opinie

Poniżej zamieszczamy opinie osób, które postanowiły wprowadzić w życie wskazówki zawarte na stronach Akademii Długowieczności. Jeśli chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami, lub macie jakiekolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Wypowiedź pacjentki

 

Miałam astmę na studiach. Po wyjściu za mąż po 4 latach małżeństwa dowiedziałam się, że nie mogę mieć dzieci. Jestem pacjentką Doktora Pokrywki od ponad 30 lat. Doktor nakłuwał mnie na astmę i na to, żebym mogła mieć dzieci. Dziecko urodziłam, syn ma teraz 29 lat. Przez wiele lat miałam spokój z astmą, potem odezwała się w menopauzie i znowu przeszła. Koło 40-tki coś mnie użarło w nogę w agroturystyce. Układ limfatyczny, nerki, wątroba – wszystko mi wysiadło. Doktor zalecił dietę rozgrzewającą, opartą na gotowanych zupach. Powiedział: nie jeść jogurtów, nie jeść surowizny. Słuchałam Doktora – jak powiedział 14 dni nie jeść, to nie jadłam. Byłam pod telefonem, w razie potrzeby mogłam skontaktować się z Doktorem. Stosowałam mumio, piłam wodę przegotowaną z niewielkim dodatkiem spirytusu. Schudłam 8 kilogramów. Pod koniec tej głodówki byłam bardzo słaba. Ale organizm się oczyścił, wszystkie dolegliwości mi przeszły.

Doktor Pokrywka jest mi bliski jak przyjaciel. Bardzo mi w życiu pomógł. Różne rzeczy poukładał, pomógł psychicznie. Potrzebowałam przewodnika duchowego, jakiś wzorzec. Teraz czuję się dobrze. Tylko sprawy kostne – bóle nadgarstka i stóp. Dlatego przyjeżdżam. Ale widzę, że to szybko przechodzi.

Pani Ania

 
Wypowiedź pacjenta

 

Mam astmę. Jestem tu w normobarii czwarty raz. Przyjeżdżam z kolegą, który mnie do tego zachęcił. Odczuwam dużą poprawę dzięki tym posiedzeniom w normobarii. To efekt nie tylko podwyższonego ciśnienia, ale także podwyższonej zawartości dwutlenku węgla, jaka tutaj panuje. Profesor Konstantin Butejko mówił, że astma jest jednym z objawów choroby głębokiego oddychania. Niedobór dwutlenku węgla w pęcherzykach płucnych powoduje astmę. Dlatego warto sobie zrobić w domu sypialnię o podwyższonej zawartości dwutlenku węgla. Pomyślę o tym. Póki co, te posiedzenia w normobarii mi pomogły. Ulżyło mi. Żona mówi mi: już nie kaszlesz.

Pan Jerzy z Sobótki

 
Wypowiedź pacjenta

 

Z powodu choroby serca miałem założono mi stenty. Miałem nadciśnienie. Od trzech lat jeżdżę przyjeżdżam tutaj do Szalejowa do Doktora Pokrywki. Przyjeżdżam na siedem do dziesięciu dni i jestem tu codziennie. Odbywam posiedzenia w normobarii, poddaję się zabiegom akupunktury, biorę dożylne wlewy magnezowe i wlewy witaminy C. Po tych trzech latach teraz czuje się bardzo dobrze, nic mi nie dolega, nie biorę żadnych tabletek. Nadciśnienie mi przeszło.

Pan Józef

 
Wypowiedź pacjenta

 

Mam obecnie 89 lat. W wieku 75 lat objechałem rowerem Europę. Zajęło mi to 12 miesięcy. Spałem w namiocie, sam sobie gotowałem. Trasa obejmowała m.in. Nordcapp, Portugalię, Gibraltar, Istambuł. Napisałem książkę „Rowerem po Europie”. Potem objechałem na motocyklu Anglię, Szkocję i Walię. Zwiedziłem też na całą Irlandię, objeżdżając ją dookoła motocyklem. Kilka lat temu przeszedłem udar mózgu. Miałem wykrzywione usta, zawroty głowy, powłóczyłem nogami. W szpitalu wojskowym w Busku lekarze postawili mnie na nogi. Jednakże nadal nie byłem w pełni sprawny. Miałem zachwiania równowagi przy chodzeniu, różne rzeczy wypadały mi z rąk, zdarzało mi się, że jedzenie mi z ust wypadało. Ciężko mi było chodzić nawet z laską.

