Nowe placówki normobaryczne
 • Opublikowano:

  26 lipca 2016

 • Komentarze:

  3

Terapia z wykorzystaniem normobarii (o której pisaliśmy między innymi tutaj) zaczyna zdobywać coraz większą popularność w Polsce. W kraju pojawiają się nowe placówki, w których można skorzystać z prozdrowotnego działania atmosfery o podwyższonym ciśnieniu i optymalnych parametrach. Puls Biznesu opublikował niedawno artykuł opisujący historię pana Kazimierza Pazgana. Właściciel firmy Konspol, po wizycie w komorze normobarycznej Doktora Pokrywki i doświadczeniu na własnej skórze jej skuteczności postanowił stworzyć podobną komorę na własny użytek.

Artykuł możecie znaleźć tutaj: http://weekend.pb.pl/4589683,84892,wysokie-cisnienie-w-moim-edenie

Przypomnijmy, że przebywanie w atmosferze normobarycznej, czyli ciśnieniu 1500 hPa wraz ze zwiększoną zawartością dwutlenku węgla pozwala na znacznie skuteczniejsze dotlenienie tkanek organizmu. Poza naukowo udowodnionym fenomenem znacznie szybszego gojenia się ran, przebywanie w atmosferze o podwyższonym ciśnieniu powoduje też wzrost ilości komórek macierzystych. Komórki te biorą udział w procesach regeneracyjnych tkanek, a ich ilość stopniowo zmniejsza się wraz z wiekiem, co w opinii niektórych badaczy ma wpływ na przyspieszanie procesu starzenia.

Więcej na temat mieszkania normobarycznego Doktora Pokrywki znajdziecie na stronie: http://drpokrywka.pl/normobaria/

Lista placówek normobarycznych jest dostępna w naszym katalogu.

3 komentarze
Agata

2016-08-15 11:12:52 Odpowiedz

Czy we wszystkich placówkach normobarycznych mieszanka oddechowa wzbogacona jest już w wodór?

Antoni

2018-05-10 18:52:57 Odpowiedz

Witam!
Czy w komorze termobarycznej można także wyleczyć polineuropatię nerwów?

Antoni, pozdrawiam.

  Akademia Długowieczności

  2018-05-11 17:32:53 Odpowiedz

  Zgodnie z teorią Doktora Pokrywki w komorach normobarycznych panują warunki idealne dla organizmu człowieka co pozwala w naturalny sposób odblokować i wzmocnić procesy zdrowienia organizmu. Dzięki temu choroby wycofują się same.

Napisz komentarz