warsztaty-zdrowotne-jan-pokrywka

Jedyne takie Warsztaty w Polsce i na świecie – z wizytą w pierwszym na świecie domu normobarycznym Doktora Pokrywki

Z przyjemnością zapraszamy na Warsztaty Zdrowotne Doktora Pokrywki o poszerzonym programie.

Doktor Jan Pokrywka jest lekarzem medycyny naturalnej, jednym z największych autorytetów w tej dziedzinie, znanym z wysokiej skuteczności w doprowadzaniu do zdrowia. Do Doktora Pokrywki przyjeżdżają pacjenci z całej Polski, a także ze Szwajcarii, Ukrainy, Francji, Niemiec, Rosji, USA, Indii i innych krajów. Również na Warsztaty Zdrowotne oprócz uczestników z Polski przyjeżdżają osoby m.in. ze Szwecji, Norwegii, Niemiec, Irlandii, Szwajcarii.

Misją Doktora Pokrywki jest uczenie ludzi jak żyć, żeby nie chorować. Jednym ze sposobów realizacji tej misji są Warsztaty Zdrowotne, których celem jest osiągnięcie równowagi energetycznej całego organizmu. W czasie pobytu, poza specjalną, zbilansowaną dietą są prowadzone wykłady na temat zdrowego trybu życia i odżywiania, a także profilaktyki zdrowotnej i czterech filarów długowieczności. Na miejscu oferujemy zabiegi akupunktury, masaże oraz odnowę w komorach normobarycznych.

W programie również nauka prawidłowego uprawiania Czi Kung, Slow Jogging i Nordic Walking oraz inne ćwiczenia podnoszące poziom endorfin w mózgu i poczucie radości życia. Ponadto poznawanie miejscowych atrakcji turystycznych. Wszystko po to, aby każdy mógł przekonać się, że życie w zgodzie z naturą (naturą człowieka) nie oznacza wyrzeczeń, lecz wręcz przeciwnie – niesie ze sobą harmonię, wewnętrzny spokój i zadowolenie.

Warsztaty odbywają się w hotelu Złoty Las, Lubachów 27d, Złoty Las, 58-100 Świdnica. Duży, dobrze zagospodarowany teren należący do hotelu umożliwia rekreację podczas przerw w zajęciach i organizowanie zajęć integracyjnych w ogrodzie. Atrakcją jest przewidziana w programie wycieczka do pobliskiego Zamku Grodno w Zagórzu Śląskim.

Dojazd ze Świdnicy: Kierujemy się w Świdnicy ul. Wałbrzyską na Modliszów. Dojeżdżamy do miejscowości Modliszów i skręcamy na skrzyżowaniu w lewo na Lubachów. Zjeżdżamy ok.  2 km w dół, droga biegnie doliną leśną, dojeżdżamy do skrzyżowania, skręcamy w lewo. Pierwszy duży budynek po lewej stronie drogi to Hotel Złoty Las.

Do wyboru są następujące terminy (wszystkie terminy to weekendy: piątek, sobota, niedziela):

Czerwiec: 23-25.06.2017
Wrzesień: 29.09-1.10.2017
Listopad: 24-26.11. 2017

Pozostałe terminy są zarezerwowane dla firm.

Informacja dla uczestników warsztatów zdrowotnych:

Dla kogo przeznaczone są te warsztaty?

Doktor Pokrywka: Z tych warsztatów mogą korzystać wszyscy. Zabiegi, ćwiczenia i sposób odżywiania podczas weekendu mają działanie rewitalizujące na każdy organizm. A zatem na warsztaty może przyjechać każdy, kto chce osiągnąć odnowę swego organizmu i poczuć przypływ nowej energii.

Cena warsztatów: 660 zł

Uwaga:

Osoby w trudnej sytuacji finansowej mogą otrzymać indywidualny rabat, ustalony w rozmowie telefonicznej z Barbarą Żurakowską, tel. 662 902 243.

Rabat otrzymają  również osoby przyjeżdżające na warsztaty po raz drugi. Osoby z okolic Wałbrzycha i Świdnicy mogą korzystać z warsztatów bez noclegów (koszt noclegów zostanie odliczony).

Aby zarezerwować sobie miejsce prosimy o wpłacenie zaliczki 200 zł.

