Nowa normobaria w Mogielnicy koło Grójca już otwarta!
  • Opublikowano:

    23 października 2019

  • Komentarze:

    1

Z ogromną przyjemnością informujemy, że na mapie polskich normobarii pojawił się nowy punkt. Tym razem możliwość skorzystania z prozdrowotnej atmosfery nadarzyła się mieszkańcom Mogielnicy koło Grójca, 60km od Warszawy. Co wyróżnia to miejsce? Jest to jedna z nielicznych komór normobarycznych w Polsce, która została stworzona od podstaw jako miejsce przypominające pomieszczenie mieszkalne (ściany prostopadłe i okna, a nie okrągły pojemnik/cysterna).

Standardowo oprócz sesji dziennych istnieje możliwość korzystania z sesji nocnych. Dodatkowo w komorze przeprowadzane są masaże (w tym masaż uderzeniowo-dynamiczny), można skorzystać z bańkoterapii i wziąć udział w specjalnych sesjach oddechowych połączonych z praktyką uważności (mindfulness).

Przypomnijmy, że normobaria to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest jednoczesne dotlenienie tkanek i powstrzymanie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki. Normobaria to Drugi Filar Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki.

Więcej o normobarii można przeczytać tutaj.

Aby zarezerwować wizytę wystarczy zadzwonić pod numer: 575 379 112

Więcej informacji znajdziecie też na stronie internetowej: http://www.1500hpa.com/

Serdecznie zapraszamy!

 
 

1 komentarz
Włodzimierz

2019-10-27 19:17:27 Odpowiedz

Pożyteczne Gratuluję

Napisz komentarz