Zacząłem jeździć do Szalejowa Górnego do normobarii Doktora Pokrywki. Równocześnie poddawałem się akupunkturze i zażywałem produkty zdrowotne polecane przez Akademię Długowieczności. Czy mi to pomogło? Nadzwyczaj pomogło! Po około dziesięciu takich pobytach czuję się o wiele lepiej. Jestem silniejszy. Chodzenie nie sprawia mi trudności. Nie zdarzają mi się teraz zachwiania równowagi. Chodzę bez laski. Jeżdżę na rowerze. Jestem teraz w pełni sprawnym człowiekiem, nie został żaden ślad po udarze.

Henryk Atenborski

 
Wypowiedź pacjentki

 

Dwa lata temu obudziłam się o 2-giej w nocy z okropnym bólem głowy. Mąż zawiózł mnie na oddział ratunkowy szpitala. Po kilku godzinach oczekiwania zostałam przyjęta. Lekarz stwierdził nadciśnienie i skierował mnie do lekarza rodzinnego. Ten wypisał mi receptę na tabletki obniżające ciśnienie i powiedział: będzie je pani brała do końca życia. Pojechałam do Doktora Pokrywki. Doktor powiedział: Pani Basiu, ja ludzi uwalniam od tabletek. Przeszłam 9 zabiegów akupunktury w odstępach tygodniowych. Ciśnienie wróciło do normy. Minęły dwa lata, nie biorę żadnych tabletek, nie mam nadciśnienia, nie mam bólów głowy.
Chciałbym powiedzieć wszystkim ludziom, którzy mają nadciśnienie: nie warto zatruwać swojego organizmu tabletkami na zbijanie ciśnienia. Nadciśnienie jest uleczalne!

Barbara z Wałbrzycha

 
Wypowiedź pacjentki

 

Lekarz z przychodni powiedział mi że mam podwyższony poziom cholesterolu i przepisał mi statyny. Nie mogłam w to uwierzyć, przecież czułam się dobrze. Pojechałam do Doktora Pokrywki, którego znam od wielu lat. „Dziecko, ty nie masz zbyt wysokiego poziomu cholesterolu. To oficjalne normy cholesterolu są zaniżone. U ciebie jest wszystko w porządku, nie musisz brać żadnych tabletek.
To było klika lat temu. Nie biorę statyn i czuję się znakomicie. A co by było, gdym zażywała te statyny? Ile szkody narobiłyby w moim organizmie? Przecież każdy lek chemiczny ma szkodliwe działania uboczne!

Iza z Wałbrzycha

 
Wypowiedź pacjenta

 

Miałem zniszczony staw biodrowy w lewej nodze i częściowo też w prawej. Lekarze chcieli mi wymieniać panewkę i głowę kości udowej na sztuczny implant. Nie byłem chętny na to. Pomogły mi zalecone przez Doktora Pokrywkę suplementy, akupunktura i komora. Zażywałem bajkalinę i naltrekson, okresowo też przyjmowałem witaminę C. W komorze przesiadywałem prawie codziennie. Medycyna oficjalna mówi, że panewka i głowa kości udowej nie regeneruje się. U mnie się zregenerowały. Odrzuciłem kulę, minęły 3 lata i ja chodzę.

Mariusz

 
Wypowiedź pacjenta

 

Miałem czerniaka na plecach. Brałem chemię i byłem dwa razy operowany. Lekarze chcieli mnie operować po raz trzeci. Przedoperacyjne badania tomograficzne wykazały, że są przerzuty w płucach. Mówili, że trzeba brać chemię. Po chemii bardzo źle się czułem. Badania ultradźwiękowe w zeszłym roku wykryły guzy pięć na cztery na trzy centymetry. Doszło do takiej sytuacji, że lekarze odrzucili mnie. Powiedzieli: my już nic nie możemy dla pana zrobić. Żona była zrozpaczona i zbulwersowana. Jak to, coś trzeba robić! Jak można tak człowieka odrzucić! Ale to dobrze, że medycyna oficjalna mnie odtrąciła, spisała na straty. Ja teraz już wiem, że to była błędna droga.

