Podsumowanie 2018 roku i plany na przyszłość
 • Opublikowano:

  4 stycznia 2019

 • Komentarze:

  0

Rok 2018 już za nami – był to fantastyczny rok dla portalu i całej Akademii Długowieczności. W tym wpisie chcielibyśmy krótko go podsumować:

 • 187 – tyle wpisów opublikowaliśmy przez te 12 miesięcy, większość z nich przygotowanych przez niestrudzoną Ewę Wysocką,
 • 436 – tyle komentarzy umieściliście pod naszymi wpisami,
 • 500 – tyle osób dołączyło do naszego newslettera,
 • 5326 – tylu fanów na Facebooku mieliśmy 31 grudnia,
 • 417 570 – w sumie tyle odwiedzin zebraliśmy w 2018 roku, co daje nam wzrost w wysokości 35%!

Odbyło się 12 edycji Warsztatów Zdrowotnych Doktora Pokrywki. Przyjeżdżali na nie licznie uczestnicy z Polski, Irlandii, Holandii, Niemiec, Danii, USA, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

O warsztatach ludzie dowiadują się najczęściej ze stron longevitas.pl i drpokrywka.pl oraz od znajomych – zadowolonych uczestników wcześniejszych edycji. Jak wynika z ankiet, uczestnicy najbardziej cenią sobie wykłady Doktora Pokrywki oraz możliwość indywidualnej rozmowy z nim (każdy ma swoje „5 minut” osobistego spotkania z Doktorem na pięterku podczas wizyty grupy w normobarii w Szalejowie Górnym.

Ponadto wysoko oceniane są wykłady Doktor Marioli Lappo, Celiny Chacińskiej i  Filipa Żurakowskiego oraz akupunktura Anny Tarasiewicz, masaże Agnieszki Wołczyńskiej, ćwiczenia Czi Kung prowadzone przez Natalię Bazelę,  Nordic Walking pod kierunkiem Haliny Bernatt i koncert gongów Arlety Mańki. Warsztaty w roku 2018 odbywały się w trzech miejscach: Złotym Lesie, Hotelu Maria w Wałbrzychu i Hotelu Maria Antonina w Zagórzu Śląskim. To ostatnie miejsce wzbudza szczególny zachwyt uczestników ze względu na piękno natury: Jeziora Bystrzyckiego i otaczających  go gór ze średniowiecznym zamkiem Grodno.

Cztery Filary Długowieczności wciąż zyskują na popularności – dowodem tego są nowe placówki normobaryczne, które powstają coraz liczniej w całej Polsce. Na dzień dzisiejszy w naszym katalogu znajdziecie już 12 miejsc, w których możecie skorzystać z prozdrowotnej atmosfery. Dzięki temu coraz więcej osób ma możliwość skorzystania z normobarii w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

W 2019 roku będziemy nadal rozwijać nasz serwis oraz spróbujemy dotrzeć do jeszcze większej ilości osób z wiedzą dotyczącą zdrowienia oraz prawdziwej długowieczności. Bardzo dziękujemy Wam, naszym czytelnikom i tym z którymi mamy okazję spotkać się na Warsztatach Zdrowotnych. To dzięki Waszemu wsparciu dotarliśmy tutaj i dzięki niemu będziemy iść naprzód!

Brak komentarzy
Napisz komentarz