opinie

Poniżej zamieszczamy opinie osób, które postanowiły wprowadzić w życie wskazówki zawarte na stronach Akademii Długowieczności. Jeśli chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami, lub macie jakiekolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Wypowiedź pacjentki

Dwa lata temu obudziłam się o 2-giej w nocy z okropnym bólem głowy. Mąż zawiózł mnie na oddział ratunkowy szpitala. Po kilku godzinach oczekiwania zostałam przyjęta. Lekarz stwierdził nadciśnienie i skierował mnie do lekarza rodzinnego. Ten wypisał mi receptę na tabletki obniżające ciśnienie i powiedział: będzie je pani brała do końca życia. Pojechałam do Doktora Pokrywki. Doktor powiedział: Pani Basiu, ja ludzi uwalniam od tabletek. Przeszłam 9 zabiegów akupunktury w odstępach tygodniowych. Ciśnienie wróciło do normy. Minęły dwa lata, nie biorę żadnych tabletek, nie mam nadciśnienia, nie mam bólów głowy.
Chciałbym powiedzieć wszystkim ludziom, którzy mają nadciśnienie: nie warto zatruwać swojego organizmu tabletkami na zbijanie ciśnienia. Nadciśnienie jest uleczalne!

Barbara z Wałbrzycha

Wypowiedź pacjentki

Lekarz z przychodni powiedział mi że mam podwyższony poziom cholesterolu i przepisał mi statyny. Nie mogłam w to uwierzyć, przecież czułam się dobrze. Pojechałam do Doktora Pokrywki, którego znam od wielu lat. „Dziecko, ty nie masz zbyt wysokiego poziomu cholesterolu. To oficjalne normy cholesterolu są zaniżone. U ciebie jest wszystko w porządku, nie musisz brać żadnych tabletek.
To było klika lat temu. Nie biorę statyn i czuję się znakomicie. A co by było, gdym zażywała te statyny? Ile szkody narobiłyby w moim organizmie? Przecież każdy lek chemiczny ma szkodliwe działania uboczne!

Iza z Wałbrzycha

Wypowiedź pacjenta

Miałem zniszczony staw biodrowy w lewej nodze i częściowo też w prawej. Lekarze chcieli mi wymieniać panewkę i głowę kości udowej na sztuczny implant. Nie byłem chętny na to. Pomogły mi zalecone przez Doktora Pokrywkę suplementy, akupunktura i komora. Zażywałem bajkalinę i naltrekson, okresowo też przyjmowałem witaminę C. W komorze przesiadywałem prawie codziennie. Medycyna oficjalna mówi, że panewka i głowa kości udowej nie regeneruje się. U mnie się zregenerowały. Odrzuciłem kulę, minęły 3 lata i ja chodzę.

Mariusz

Wypowiedź pacjenta

Miałem czerniaka na plecach. Brałem chemię i byłem dwa razy operowany. Lekarze chcieli mnie operować po raz trzeci. Przedoperacyjne badania tomograficzne wykazały, że są przerzuty w płucach. Mówili, że trzeba brać chemię. Po chemii bardzo źle się czułem. Badania ultradźwiękowe w zeszłym roku wykryły guzy pięć na cztery na trzy centymetry. Doszło do takiej sytuacji, że lekarze odrzucili mnie. Powiedzieli: my już nic nie możemy dla pana zrobić. Żona była zrozpaczona i zbulwersowana. Jak to, coś trzeba robić! Jak można tak człowieka odrzucić! Ale to dobrze, że medycyna oficjalna mnie odtrąciła, spisała na straty. Ja teraz już wiem, że to była błędna droga.

Od brata żony mieszkającego w Polsce dowiedziałem się o Doktorze Pokrywce. Przyjechaliśmy z żoną tutaj, do normobarii po raz pierwszy we wrześniu 2014 roku. Moja twarz była szara, byłem słaby i podłamany, ale miałem wolę życia. Byłem zdecydowany walczyć o swoje życie. Czułem ogromne wsparcie ze strony żony. Teraz jesteśmy w Polsce szósty raz. Wynajmujemy pokój w Polanicy i przyjeżdżamy tu do normobarii. Za każdym razem mam siedem zabiegów akupunktury i tyle samo kilkugodzinnych sesji przebywania w normobarii. Po komorze, igłach, bajkalinie, witaminie C (przyjmowanej dożylnie) od razu poczułem się dobrze. Nastąpił przełom w stanie fizycznym. Kolor twarzy się zmienił, poczułem potencjał zdrowia. Wszystkie zalecenia Doktora dotyczące diety i trybu dokładnie życia dokładnie wykonuję . Na razie nie mogę zgubić nadwagi, ale wierzę, że to nastąpi.

Siergiej ze Lwowa

Z przysłanego e-maila

Szanowny Panie Doktorze J. Pokrywka, oliwa magnezowa to cudowny środek. Dzięki niej nie tylko przestalam wydzielać nieprzyjemną woń potu ( a miałam z tym wielki problem od młodości; mam teraz prawie 60 lat). Zniknęła także inna drobna dolegliwość, tzn. napięcie mięśni. Gdy zasypiałam, napięcie mięsni powodowało, że drgałam i podskakiwałam na łóżku. Już na drugi dzień stosowania oliwy poczułam wielką różnicę i ulgę w zasypianiu – napięcie mięśni zniknęło całkowicie.
Więc chcę jeszcze raz podziękować serdecznie. Mój syn także dołącza się do podziękowań, bo on poci się nadmiernie tak jak ja. Mój mąż i córka używają też oliwy magnezowej, jednak oni nie widza raczej różnicy,   bo widocznie nie mieli niedoboru magnezu i pocą się mało. W każdym razie wszyscy stwierdziliśmy, że to nareszcie pierwszy naprawdę naturalny, bezpieczny, a przy okazji leczniczy rodzaj dezodorantu. Wszyscy powinni tego używać zamiast tych chemicznych żałosnych dezodorantów sprzedawanych w drogeriach.