Od brata żony mieszkającego w Polsce dowiedziałem się o Doktorze Pokrywce. Przyjechaliśmy z żoną tutaj, do normobarii po raz pierwszy we wrześniu 2014 roku. Moja twarz była szara, byłem słaby i podłamany, ale miałem wolę życia. Byłem zdecydowany walczyć o swoje życie. Czułem ogromne wsparcie ze strony żony. Teraz jesteśmy w Polsce szósty raz. Wynajmujemy pokój w Polanicy i przyjeżdżamy tu do normobarii. Za każdym razem mam siedem zabiegów akupunktury i tyle samo kilkugodzinnych sesji przebywania w normobarii. Po komorze, igłach, bajkalinie, witaminie C (przyjmowanej dożylnie) od razu poczułem się dobrze. Nastąpił przełom w stanie fizycznym. Kolor twarzy się zmienił, poczułem potencjał zdrowia. Wszystkie zalecenia Doktora dotyczące diety i trybu dokładnie życia dokładnie wykonuję . Na razie nie mogę zgubić nadwagi, ale wierzę, że to nastąpi.

Siergiej ze Lwowa

 
Z przysłanego e-maila

 

Szanowny Panie Doktorze J. Pokrywka, oliwa magnezowa to cudowny środek. Dzięki niej nie tylko przestalam wydzielać nieprzyjemną woń potu ( a miałam z tym wielki problem od młodości; mam teraz prawie 60 lat). Zniknęła także inna drobna dolegliwość, tzn. napięcie mięśni. Gdy zasypiałam, napięcie mięsni powodowało, że drgałam i podskakiwałam na łóżku. Już na drugi dzień stosowania oliwy poczułam wielką różnicę i ulgę w zasypianiu – napięcie mięśni zniknęło całkowicie.
Więc chcę jeszcze raz podziękować serdecznie. Mój syn także dołącza się do podziękowań, bo on poci się nadmiernie tak jak ja. Mój mąż i córka używają też oliwy magnezowej, jednak oni nie widza raczej różnicy,   bo widocznie nie mieli niedoboru magnezu i pocą się mało. W każdym razie wszyscy stwierdziliśmy, że to nareszcie pierwszy naprawdę naturalny, bezpieczny, a przy okazji leczniczy rodzaj dezodorantu. Wszyscy powinni tego używać zamiast tych chemicznych żałosnych dezodorantów sprzedawanych w drogeriach.

LZ

 
Z przysłanego e-maila

 

Witam serdecznie,
jestem szczęśliwa, bo naltrekson mi pomógł :). Braliśmy z mężem 6 miesięcy. Ja po 3 miesiącach dostałam okres, którego nie miałam prawie 6 lat 🙂 – więc super.

KT

 
Wypowiedź pacjentki w poczekalni Doktora Pokrywki

 

Dziś jestem tutaj po ósmym zabiegu akupunktury. Został mi jeszcze jeden zabieg.

Mam dużo dolegliwości. Cukrzyca, nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu. Na to wszystko akupunktura mi pomogła, dolegliwości są mniejsze.

A przede wszystkim odczułam poprawę w chodzeniu, poruszaniu się. Przedtem chodziłam schylona. Nie mogłam się wyprostować, bo bolał mnie kręgosłup. Szłam, szłam i naraz musiałam stanąć. Nie mogłam rąk do góry podnosić. Odwracanie głowy w bok sprawiało mi ból. Teraz mogę głowę skręcać we wszystkie strony. Bóle kręgosłupa ustąpiły. Ręce swobodnie podnoszę do góry. Chodzę, mogę iść do miasta, nie muszę 4-5 razy stawać po drodze. Weszłam nawet na górę Świętej Anny.

