Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się z Facebook

Wodór jako sposób na zwalczanie wolnych rodników

Zapraszamy do dyskusji na temat wpływu wodoru na ludzki organizm. O jego zdrowotnych właściwościach można poczytać m.in. tutaj: http://longevitas.pl/podsumowanie-zdrowotnej-roli-wodoru/

Zapraszamy do dyskusji!

Komentarz

• Od dziewięciu miesięcy piję wodę nasyconą ujemnymi jonami wodoru efekty pozytywne : Samopoczucie wzrosło, od tego czasu nie choruję nawet grypy nie złapałem, po dwóch tygodniach przestały mnie boleć chore zęby a te zdrowe wybielały , po czerech miesiącach ustały bóle kręgosłupa, chodzę wyprostowany, szybciej jak by mi 10 lat odjęło, urosłem 2 centymetry lub kręgosłup się wyprostował, mniej jem, mniej czuję głód, nie mam zakwasów i bóli mięśni po ciężkim wysiłku fizycznym (polecam sportowcom) znajomi pijący tą wodę oświadczyli że nie mają kaca po imprezie alkoholowej. Wodę produkuję w jonizatorze mineralnym własnej konstrukcji ORP - 500mV. Na wszeklie pytania gdzie kupić jak zrobić chętnie odpowiem
  • Dobry pomysł - taka własnoręcznie produkowana woda to na pewno duża oszczędność. Jak działa taki jonizator mineralny? A co do skuteczności terapii wodorem to nie ma co się dziwić, w końcu wodór to niesamowicie skuteczny antyoksydant :)
  • Najczęściej spotykanym jonizatorem jest jonizator H1 lub jego odpowiedniki Jest już nowa wersja jonizatora z etui przypominającym duży długopis. Dr Pokrywka na swoich wykładach pokazywał taki jonizator. Prowadzę wykłady na tematy (medycyna niekonwencjonalna), pomagam w zaopatrzyć się zainteresowanym w odpowiedni sprzęt. jeżeli ktoś jest zainteresowany nabyciem jonizatora proszę o kontakt cena 50 zł
  • Panie Ners pyta pan jak zbudowałem jonizator :
    zamontowałem 4 filtry wstępne mechaniczne - filtr piankowy, filtr węglowy, filtr z żywicą, filtr piankowy, potem zestaw odwróconej osmozy a w nim 3 filtry mechaniczne, odwrócona osmoza, mineralizatory, i 2 jonizatory Afir 100. Wynik woda -500mV wydajność jedna szklanka co pięć minut przy większym zużyciu ORP spada woda powinna być przegotowana przed jonizacją niestety nie jest (obecnie pracuję nad tym zagadnieniem)
  • Eureka - Stałem się posiadaczem źródła cudownej wody. Ostatnie pomiary wykazały że moja woda ze studni głębinowej ma ujemne ORP-100 mV lub więcej, (w zależności od poboru wody). Filtr wody jest w złożu typu ilastego złoże piaszczysto organiczne (pradawne koryto Wisły) na powierzchni warstwa torfu dochodząca miejscami do 1.5 metra. Może i wy macie wodę o cudownych właściwościach, wodę wystarczy zmierzyć miernikiem ORP

Proszę o kontakt z osobami posiadającymi mierniki ORP i zapraszam na pomiary do mnie do Warszawy
  • Ciekawy projekt i realizacja, gratuluję też odkrycia źródła wody o niskim potencjale redoks - taka woda na pewno jest dużo lepsza niż to co mamy w kranach.
  • Co do jakości mojej wody to nie jest lepsza, TDS to 400 PPM to nie jest czysta woda ma dużą zawartość żelaza, manganu oraz innych związków chemicznych których nie powinno być. Dobry jest jedynie ujemy redox czyli czynnik ORP
    Dopiero przefiltrowana przez odwróconą osmozę staje się czystą wodą o TDS 40, ORP nieznacznie spada ale jest nadal ujemne (pominąłem mineralizowanie i jonizowanie)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.