W cenie warsztatów zapewniamy:

– Wykłady Doktora Pokrywki.
– Konsultacje indywidualne u Doktora Pokrywki
– Wykłady Filipa Żurakowskiego, współautora książki „Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu” i „Doktor Pokrywka odpowiada”.
– Noclegi.
– Wyżywienie.
– Sól magnezową.
– Wodę Red-OX.
– Ćwiczenia Czi Kung, Slow Jogging i Nordic Walking.
– Pobyt w komorze pneumatycznej w Zakładzie Przyrodoleczniczym w Szczawnie Zdroju.
– Zwiedzanie lokalnych atrakcji turystycznych.

Płatne dodatkowo na miejscu:

– Zabiegi akupunktury – wykonuje Anna Adamik – Tarasiewicz rekomendowana przez Doktora Pokrywkę.
– Masaże – wykonują Agnieszka Wołczyńska i Adam Wołczyński
– Dla chętnych będzie możliwość wyjazdu do pierwszego na świecie domu normobarycznego Doktora Pokrywki w Szalejowie k. Polanicy. Reportaż z tego domu możesz obejrzeć na filmie umieszczonym poniżej:

Doktor Pokrywka from Akademia Długowieczności on Vimeo.

Należy zabrać ze sobą:

– Strój turystyczny do wyjścia na Slow Jogging i Nordic Walking.
– Kije do Nordic Walking (kilka kompletów będzie do wypożyczenia na miejscu).

Przyjazd do hotelu Złoty Las w piątek w godz. 15:00 – 16:00.
Wyjazd w niedzielę po obiedzie lub wieczorem po pobycie w normobarii Doktora Pokrywki w Szalejowie Górnym.
Zgłoszenia i informacje o wpłatach: Barbara Żurakowska, tel. 662 902 243.

Dane do przelewu:
Konto : Bank BZWBK 85-10902356- 0000000132608871
Kobiety Zmieniają Świat, Św. Kingi 6, 58-302 Wałbrzych
Tytuł płatności: Warsztaty Zdrowotne Doktora Pokrywki

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia

Normobaria w Szalejowie Górnym  wewnątrz Normobarii
Wykład Doktora Pokrywki Czi – Kung
 
Nordic Walking Akupunktura
Masaż

Organizatorzy i prowadzący:

jan-pokrywka-690-wide

Jan Pokrywka

Jan Pokrywka to lekarz osiągający ponad 90 procent wyleczeń w trudnych przypadkach. Ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Przez jego gabinet przewijają się każdego miesiąca setki pacjentów. Człowiek, który ma oryginalne i odkrywcze poglądy na funkcjonowanie organizmu człowieka. Stawia przede wszystkim na dostarczenie organizmowi współczesnego człowieka tego, czego mu brakuje: magnezu, Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych, wodoru. Jest autorem wielu opracowań propagujących najnowsze odkrycia nauki dotyczące m.in. wolnych rodników, przyswajalności magnezu, roli wodoru jako antyoksydantu. Opracowania te są udostępniane pacjentom w postaci wykładów oraz filmów umieszczonych na stronach internetowych www.longevitas.pl oraz drpokrywka.pl. Doktor Pokrywka prowadzi również otwarte spotkania z pacjentami na temat profilaktyki, odżywiania sprzyjającego zdrowiu, długowieczności itp.

Filip Żurakowski: Panie Doktorze, jakie podstawy naukowe mają poglądy prezentowane w Pana wykładach, filmach i na spotkaniach?

Jan Pokrywka: Panie Filipie, opieram się na najbardziej wiarygodnych badaniach naukowych. Badania badaniom nierówne. Mnie interesują wyłącznie badania opublikowane w czasopismach o najwyższej wiarygodności naukowej na świecie. W środowisku naukowym rozróżnia się publikacje bardziej i mniej cenione. Funkcjonują bowiem różne systemy punktacji za publikowane artykuły na podstawie ich jakości i wiarygodności. Istnieje lista światowych czasopism naukowych recenzowanych, posiadających najwyższy poziom naukowy. Nosi ona nazwę ISI Master Journal List. Ta lista, respektowana przez środowiska naukowe całego świata, w Polsce nazywana jest listą filadelfijską, ponieważ tworzona jest przez Institute of Scientific Information (ISI), mieszczący się w Filadelfii w USA.
ISI, w skrócie nazywany Instytutem Filadelfijskim, tworzy naukowe bazy danych i za odpłatnością je udostępnia. Do tych baz wprowadzane są czasopisma naukowe, książki, patenty, czy materiały z konferencji – wyłącznie wtedy, gdy przejdą bardzo rygorystyczną procedurę weryfikacyjną formalną i merytoryczną. Być na takiej liście ze swoimi publikacjami to dla naukowca marzenie, prestiż, zaszczyt.
Punktem wyjścia są dla mnie doświadczenia z codziennej pracy z pacjentami. Jednakże wyciągane wnioski weryfikuję, porównując je z wynikami badań naukowców.