Przychodzę na akupunkturę i stosuję inne rzeczy, które Doktor Pokrywka zaleca. Moczę nogi w magnezie, stosuję natryskiwanie oliwką magnezową pod pachami i na plecach. Zażywam witaminę C i sól ojca Beno. To wszystko pomogło mi cieleśnie i duchowo.

Pani A. B. z Kłodzka, 78 lat

 
Wypowiedź pacjentki w poczekalni Doktora Pokrywki

 

To jest już moja trzecia kuracja akupunktury u Doktora Pokrywki. Pierwszy raz byłam tu z mężem w roku 2000. Chodziło mi o ogólne wzmocnienie organizmu i sprawy reumatyczne. Odczułam poprawę. Potem przyjeżdżałam na drugą kurację w roku 2004 i też była poprawa.

W tej kuracji – trzeciej – jestem dzisiaj czwarty raz na nakłuwaniu. Raźniej się czuję, śpię lepiej, jestem spokojniejsza, wyciszona. Teraz idę jeszcze na kroplówkę magnezową dożylną.

Pani S. R. z Otmuchowa, 83 lata

 
Z Facebooka Akademii Długowieczności

 

Swego czasu leczyłam się u doktora. Oliwy magnezowej długo nie używałam bo nie miałam takiej potrzeby, aż zaczęły mnie boleć nogi (łydki, kolana), a wcześniej wysłuchałam wywiadu z Panem Doktorem na temat magnezu. Teraz codziennie smaruję nogi oliwa magnezową – jest poprawa, nawet żylaki się pochowały. Każdemu to polecam jest super:))) serdecznie pozdrawiam Dorota :)))
Pani Dorota Kruk

 
Z Facebooka Akademii Długowieczności

 

Ja używam magnezu Ojca Beno i oliwy magnezowej. Też robię kąpiele w magnezie i moczenie nóg tak od 7 miesięcy. Bardzo dużą poprawę widzę u siebie. Stosuję też Baikalinę. Dochodzę do zdrowia i dziękuję p. doktorowi Pokrywce za szerzenie wszystkich wiadomości…
Pani Krystyna Pruska

opinie

Poniżej zamieszczamy opinie osób, które postanowiły wprowadzić w życie wskazówki zawarte na stronach Akademii Długowieczności. Jeśli chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami, lub macie jakiekolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Wypowiedź pacjentki

 

Miałam astmę na studiach. Po wyjściu za mąż po 4 latach małżeństwa dowiedziałam się, że nie mogę mieć dzieci. Jestem pacjentką Doktora Pokrywki od ponad 30 lat. Doktor nakłuwał mnie na astmę i na to, żebym mogła mieć dzieci. Dziecko urodziłam, syn ma teraz 29 lat. Przez wiele lat miałam spokój z astmą, potem odezwała się w menopauzie i znowu przeszła. Koło 40-tki coś mnie użarło w nogę w agroturystyce. Układ limfatyczny, nerki, wątroba – wszystko mi wysiadło. Doktor zalecił dietę rozgrzewającą, opartą na gotowanych zupach. Powiedział: nie jeść jogurtów, nie jeść surowizny. Słuchałam Doktora – jak powiedział 14 dni nie jeść, to nie jadłam. Byłam pod telefonem, w razie potrzeby mogłam skontaktować się z Doktorem. Stosowałam mumio, piłam wodę przegotowaną z niewielkim dodatkiem spirytusu. Schudłam 8 kilogramów. Pod koniec tej głodówki byłam bardzo słaba. Ale organizm się oczyścił, wszystkie dolegliwości mi przeszły.

Doktor Pokrywka jest mi bliski jak przyjaciel. Bardzo mi w życiu pomógł. Różne rzeczy poukładał, pomógł psychicznie. Potrzebowałam przewodnika duchowego, jakiś wzorzec. Teraz czuję się dobrze. Tylko sprawy kostne – bóle nadgarstka i stóp. Dlatego przyjeżdżam. Ale widzę, że to szybko przechodzi.

