Warsztaty Zdrowotne Doktora Pokrywki – z pobytem w pierwszym na świecie domu normobarycznym

Do wyboru są terminy:

Luty: 23-25. 02. 2018 pt. – sob.- niedz.
Marzec: 9-11.03.2018 pt. – sob.- niedz.
Kwiecień: 20- 22.04. 2018 pt. – sob.- niedz.
Maj : 11-13.05.2018 pt. – sob.- niedz.
Czerwiec: 8-10.06.2018 pt. – sob.- niedz.
Wrzesień: 21-23.09. 2018 pt. – sob.- niedz.
Październik: 12-14.10.2018 pt. – sob.- niedz.
Listopad: 16-18.11.2018 pt. – sob.- niedz.
Grudzień: 7-9.12.2018 pt. – sob.- niedz.

Odbyły się już dwadzieścia cztery edycje Warsztatów Zdrowotnych Doktora Pokrywki. Uczestnicy przyjeżdżają z Polski, Niemiec, Anglii, Irlandii, Holandii, Szwecji, Szwajcarii, Belgii, Kanady, Francji, Węgier i innych krajów.

Obecnie organizujemy Warsztaty z nowym programem:

 • Moduł I. Jelita – mózg – mikrobiota jelitowa. „Szczęście mieszka w jelitach”.
 • Moduł II. Homocysteina jako wskaźnik zagrożenia miażdżycą, zawałem serca i udarem mózgu. Dlaczego nie musisz się martwić wysokim poziomem cholesterolu?
 • Moduł III. Witaminy jako bodziec procesów zdrowienia organizmu, w tym megadawki niacyny powodujące zdrowienie z depresji.
 • Moduł IV. Jak pozbyć się przewlekłego zmęczenia i podnieść poziom energii życiowej?
 • Moduł V. Zdrowienie wskutek picia dużych ilości wody.
 • Moduł VI. Leczenie czy zdrowienie? Postępowanie oparte na mobilizowaniu procesów zdrowienia – bez szkodliwych skutków ubocznych.
 • Ponadto wykład doktor Marioli Lappo z Niemiec i wystąpienie wybitnej dietetyczki Celiny Chacińskiej, mającej ogromne osiągnięcia w dietoterapii.

Oprócz wykładów w programie m.in. :

 • Odpowiedzi Doktora Pokrywki na indywidualne pytania uczestników.
 • Posiedzenia w domu normobarycznym Doktora Pokrywki w Szalejowie Górnym i w komorze pneumatycznej w Szczawnie Zdroju..
 • Możliwość skorzystania z ustalenia indywidualnego programu dietetycznego przez Celinę Chacińską.
 • Możliwość skorzystania z akupunktury i masażu.
 • Czas na dyskusje pomiędzy uczestnikami, dzielenie się wiedzą między sobą.
 • Nauka prawidłowego uprawiania Czi Kung, Slow Jogging i Nordic Walking oraz innych ćwiczeń podnoszących poziom endorfin w mózgu i poczucie radości życia.
 • Możliwość zakupu produktów polecanych przez Akademię Długowieczności po przystępnej cenie i skorzystania z konsultacji dotyczących sposobu ich dawkowania.

Przed pierwszym na świecie domem normobarycznym

Nasz zespół

 • DOKTOR POKRYWKA – wykłady, odpowiedzi na indywidualne pytania uczestników.
 • Filip Żurakowski, współautor książki „Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu” i „Doktor Pokrywka odpowiada” – wykłady, ćwiczenia odmładzające i podnoszące poziom energii życiowej.
 • Celina Chacińska, dietetyczka współpracująca z Doktorem Pokrywką – wykłady „Świadome odżywianie”, profilaktyka i dietoterapia chorób cywilizacyjnych.
 • Doktor Mariola Lappo – wykłady o medycynie naturalnej w Niemczech.
 • Anna Adamik – Tarasiewicz, uczennica Doktora Pokrywki – zabiegi akupunktury, konsultacje indywidualne.
 • Agnieszka Wołczyńska – masaże.
 • Halina Bernatt – Nordic Walking, Slow Jogging.
 • Natalia Bazela – Czi Kung.
 • Barbara Żurakowska – organizacja warsztatów.

Co jest zapewnione w ramach ceny warsztatów, a co płatne dodatkowo?

W ramach odpłatności za Warsztaty zapewniamy noclegi i wyżywienie, udział w wykładach, konsultacjach i ćwiczeniach terenowych, pobyty domu normobarycznym Doktora Pokrywki w Szalejowie Górnym i w komorze pneumatycznej w Szczawnie Zdroju, wodę Red-OX z urządzenia zamontowanego na sali wykładowej.

Płatne dodatkowo: akupunktura i masaż – dla chętnych.

