Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się z Facebook

Olej lniany i pasta Budwig

O oleju lnianym i sylwetce dr Budwig pisaliśmy tutaj: http://longevitas.pl/pasta-wedlug-dr-budwig-kwasy-tluszczowe-omega-3/ - w tym temacie zapraszamy do dyskusji na temat zastosowania oleju lnianego jako źródła kwasów Omega-3 oraz doświadczeniom związanych z ich stosowaniem.

Zapraszamy do dyskusji!

Komentarz

• Olejem lnianym wyleczyłem,a przynajmniej zahamowałem alergie. Piłem na czczo łyżeczkę oleju lnianego przez 3 miesiące. Zaciekawiła mnie ta pasta z oleju lnianego z twarożkiem. Chętnie wypróbuję te przepisy, ale mam pytanie: czy można na ostro pastę przygotować z dodatkiem pieprzu cayenne? Przyznam, że dodaję go do wszystkiego, ale nie wiem, czy akurat w tym przypadku nie spowoduje zmiany właściwości.
  • Pieprz cayenne to w kuchni pięciu przemian smak ostry, możesz nim spokojnie zastąpić imbir.
  • Czy również 100 ml oleju Red-Ox na pól kostki sera i 200 ml jogurtu? Spożywać na raz, czy dzielić na 2 - 3 posiłki?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.