LZ

Z przysłanego e-maila

Witam serdecznie,
jestem szczęśliwa, bo naltrekson mi pomógł :). Braliśmy z mężem 6 miesięcy. Ja po 3 miesiącach dostałam okres, którego nie miałam prawie 6 lat 🙂 – więc super.

KT

Wypowiedź pacjentki w poczekalni Doktora Pokrywki

Dziś jestem tutaj po ósmym zabiegu akupunktury. Został mi jeszcze jeden zabieg.

Mam dużo dolegliwości. Cukrzyca, nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu. Na to wszystko akupunktura mi pomogła, dolegliwości są mniejsze.

A przede wszystkim odczułam poprawę w chodzeniu, poruszaniu się. Przedtem chodziłam schylona. Nie mogłam się wyprostować, bo bolał mnie kręgosłup. Szłam, szłam i naraz musiałam stanąć. Nie mogłam rąk do góry podnosić. Odwracanie głowy w bok sprawiało mi ból. Teraz mogę głowę skręcać we wszystkie strony. Bóle kręgosłupa ustąpiły. Ręce swobodnie podnoszę do góry. Chodzę, mogę iść do miasta, nie muszę 4-5 razy stawać po drodze. Weszłam nawet na górę Świętej Anny.

Przychodzę na akupunkturę i stosuję inne rzeczy, które Doktor Pokrywka zaleca. Moczę nogi w magnezie, stosuję natryskiwanie oliwką magnezową pod pachami i na plecach. Zażywam witaminę C i sól ojca Beno. To wszystko pomogło mi cieleśnie i duchowo.

Pani A. B. z Kłodzka, 78 lat

Wypowiedź pacjentki w poczekalni Doktora Pokrywki

To jest już moja trzecia kuracja akupunktury u Doktora Pokrywki. Pierwszy raz byłam tu z mężem w roku 2000. Chodziło mi o ogólne wzmocnienie organizmu i sprawy reumatyczne. Odczułam poprawę. Potem przyjeżdżałam na drugą kurację w roku 2004 i też była poprawa.

W tej kuracji – trzeciej – jestem dzisiaj czwarty raz na nakłuwaniu. Raźniej się czuję, śpię lepiej, jestem spokojniejsza, wyciszona. Teraz idę jeszcze na kroplówkę magnezową dożylną.

Pani S. R. z Otmuchowa, 83 lata

Z Facebooka Akademii Długowieczności

Swego czasu leczyłam się u doktora. Oliwy magnezowej długo nie używałam bo nie miałam takiej potrzeby, aż zaczęły mnie boleć nogi (łydki, kolana), a wcześniej wysłuchałam wywiadu z Panem Doktorem na temat magnezu. Teraz codziennie smaruję nogi oliwa magnezową – jest poprawa, nawet żylaki się pochowały. Każdemu to polecam jest super:))) serdecznie pozdrawiam Dorota :)))
Pani Dorota Kruk

Z Facebooka Akademii Długowieczności

Ja używam magnezu Ojca Beno i oliwy magnezowej. Też robię kąpiele w magnezie i moczenie nóg tak od 7 miesięcy. Bardzo dużą poprawę widzę u siebie. Stosuję też Baikalinę. Dochodzę do zdrowia i dziękuję p. doktorowi Pokrywce za szerzenie wszystkich wiadomości…
Pani Krystyna Pruska

3 komentarze
Marcin

2016-12-29 10:34:35 Odpowiedz

Witam!!! Trafiłem na Państwa stronę zupełnie przypadkiem. Od ponad 3 lat mam problem z prostatą pomimo tego, że mam dopiero 30 lat. Wszystko zaczęło się od wychłodzenia nóg i krocza. Pojawiło się częste oddawanie moczu, tępy ból w kroczu problemy z erekcją i spadek popędu seksualnego. Lekarze stosowali jedynie antybiotyki rezultat tego działania żaden. Na badaniu usg na prostacie widoczne zwapnienia. Od tego czasu co prawda nie mam już częstomoczu ani bóli w kroczu, ale problem z erekcją i popędem pozostał. Dodam jeszcze, że wcześniej przed dolegliwościami odżywiałem się właśnie dużą ilością surowych warzyw i piłem dużo chłodnego mleka. Czy to również mogło zaważyć na wystąpieniu tychże dolegliwości??? Czy mogą mi Państwo w jakiś sposób pomóż?? Doradzić jak pozbyć się tego problemu??? Pozdrawiam!!!!

    Akademia Długowieczności

    2017-01-03 23:28:27 Odpowiedz

    Dzień dobrym, przykro nam słyszeć o Pana problemach zdrowotnych, niestety nie możemy zgodnie z prawem udzielać przez internet porad medycznych. Z tego powodu serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z lekarzem (kontakt do lekarzy może Pan znaleźć np. tutaj.)

WOJCIECH TOPIELECKI

2017-03-06 11:01:27 Odpowiedz

Cukrzyca typ 2 – polecam obejrzenie na you tube filmu :
po prostu na surowo – cofanie cukrzycy w 30 dni
WYPRÓBOWAŁE NA SOBIE.
„Efekt uboczny – zlikwidowałem nadciśnienie” .
Dwie „nieuleczalne choroby” zlikwidowane jedynie dietą.
Polecam.

Napisz komentarz