Miejsce warsztatów: hotel Złoty Las w Złotym Lesie

Warsztaty odbywają się w luksusowym hotelu „Złoty Las”, wieś Lubachów 27d, przysiółek Złoty Las, 58-100 Świdnica, woj. dolnośląskie. Dojazd ze Świdnicy: Kierujemy się w Świdnicy ul. Wałbrzyską na Modliszów. Dojeżdżamy do miejscowości Modliszów i skręcamy na skrzyżowaniu w lewo na Lubachów. Zjeżdżamy ok.  2 km w dół, droga biegnie doliną leśną, dojeżdżamy do skrzyżowania, skręcamy w lewo. Pierwszy duży budynek po lewej stronie drogi to Hotel Złoty Las. Dojazd od strony Wałbrzycha przez wieś Dziećmorowice.

Jesteś zdecydowana/y? Zgłoś się: 662 902 243

Osoby z okolic Wałbrzycha i Świdnicy mogą korzystać z warsztatów bez noclegów (koszt noclegów zostanie odliczony).

Odpłatność za Warsztaty wynosi 960 złotych. Pełną kwotę należy wpłacić na podane niżej konto najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem Warsztatów.

Dane do przelewu:
Konto : Bank BZWBK 85-10902356- 0000000132608871
Kobiety Zmieniają Świat, Św. Kingi 6, 58-302 Wałbrzych
Tytuł płatności: Warsztaty Zdrowotne Doktora Pokrywki

Informacje dodatkowe, równie ważne jak poprzednie

Przyjazd do hotelu Złoty Las w piątek do godz. 14:00. W godz. 14.00 – 15.00 kwaterowanie uczestników w pokojach. O godzinie 15.00 witamy Państwa obiadem, będącym zarazem okazją do wzajemnego poznania się. O godzinie 16. 00 rozpoczynają się zajęcia. Wyjazd w niedzielę po pobycie w normobarii Doktora Pokrywki w Szalejowie Górnym (ok. godz. 17.30).  Reportaż z normobarii możesz obejrzeć na filmie umieszczonym poniżej:

Doktor Pokrywka from Akademia Długowieczności on Vimeo.

Jadąc na Warsztaty należy zabrać ze sobą:

– strój turystyczny do wyjścia na Slow Jogging i Nordic Walking;
– kije do Nordic Walking (kilka kompletów będzie do wypożyczenia na miejscu).

Czym różnią się te Warsztaty od innych? Dlaczego warto na nie przyjechać?

Rozmowy pomiędzy uczestnikami Warsztatów w drodze do Szalejowa Górnego i podczas pobytu w normobarii:

– Główną wartością tych warsztatów jest sama osoba Doktora Pokrywki, jego wykłady, możliwość kontaktu z nim i zadawania pytań dotyczących dolegliwości własnych i członków rodziny oraz poznania sposobów zdrowienia, zalecanych przez Doktora w tych przypadkach. Takich odpowiedzi nie przeczytasz w żadnej książce i w żadnym artykule, bo Doktor Pokrywka jest jeden na świecie.

– I jego dom normobaryczny jest pierwszy na świecie. To jest ewenement. Owszem, większość drużyn piłkarskich ma komory z podwyższonym ciśnieniem powietrza, ale piłkarze wchodzą tam na krótko, albo przed meczem dla wzmocnienia kondycji, albo po meczu dla regeneracji. A Doktor Pokrywka w swojej normobarii przyjmuje pacjentów, ale też w niej mieszka i śpi każdą noc. W tym sensie jest to pierwsze na świecie mieszkanie normobaryczne, pierwszy na świecie dom normobaryczny. Doktor Pokrywka mieszka w nim już od kilku lat. Zresztą normobaria to osobny temat. Jej istotą są nie urządzenia, lecz stworzenie najlepszej atmosfery do oddychania, na którą składa się odpowiednie ciśnienie powietrza, a także odpowiednia zawartość tlenu, dwutlenku węgla i wodoru.

Uczestnicy w domu normobarycznym Doktora Pokrywki w Szalejowie Górnym

– Dla mnie wielką przyjemnością było też słuchanie jego wykładów. Tego, co mówił o nowych czynnikach zdrowienia, jakie odkrył poszukując długowieczności. To, co mówił o wodorze, normobarii, endorfinach i bajkalinie.

– Tak, Doktor Pokrywka to człowiek, który mówi, że jest lekarzem, ale przede wszystkim nauczycielem zdrowia. Najważniejsze dla niego jest, żeby ta wiedza szła do ludzi, żeby poznawali jego odkrycia – nowe sposoby zdrowienia.

Najmłodszym uczestnikiem był tym razem Ignaś

– Kiedyś będąc w normobarii słyszeliśmy rozmowę Doktora Pokrywki z potencjalną pacjentką. Jakie choroby pan leczy? Ja nie leczę żadnych chorób. Nie zajmuję się chorobami. Zajmuję się zdrowiem, zdrowieniem. Mobilizowaniem organizmu do zdrowienia. Prowadzę do wzmocnienia organizmu pacjenta, a wtedy organizm sam wyleczy wszystkie niedomagania i dysfunkcje.