Pani Ania

 
Wypowiedź pacjenta

 

Mam astmę. Jestem tu w normobarii czwarty raz. Przyjeżdżam z kolegą, który mnie do tego zachęcił. Odczuwam dużą poprawę dzięki tym posiedzeniom w normobarii. To efekt nie tylko podwyższonego ciśnienia, ale także podwyższonej zawartości dwutlenku węgla, jaka tutaj panuje. Profesor Konstantin Butejko mówił, że astma jest jednym z objawów choroby głębokiego oddychania. Niedobór dwutlenku węgla w pęcherzykach płucnych powoduje astmę. Dlatego warto sobie zrobić w domu sypialnię o podwyższonej zawartości dwutlenku węgla. Pomyślę o tym. Póki co, te posiedzenia w normobarii mi pomogły. Ulżyło mi. Żona mówi mi: już nie kaszlesz.

Pan Jerzy z Sobótki

 
Wypowiedź pacjenta

 

Z powodu choroby serca miałem założono mi stenty. Miałem nadciśnienie. Od trzech lat jeżdżę przyjeżdżam tutaj do Szalejowa do Doktora Pokrywki. Przyjeżdżam na siedem do dziesięciu dni i jestem tu codziennie. Odbywam posiedzenia w normobarii, poddaję się zabiegom akupunktury, biorę dożylne wlewy magnezowe i wlewy witaminy C. Po tych trzech latach teraz czuje się bardzo dobrze, nic mi nie dolega, nie biorę żadnych tabletek. Nadciśnienie mi przeszło.

Pan Józef

 
Wypowiedź pacjenta

 

Mam obecnie 89 lat. W wieku 75 lat objechałem rowerem Europę. Zajęło mi to 12 miesięcy. Spałem w namiocie, sam sobie gotowałem. Trasa obejmowała m.in. Nordcapp, Portugalię, Gibraltar, Istambuł. Napisałem książkę „Rowerem po Europie”. Potem objechałem na motocyklu Anglię, Szkocję i Walię. Zwiedziłem też na całą Irlandię, objeżdżając ją dookoła motocyklem. Kilka lat temu przeszedłem udar mózgu. Miałem wykrzywione usta, zawroty głowy, powłóczyłem nogami. W szpitalu wojskowym w Busku lekarze postawili mnie na nogi. Jednakże nadal nie byłem w pełni sprawny. Miałem zachwiania równowagi przy chodzeniu, różne rzeczy wypadały mi z rąk, zdarzało mi się, że jedzenie mi z ust wypadało. Ciężko mi było chodzić nawet z laską.

Zacząłem jeździć do Szalejowa Górnego do normobarii Doktora Pokrywki. Równocześnie poddawałem się akupunkturze i zażywałem produkty zdrowotne polecane przez Akademię Długowieczności. Czy mi to pomogło? Nadzwyczaj pomogło! Po około dziesięciu takich pobytach czuję się o wiele lepiej. Jestem silniejszy. Chodzenie nie sprawia mi trudności. Nie zdarzają mi się teraz zachwiania równowagi. Chodzę bez laski. Jeżdżę na rowerze. Jestem teraz w pełni sprawnym człowiekiem, nie został żaden ślad po udarze.

Henryk Atenborski

 
Wypowiedź pacjentki

 

Dwa lata temu obudziłam się o 2-giej w nocy z okropnym bólem głowy. Mąż zawiózł mnie na oddział ratunkowy szpitala. Po kilku godzinach oczekiwania zostałam przyjęta. Lekarz stwierdził nadciśnienie i skierował mnie do lekarza rodzinnego. Ten wypisał mi receptę na tabletki obniżające ciśnienie i powiedział: będzie je pani brała do końca życia. Pojechałam do Doktora Pokrywki. Doktor powiedział: Pani Basiu, ja ludzi uwalniam od tabletek. Przeszłam 9 zabiegów akupunktury w odstępach tygodniowych. Ciśnienie wróciło do normy. Minęły dwa lata, nie biorę żadnych tabletek, nie mam nadciśnienia, nie mam bólów głowy.
Chciałbym powiedzieć wszystkim ludziom, którzy mają nadciśnienie: nie warto zatruwać swojego organizmu tabletkami na zbijanie ciśnienia. Nadciśnienie jest uleczalne!

