18 lutego, 2019

Odpowiedzi Doktora Pokrywki

Czy jesteś zmęczony tempem, w jakim pędzi Twoje życie? Czy masz wrażenie, że brakuje w nim równowagi, co przekłada się na kłopoty ze zdrowiem? Czy masz wrażenie, że z trudem przychodzi Ci odnajdowanie radości w każdym kolejnym dniu? Większość z nas ma na pewnym etapie życia takie problemy.

Spójrzmy prawdzie w oczy. Skąd niby każdy z nas miałby wiedzieć, jak zadbać o wyższą jakość naszego życia? Czy w szkole uczono nas o tym, jak dobrać właściwą dietę, albo jak ważna jest psychika dla zachowania naszego ciała w dobrej formie? Czy przekazano nam, jak stawiać sobie właściwe cele i zdobywać wiedzę duchową?

Efekty wszyscy widzimy. Polacy są dopiero na 62 miejscu w Światowym Indeksie Szczęścia, daleko za mieszkańcami krajów takich jak Norwegia, Szwajcaria czy Japonia, a według sondażu IPSOS jedynie 15% z nas określa się jako “bardzo szczęśliwych”. Pomimo, że podświadomie odczuwamy potrzebę zmiany na lepsze, trudno jest nam znaleźć odpowiednie wskazówki, które pokierują nas we właściwym kierunku.

“Odpowiedzi Doktora Pokrywki” to poradnik, który w przystępny sposób pokazuje jakie zmiany możesz wprowadzić w Twoim życiu, aby odblokować naturalne procesy zdrowienia. Dzięki jego lekturze przekonasz się, dlaczego warto zażywać magnez i unikać cukru, a także co przeszkadza wam osiągnąć stan równowagi życiowej. Autorzy książki przekazują we właściwej, prostej do przyswojenia formie wiedzę:

  • o seksie i magnezie,
  • o odżywianiu zgodnym z grupą krwi,
  • o kuracji odchudzającej Doktora Pokrywki,
  • o głębokim śnie i procesach regeneracyjnych,
  • o oczyszczaniu wątroby,
  • o równowadze kwasowo-zasadowej organizmu,
  • o antyoksydantach, wodorze i długowieczności.

Każdy z rozdziałów stanowi cenne źródło informacji, pozwalając na dawkowanie ich w najbardziej dogodny dla czytającego sposób. Zamiast przeładowywać książki nadmiarem specjalistycznych i skomplikowanych pojęć, autorzy formułują proste porady, które łatwo zastosować w praktyce. Kupując tą książkę, inwestujesz w siebie. Zawarte w niej wskazówki pozwolą ci szybko znaleźć się na prostej drodze do długiego i szczęśliwego życia. Zastosuj się do nich, a już wkrótce poczujesz różnicę!

Autorzy

jan pokrywkaDoktor Pokrywka

Specjalista akupunktury i dietoterapii z ponad 30 letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji, w tym książek: “Porozmawiajmy o akupunkturze” stanowiącej doskonały przewodnik po tej starożytnej chińskiej metodzie leczenia oraz “Otworzyć puszkę Pandory”, w której przedstawia teorię osiągnięcia prawdziwej długowieczności. Założyciel i promotor Akademii Długowieczności, będącej projektem mającym przybliżyć teorię “zręcznych środków” prowadzących do zdrowego życia i pokazać jej zastosowanie w praktyce.

“Kiepski lekarz ordynuje pacjentom leki źle działające, mające duże skutki uboczne.
Dobry — skuteczne, działające zgodne z oczekiwaniami.
Bardzo dobry lekarz robi wszystko, aby pacjentów od leków uwalniać.”

filip-zurakowski-autorFilip Żurakowski

Trener, inspirator, pisarz, twórca nowatorskich systemów szkoleniowych. Właściciel firmy szkoleniowej. Członek Grupy Teatralnej KRAS. Autor ponad dwudziestu książek, wydanych przez czołowe polskie wydawnictwa. W książkach zamieścił m.in. autorskie ćwiczenia stosowane podczas prowadzonych przez siebie szkoleń.

“Pelikan może latać wysoko jak gwiazdy, jeśli uwierzy, potrafi.”

Zapisz się do newslettera

    Zapisz się do newslettera