– Doktorowi nie zależy na tym, żeby pacjenta leczyć do końca życia, ale żeby go doprowadzić do zdrowia i żeby nie musiał już więcej do niego przyjeżdżać.

– Godna podziwu jest dociekliwość Doktora Pokrywki. To człowiek, który nie zadowala się tym, czego nauczył się na studiach. On ciągle poszukuje nowych rozwiązań, nowych dróg. Do niektórych odkryć zdrowotnych dochodzi jako pierwszy człowiek na świecie.

– To, co Doktor mówił o wyzdrowieniu z zaniku mięśni, dla mnie jest kwintesencją jego filozofii zdrowia i zdrowienia.

– Powiedz, co mówił, bo mnie akurat nie było na sali w tym momencie.

– Justyna zadała pytanie dotyczące jej wnuczka, który od ponad dwudziestu lat cierpi na zanik mięśni i siedzi na wózku inwalidzkim. Doktor mówił, że typową przyczyną zaniku mięśni jest autoagresja, która niszczy nerwy, struktury, mięśnie. Jak można pomóc? Trzeba zahamować procesy autoagresji. „Leczenie” – (leczenie w cudzysłowie, stosowane przez medycynę akademicką) – polega na porażaniu odporności, aby nie zwalczała tego pacjenta. Natomiast w zdrowieniu – czyli w tym, co stosuje Doktor Pokrywka – stawiamy przede wszystkim na pozbycie się nietolerancji pokarmowych, gdyż główną przyczyną autoagresji jest niewłaściwe jedzenie. Tylko tłuszcze nie mają lektyn, lub mają ich jedną setną tego, co zawierają białka i węglowodany. Co należy więc zrobić? Trzeba zbadać krew pod kątem nietolerancji pokarmowych. Następnie wyeliminować produkty spożywcze, które w tym badaniu mają oznaczenie na czerwono lub na żółto. Te które wychodzą na zielono – są dobre.

Trzeba wprowadzić właściwe proporcje białek, tłuszczów i węglowodanów. Tak mówił Doktor na wykładzie.

– A jakie mają być te proporcje?

– To ma być odżywianie wysokotłuszczowe, niskowęglowodanowe, niskobiałkowe. Podstawowe sprawy w zaniku mięśni to pozbycie się nietolerancji pokarmowych i wprowadzenie odżywiania wysokotłuszczowego. Na koniec doktor powiedział : „Uważam, że ten człowiek jest do uratowania. Jeśli on chce, to można go uratować”. A on chce, on walczy, bo jak mówiła Justyna, przejechał całą Polskę na wózku inwalidzkim. Czyli tak, jak w tym żartobliwym powiedzeniu – jak pacjent chce żyć, to medycyna jest bezsilna!!!

Pokazowa akupunktura na sali wykładowej

Opinie uczestników Warsztatów Zdrowotnych

Jesteśmy na Warsztatach kolejny raz. Tematyka inna za każdym razem, uczestnicy z ogromną wiedzą, chcący się spontanicznie nią dzielić. Polecamy każdemu warsztaty. Okno na ŚWIAT.
Iza i Krzysiek P.

Spotkanie ludzi, którzy myślą podobnie.
Ewelina i Jarek

Bardzo jesteśmy zadowoleni, poznaliśmy nowych nieprzypadkowych ludzi. Nowy temat „Jelita – drugi mózg” oraz wiele innych cennych informacji. Poznanie diety optymalnej. Popularyzujemy to w naszym środowisku, a ludzie otwierają szeroko oczy, że brak podstawowych witamin ma tak duże znaczenie w naszym życiu, o czym lekarze pierwszego kontaktu nam nie mówią.
Dorota i Andrzej Kobiela

Bardzo miła atmosfera stwarzana przez wszystkich uczestników. Super, dzięki.
Uczestniczka warsztatów

Byłam tu pierwszy raz, bardzo mi się podobało, chętnie przyjadę po raz kolejny. Bardzo dziękuję.
Uczestniczka warsztatów

Więcej opinii na http://drpokrywka.pl

Grupa w komorze pneumatycznej w Zakładzie Przyrodoleczniczym w Szczawnie Zdroju

Zdecydowałeś się teraz? Zgłoś się: 662 902 243

Osoby z okolic Wałbrzycha i Świdnicy mogą korzystać z warsztatów bez noclegów (koszt noclegów zostanie odliczony).
Aby zarezerwować sobie miejsce prosimy o wpłacenie całej kwoty 960 zł najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem Warsztatów.

Dane do przelewu:
Konto : Bank BZWBK 85-10902356- 0000000132608871
Kobiety Zmieniają Świat, Św. Kingi 6, 58-302 Wałbrzych
Tytuł płatności: Warsztaty Zdrowotne Doktora Pokrywki

Zapraszają: Doktor Jan Pokrywka i organizatorzy

Brak komentarzy
Napisz komentarz