Nowa normobaria w Górkach już otwarta!
  • Opublikowano:

    22 lutego 2019

  • Komentarze:

    1

Z ogromną radością informujemy, że nowopowstała normobaria, znajdująca się w Górkach w woj. świętokrzyskim jest już otwarta dla odwiedzających! To kolejna placówka, która we współpracy z Akademią Długowieczności umożliwia doświadczenie prozdrowotnej atmosfery bogatszej w tlen, dwutlenek węgla i cząsteczkowy wodór. Na mapie Polski znajdziecie już 15 miejsc, gdzie w praktyce realizowany jest Drugi Filar Długowieczności.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty. Dane kontaktowe znajdziecie poniżej oraz w naszym katalogu:

Normobaria Górki
Telefon: 721 214 940
WWW: http://www.normobariagorki.pl/
Adres:
Górki 45, 28-160 Wiślica

Coraz więcej osób doświadcza pozytywnego wpływu na zdrowie jaki wiąże się z wprowadzeniem w życie zmian proponowanych przez Doktora Pokrywkę. Nowe normobarie powstają w całym kraju a Warsztaty Zdrowotne gromadzą coraz więcej osób o otwartych umysłach. Cieszymy się, że idea prawdziwej długowieczności dociera do coraz większej ilości osób, co jest możliwe dzięki Wam – naszym czytelnikom i osobom udostępniającym nasze treści w mediach społecznościowych. Dziękujemy!

1 komentarz
Dorota

2019-03-07 21:03:30 Odpowiedz

Mam nadzieję, że będzie sporo chętnych, aby skorzystać z komory normobarycznej w Górkach. Życzę powodzenia. I gratuluję.

Napisz komentarz