Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się z Facebook

Magnez

W tym temacie zachęcamy do dyskusji o coraz powszechniejszym dziś niedoborze magnezu oraz sposobach jego zwalczania (takich jak kuracja magnezowa Ojca Beno o której można przeczytać tutaj: http://longevitas.pl/magnezowa-kuracja-ojca-beno/).

Zapraszamy do dyskusji!

Komentarz

• Ja dość często cierpię na niedobór magnezu i zwykle staram się dietą niwelować jego braki. Muszę spróbować tej kuracji magnezowej.
  • Stosuję kurację magnezową (moczenie stóp w rozpuszczonym w wodzie chlorku magnezu) oprócz samego dostarczania magnezu do organizmu zauważyłem dodatkowe efekty - bakterie żywiące się martwym naskórkiem giną tym samym nogi nie śmierdzą, smarując skórę pod pachami osiągam ten sam efekt. Moczone buty w tym roztworze przestają śmierdzieć czyli bakterie giną. Dodatkowo do miski z roztworem w którym moczę nogi zacząłem pompować ozon z ozonatora. (Jak wiadomo ozon ma właściwości bakteriobójcze)
  • Oliwę magnezową można stosować jako zastępstwo antyperspirantu - skutecznie eliminuje brzydki zapach a dodatkowo dostarcza przez skórę magnez :) Tylko trzeba probić sobie próby z proporcjami, bo jak jest zbyt dużo magnezu to może lekko podrażnić skórę. Wtedy wystarczy bardziej rozcieńczyć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.