Barbara z Wałbrzycha

 
Wypowiedź pacjentki

 

Lekarz z przychodni powiedział mi że mam podwyższony poziom cholesterolu i przepisał mi statyny. Nie mogłam w to uwierzyć, przecież czułam się dobrze. Pojechałam do Doktora Pokrywki, którego znam od wielu lat. „Dziecko, ty nie masz zbyt wysokiego poziomu cholesterolu. To oficjalne normy cholesterolu są zaniżone. U ciebie jest wszystko w porządku, nie musisz brać żadnych tabletek.
To było klika lat temu. Nie biorę statyn i czuję się znakomicie. A co by było, gdym zażywała te statyny? Ile szkody narobiłyby w moim organizmie? Przecież każdy lek chemiczny ma szkodliwe działania uboczne!

Iza z Wałbrzycha

 
Wypowiedź pacjenta

 

Miałem zniszczony staw biodrowy w lewej nodze i częściowo też w prawej. Lekarze chcieli mi wymieniać panewkę i głowę kości udowej na sztuczny implant. Nie byłem chętny na to. Pomogły mi zalecone przez Doktora Pokrywkę suplementy, akupunktura i komora. Zażywałem bajkalinę i naltrekson, okresowo też przyjmowałem witaminę C. W komorze przesiadywałem prawie codziennie. Medycyna oficjalna mówi, że panewka i głowa kości udowej nie regeneruje się. U mnie się zregenerowały. Odrzuciłem kulę, minęły 3 lata i ja chodzę.

Mariusz

 
Wypowiedź pacjenta

 

Miałem czerniaka na plecach. Brałem chemię i byłem dwa razy operowany. Lekarze chcieli mnie operować po raz trzeci. Przedoperacyjne badania tomograficzne wykazały, że są przerzuty w płucach. Mówili, że trzeba brać chemię. Po chemii bardzo źle się czułem. Badania ultradźwiękowe w zeszłym roku wykryły guzy pięć na cztery na trzy centymetry. Doszło do takiej sytuacji, że lekarze odrzucili mnie. Powiedzieli: my już nic nie możemy dla pana zrobić. Żona była zrozpaczona i zbulwersowana. Jak to, coś trzeba robić! Jak można tak człowieka odrzucić! Ale to dobrze, że medycyna oficjalna mnie odtrąciła, spisała na straty. Ja teraz już wiem, że to była błędna droga.

Od brata żony mieszkającego w Polsce dowiedziałem się o Doktorze Pokrywce. Przyjechaliśmy z żoną tutaj, do normobarii po raz pierwszy we wrześniu 2014 roku. Moja twarz była szara, byłem słaby i podłamany, ale miałem wolę życia. Byłem zdecydowany walczyć o swoje życie. Czułem ogromne wsparcie ze strony żony. Teraz jesteśmy w Polsce szósty raz. Wynajmujemy pokój w Polanicy i przyjeżdżamy tu do normobarii. Za każdym razem mam siedem zabiegów akupunktury i tyle samo kilkugodzinnych sesji przebywania w normobarii. Po komorze, igłach, bajkalinie, witaminie C (przyjmowanej dożylnie) od razu poczułem się dobrze. Nastąpił przełom w stanie fizycznym. Kolor twarzy się zmienił, poczułem potencjał zdrowia. Wszystkie zalecenia Doktora dotyczące diety i trybu dokładnie życia dokładnie wykonuję . Na razie nie mogę zgubić nadwagi, ale wierzę, że to nastąpi.

Siergiej ze Lwowa

 
Z przysłanego e-maila

 

