Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się z Facebook

Bajkalina

Temat zbiorczy dotyczący Bajkaliny, czyli tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis). Zgodnie z badaniami, o których można szerzej poczutać tutaj: http://longevitas.pl/bajkalina-wygladac-i-czuc-sie-o-10-lat-mlodziej/ może ona pozytywnie wpływać na spowolnienie procesów starzenia się komórek.

Zapraszamy do dyskusji!

Komentarz

• Witam,
    gdzie można kupić bajkalinę? Można prosić o adres www producenta lub jakiś sklep internetowy? Pozdrawiam.
  • Bajkalinę można kupić przez internet, np. tutaj: http://www.red-ox.pl/produkty/12-bajkalina.html
  • Dziękuję za informację.
  • Witam, ja ostatnio natrafiłam na artykuł o tarczycy bajkalskiej, w którym wskazuje się na antynowotworowe właściwości bajkaliny. Zastanawiam się, dlaczego więc powszechnie nie jest ona stosowana do leczenia raka. Na temat nowotworów czytałam już sporo, ale nie spotkałam się jeszcze z tym, aby autor wspominał o bajkalinie. Ciekawa jestem opinii innych na ten temat.
  • Skutecznych sposobów leczenia nowotworów jest wiele i w dodatku są one tanie i nie niszczą organizmu. Jednak oficjalna medycyna poszła w innym kierunku i bardziej od wyleczenia interesuje ją leczenie. Wyleczony klient (nie pacjent) to utrata zysku, a leczony klient (inaczej usługobiorca) to wciąż otwarte źródło mamony, tak ważnej w dzisiejszym świecie, że ważniejszej od człowieka.
    Dlatego nie dziw się Joanno, że nie wspomina się o skutecznych sposobach leczenia, bo dzisiaj korporacjom farmaceutyczno - medycznym już nie zależy ani na ludziach, ani na ich zdrowiu, ani nawet na oddolnej reklamie ich produktów, gdyż sami się zareklamują i nie potrzebna im opinia leczonych.
  • Bajkalina jest mimo wszystko nadal mało znana, chociaż wzmianki o niej zaczynają się coraz częściej pojawiać w internecie. Myślę, że z czasem będzie się to zmieniać, zakładając że informacje nie zaczną być tłumione z zewnątrz - ale w dobie wolnego przepływu informacji trudno to zrobić.
  • Stosując Bajkalinę+ należy robić 10-tygodniowe przerwy, żeby usunąć z ciała pamięć o niej. A jak się ma stosowanie kremu z bajkaliną? Moim zdaniem także powinno się odstawić na ten czas jego stosowanie. Mam rację?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.