filip-zurakowski-690

Filip Żurakowski

Trener biznesu i rozwoju osobistego, a także pisarz inspiracyjny, autor wielu książek, m.in. Stres nie musi być twoim wrogiem (Amber), Jak uczyć się szybko i skutecznie (Studio Emka), Utrata pracy szansą na nowe życie (Prószyński i S-ka). W swoich publikacjach, warsztatach i szkoleniach porusza sprawy efektywności działania („Jak osiągnąć ostrą efektywność”), kreatywności, treningu mózgu, technik zapamiętywania, radzenia sobie ze stresem, zapobiegania wypaleniu zawodowemu, automotywacji, koncepcji własnej unikalności i wykorzystania talentów (firma oparta na talentach pracowników).

Sojusz umysłów

Jan Pokrywka i Filip Żurakowski tworzą sojusz umysłów – sojusz lekarza i trenera rozwoju osobistego. Łącząc cielesne i duchowe aspekty zdrowia piszą książki przedstawiające ideał człowieka zdrowego, twórczego i szczęśliwego.

Anna Adamik-Tarasiewicz

Jej fascynacja akupunkturą oraz przygoda z medycyną chińską rozpoczęła się ponad 6 lat temu, kiedy to Doktor Pokrywka wprowadził ją w tajniki akupunktury. Od tamtej pory pod bacznym okiem Doktora poznawała zasady medycyny chińskiej. Uczestniczyła również w licznych seminariach i sympozjach organizowanych przez Compleo oraz Instytut Medycyny Chińskiej w Krakowie, m.in. na temat:
Akupunktura w ginekologii i położnictwie (dr Radha Thambirajah)
Męskie zdrowie (Jani White)
Leczenie zaburzeń alergicznych (Sun Peilin)
Dietetyka profilaktyczna i lecznicza w medycynie chińskiej (dr Agnieszka Krzemińska)
Choroby wewnętrzne – leczenie akupunkturą (dr Radha Thambirajah) i inne.
Od kilku lat prowadzi własną praktykę terapeutyczną.

Filip Żurakowski: Czym zauroczyła Panią akupunktura?

Anna Adamik-Tarasiewicz: Niezwykłe dla mnie jest to, że poprzez odpowiednią stymulację określonych punktów akupunkturowych, terapeuta wyrównuje zachwiania energetyczne w organizmie pacjenta a tym samym wpływa na uzdrowienie chorego organizmu. Według mnie nasze ciało jest wielką tajemnicą i posiada w sobie pokłady do samo-uzdrawiania na wielu polach – przez co jest tak niezwykłe i fascynujące.
Przy wielu dysfunkcjach naszego organizmu akupunktura w połączeniu z odpowiednią dietą jest wystarczającą metodą przywracającą równowagę, co równa się zdrowie. Jednak istnieją również poważniejsze stany, w których uzyskuje się bardzo dobre rezultaty terapeutyczne wykorzystując wiedzę i techniki medycyny zachodniej w połączeniu z medycyną chińską, gdyż dorobek obu tych obszarów doskonale się uzupełnia i stwarza szansę na wzmocnienie i mobilizację organizmu do walki z chorobą.
Największą nagrodą jest dla mnie zawsze uśmiech i zadowolenie pacjentów, którym pomogłam.

Agnieszka i Adam Wołczyńscy

Agnieszka i Adam Wołczyńscy to masażyści o wysokich kwalifikacjach, wyjątkowych zdolnościach i ogromnym doświadczeniu zawodowym. Ich masaże przywracają zdrowie i energię, uwalniają od bólu i przynoszą relaks. Adam Wołczyński jest właścicielem Przychodni Rehabilitacyjnej „Renomed” w Wałbrzychu przy ul. Armii Krajowej 41.

Brak komentarzy
Napisz komentarz