Szanowny Panie Doktorze J. Pokrywka, oliwa magnezowa to cudowny środek. Dzięki niej nie tylko przestalam wydzielać nieprzyjemną woń potu ( a miałam z tym wielki problem od młodości; mam teraz prawie 60 lat). Zniknęła także inna drobna dolegliwość, tzn. napięcie mięśni. Gdy zasypiałam, napięcie mięsni powodowało, że drgałam i podskakiwałam na łóżku. Już na drugi dzień stosowania oliwy poczułam wielką różnicę i ulgę w zasypianiu – napięcie mięśni zniknęło całkowicie.
Więc chcę jeszcze raz podziękować serdecznie. Mój syn także dołącza się do podziękowań, bo on poci się nadmiernie tak jak ja. Mój mąż i córka używają też oliwy magnezowej, jednak oni nie widza raczej różnicy,   bo widocznie nie mieli niedoboru magnezu i pocą się mało. W każdym razie wszyscy stwierdziliśmy, że to nareszcie pierwszy naprawdę naturalny, bezpieczny, a przy okazji leczniczy rodzaj dezodorantu. Wszyscy powinni tego używać zamiast tych chemicznych żałosnych dezodorantów sprzedawanych w drogeriach.

LZ

 
Z przysłanego e-maila

 

Witam serdecznie,
jestem szczęśliwa, bo naltrekson mi pomógł :). Braliśmy z mężem 6 miesięcy. Ja po 3 miesiącach dostałam okres, którego nie miałam prawie 6 lat 🙂 – więc super.

KT

 
Wypowiedź pacjentki w poczekalni Doktora Pokrywki

 

Dziś jestem tutaj po ósmym zabiegu akupunktury. Został mi jeszcze jeden zabieg.

Mam dużo dolegliwości. Cukrzyca, nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu. Na to wszystko akupunktura mi pomogła, dolegliwości są mniejsze.

A przede wszystkim odczułam poprawę w chodzeniu, poruszaniu się. Przedtem chodziłam schylona. Nie mogłam się wyprostować, bo bolał mnie kręgosłup. Szłam, szłam i naraz musiałam stanąć. Nie mogłam rąk do góry podnosić. Odwracanie głowy w bok sprawiało mi ból. Teraz mogę głowę skręcać we wszystkie strony. Bóle kręgosłupa ustąpiły. Ręce swobodnie podnoszę do góry. Chodzę, mogę iść do miasta, nie muszę 4-5 razy stawać po drodze. Weszłam nawet na górę Świętej Anny.

Przychodzę na akupunkturę i stosuję inne rzeczy, które Doktor Pokrywka zaleca. Moczę nogi w magnezie, stosuję natryskiwanie oliwką magnezową pod pachami i na plecach. Zażywam witaminę C i sól ojca Beno. To wszystko pomogło mi cieleśnie i duchowo.

Pani A. B. z Kłodzka, 78 lat

 
Wypowiedź pacjentki w poczekalni Doktora Pokrywki

 

To jest już moja trzecia kuracja akupunktury u Doktora Pokrywki. Pierwszy raz byłam tu z mężem w roku 2000. Chodziło mi o ogólne wzmocnienie organizmu i sprawy reumatyczne. Odczułam poprawę. Potem przyjeżdżałam na drugą kurację w roku 2004 i też była poprawa.

W tej kuracji – trzeciej – jestem dzisiaj czwarty raz na nakłuwaniu. Raźniej się czuję, śpię lepiej, jestem spokojniejsza, wyciszona. Teraz idę jeszcze na kroplówkę magnezową dożylną.

Pani S. R. z Otmuchowa, 83 lata

 
Z Facebooka Akademii Długowieczności

 

Swego czasu leczyłam się u doktora. Oliwy magnezowej długo nie używałam bo nie miałam takiej potrzeby, aż zaczęły mnie boleć nogi (łydki, kolana), a wcześniej wysłuchałam wywiadu z Panem Doktorem na temat magnezu. Teraz codziennie smaruję nogi oliwa magnezową – jest poprawa, nawet żylaki się pochowały. Każdemu to polecam jest super:))) serdecznie pozdrawiam Dorota :)))
Pani Dorota Kruk

 
Z Facebooka Akademii Długowieczności

 

Ja używam magnezu Ojca Beno i oliwy magnezowej. Też robię kąpiele w magnezie i moczenie nóg tak od 7 miesięcy. Bardzo dużą poprawę widzę u siebie. Stosuję też Baikalinę. Dochodzę do zdrowia i dziękuję p. doktorowi Pokrywce za szerzenie wszystkich wiadomości…
Pani Krystyna Pruska

Zapisz się do Programu Długowieczności

Zapisz się do newslettera