  2018-05-28 10:05:03 Odpowiedz

  Doktor Pokrywka nie zajmuje się leczeniem – pomaga pacjentom odblokować naturalne procesy zdrowienia organizmu a gdy się to powiedzie, choroby wycofują się same.

Graniczkowska Żaneta

2018-08-31 22:15:45 Odpowiedz

Witam. Od 2 lat leczę się na neur oborelioze. Obecnie jeżdżę na zabiegi z ozonem dożylnie. Czy Pan doktor leczy i takie schorzenia?

  Akademia Długowieczności

  2018-09-07 14:51:13 Odpowiedz

  Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Doktorem Pokrywką – dane kontaktowe znajdzie Pani na stronie http://drpokrywka.pl

Malgorzata Deska

2018-09-10 21:14:45 Odpowiedz

Witam,
Stosunkowo niedawno dowiedziałam się o Pana działalności. Jestem pod wrażeniem i postanowiłam zgłębić te zagadnienia.
Zamówiłam już niektóre produkty dla siebie i mojej rodziny, lecz nigdzie nie znalazłam informacji dotyczących dzieci. Proszę o informacje, które z produktów można podawać małym dzieciom 2,5 – 4 lata. Chodzi mi głownie o preparaty uodparniające, czyli takie, dzięki którym nie wszystkie wirusy i bakterie będą się ich czepiały.
Pozdrawiam, Małgorzata

  Akademia Długowieczności

  2018-09-12 16:57:10 Odpowiedz

  Dzień dobry! W celu kontaktu z Doktorem Pokrywką zapraszamy do skorzystania z danych dostępnych na jego stronie http://drpokrywka.pl.

Bartek Kraczek

2018-10-12 20:05:22 Odpowiedz

Chciałbym się dowiedzieć coś na temat POCHP-od dwóch miesięcy biorę natrekson,ale nie widzę żadnej poprawy o oddychaniu…….

Gosia

2018-11-02 21:34:20 Odpowiedz

Witam , jestem po 2 porodach zakończonych operacyjnie. Dzieci urodziłam duże ponad 4.5kg co stym idzie szybko kręgosłup wysiada przy ciągłej pielęgnacji maluszków. Dopadła mnie rwa kulszowa po pierwszym porodzie bol straszny….Naszczescie po 2 porodzie wiedziałam jak się z tym uporać. Pomógł Dr.Jan Pokrywka ściśle pisząc sól Ojca…Dziękuję

Ryszard Pierzchała

2018-12-05 18:01:20 Odpowiedz

Proszę o informację czy przykurcze Dupuytrena można zlikwidować akupunkturą ?
Chirurdzy zalecają jedynie operację.
Ryszard P

  Akademia Długowieczności

  2018-12-06 09:59:16 Odpowiedz

  Według Doktora Pokrywki jest to możliwe, dane kontaktowe do Doktora znajdzie Pan na stronie http://drpokrywka.pl.

marta

2019-03-25 16:01:08 Odpowiedz

witam. Dostałam namiar od koleżanki. u mojego taty zdiagnozowano rak trzustki ( ogon i trzon) z 2 ogniskami przerzutowymi na wątrobę. Lekarze otworzyli go , stwierdzili ze to rak nieoperacyjny, i zamknęli spowrotem. Kazali się leczyć chemią- tzn. ma ona na celu uśmierzyć ból i w miarę możliwośći wydłużyć życie. Czy dr mógłby coś pomóc w naszym przypadku?
Pozdrawiam

  Akademia Długowieczności

  2019-03-25 16:32:31 Odpowiedz

  Prosimy o kontakt bezpośrednio z Doktorem Pokrywką, dane kontaktowe: (http://drpokrywka).

Paweł

2019-06-04 11:38:49 Odpowiedz

Witam mam 26 lat obecnie jestem po wymianie zastawki
Ortalnej w grudniu przeżyłem udar który sparaliżowal lewa stronę ciała troszkę poczytałem o normobari jestem ciekaw efektów jakie może przyniesc po udarze

Pani Joasia

2019-09-28 22:18:25 Odpowiedz

W nocy probowalam. Nie wiem czy to kiedykolwiek komus pomoglo. Mi tylko zaszkodzilo. Zatoki byly lekko podraznione przed ale teraz to sa zalatwione. Powietrze tam takie sztuczne jak przy najgorszej klimie. Nawet smierdzi chemia a do tego to cale cisnienie. Cos okropnego. Mamie tez sie pogorszylo a z zatokami nie miala problemu. Po tym sprawdzilysmy dotlenienie ktore u mamy SPADLO na 93% a u mnie co mam zawsze dobrze do 97%. Puls nam obu sie podwyzszyl i to po komorze byl bardzo wysoki. U mnie okolo 120 a u mamy ponad 90. Ludzie uzywajcie swego rozumu a nie sluchajcie glupot z internetu. Lepiej isc do lasu i wdychac naturalne swieze powietrze a nie jakies komory. To przynajmniej za darmo a nie nabijac kase jakiemus konowale.

I have spent a night there. It was a nightmare. Although my sinuses where slightly irritated, now I have a full blown sinus infection. The air there is absolutely appalling and then the pressure. Absolutely horrible. We actually checked the oxygen levels after. They WENT DOWN. My mom had 93%. She hasn’t had oxygen that low for a long time. In short, better go to the forest for real fresh air instead of this chemical thing. Way better and free. Don’t give your hard earned cash to some quacks.

  Akademia Długowieczności

  2019-09-30 10:08:12 Odpowiedz

  Przykro nam, że w Pani przypadku normobaria nie przyniosła natychmiastowych pozytywnych rezultatów. Proszę jednak pamiętać, że zgodnie z koncepcją Czterech Filarów Długowieczności do uzyskania pełnego efektu zdrowotnego konieczne jest stosowanie wszystkich zalecanych środków. Pojedyncza wizyta w normobarii to niestety zbyt mało by móc mieć nadzieję na długotrwałą poprawę zdrowia. Więcej o Czterech Filarach Długowieczności można przeczytać tutaj. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego!

dominika

2019-09-30 18:00:43 Odpowiedz

Ja już dawno doszłam do tego samego wniosku. Jeszcze troszeczkę a takie negatywne opinie będą pojawiać się jak grzyby po deszczu.

Napisz komentarz